Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jelgavas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jelgavas pilsētas domes 2015. gada 26. februāra saistošie noteikumi Nr. 15-7 "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2007.gada 28.decembra saistošajos noteikumos Nr.185 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 1.04.2015., Nr. 65 https://www.vestnesis.lv/op/2015/65.11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

01.04.2015., Nr. 65

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 15-7

Pieņemts: 26.02.2015.

OP numurs: 2015/65.11

2015/65.11
RĪKI

Jelgavas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.15-7

Jelgavā 2015.gada 26.februārī (prot. Nr.3/10)

Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2007.gada 28.decembra saistošajos noteikumos Nr.185 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par nodokļiem un nodevām" 12.panta
pirmās daļas 1., 2., 4., 5., 7., 9., 10.punktu

Izdarīt Jelgavas pilsētas pašvaldības 2007.gada 28.decembra saistošajos noteikumos Nr.185 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām" šādus grozījumus:

1. Izteikt norādi, uz kāda normatīva akta pamata noteikumi izdoti, šādā redakcijā:

"Izdoti saskaņā ar likuma "Par nodokļiem un nodevām" 10.panta trešo daļu, 12.panta pirmās daļas 1., 2., 4., 5., 7., 9., 10.punktu, Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumu Nr.480 "Noteikumi par kārtību, kādā pašvaldība var uzlikt pašvaldības nodevas" 16.1 punktu".

2. Izteikt 9.punktu šādā redakcijā:

"9. Nodevu aprēķina proporcionāli pa mēnešiem vai dienām, ņemot vērā reklāmas izvietošanas ilgumu."

3. Papildināt noteikumus ar 11.1 punktu šādā redakcijā:

"11.1 Pašvaldības nodeva nav jāmaksā reklāmas objektu īpašniekiem, ja reklāmas devējs ir Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde, un uz reklāmas objektiem tiek izvietota informācija par Jelgavas pilsētu un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotajiem pasākumiem."

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības 2015.gada 26.februāra saistošo noteikumu Nr.15-7 "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2007.gada 28.decembra saistošajos noteikumos Nr.185 "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības nodevām""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Likuma "Par nodokļiem un nodevām" 10.panta trešā daļa nosaka, kas jāparedz pašvaldību saistošajos noteikumos par pašvaldību nodevu uzlikšanu, savukārt 12.panta pirmās daļas 1., 2., 4., 5., 7., 9., 10.punktā ir uzskaitīts, par ko pašvaldība ir tiesīga uzlikt pašvaldības nodevu. Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumu Nr.480 "Noteikumi par kārtību, kādā pašvaldības var uzlikt pašvaldības nodevas" 16.1punkts paredz iespēju pašvaldībai papildus šajos noteikumos minētajām personām, noteikt personu loku, kuras atbrīvojamas no pašvaldības nodevu nomaksas.
2. Īss projekta satura izklāsts Grozījumos tiek paredzēts, ka pašvaldības nodeva par reklāmas izvietošanu var tikt aprēķināta proporcionāli pa mēnešiem un dienām, ņemot vērā reklāmas izvietošanas ilgumu, kā arī no pašvaldības nodevas tiek atbrīvoti reklāmas nesēju objektu īpašnieki, ar nosacījumu, ja reklāmas devējs ir Jelgavas pilsētas pašvaldība vai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde un uz reklāmas nesēju objektiem tiek izvietota Jelgavas pašvaldības un tās iestāžu informācija par Jelgavas pilsētu, pašvaldību un tās rīkotajiem pasākumiem.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz budžetu

Nav ietekmes.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav ietekmes.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Jelgavas pilsētas pašvaldība.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ar privātpersonām netika veiktas.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!