Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 19. februāra saistošie noteikumi Nr. 4 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 31.03.2015., Nr. 64 https://www.vestnesis.lv/op/2015/64.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.7

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 26.septembra saistošajos noteikumos Nr.38 "Par pašvaldības aģentūras "Jūrmalas sociālās aprūpes centrs" maksas pakalpojumiem"

Vēl šajā numurā

31.03.2015., Nr. 64

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 4

Pieņemts: 19.02.2015.

OP numurs: 2015/64.9

2015/64.9
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.4

Jūrmalā 2015.gada 19.februārī (prot. Nr.5, 2.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6  "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 1.punktu un 24.pantu

1. Izdarīt Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums" (turpmāk – saistošie noteikumi) šādus grozījumus:

1.1. Papildināt saistošos noteikumus ar 12.43.apakšpunktu šādā redakcijā:

"Jūrmalas Sporta servisa centrs."

1.2. Aizstāt saistošo noteikumu 2.pielikumu ar šo saistošo noteikumu pielikumu.

2. Šo saistošo noteikumu grozījumi stājas spēkā 2015.gada 9.martā.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis


 

Pielikums
Jūrmalas pilsētas domes
2015.gada 19.februāra
saistošajiem noteikumiem Nr.4
(prot. Nr.5, 2.p.)


 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2015.gada 19.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.4 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums""

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Īss projekta satura izklāsts Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 24.panta pirmajai daļai pašvaldības nolikums ir saistošie noteikumi, kas nosaka pašvaldības pārvaldes organizāciju, lēmumu pieņemšanas kārtību, iedzīvotāju tiesības un pienākumus vietējā pārvaldē, kā arī citus pašvaldības darba organizācijas jautājumus.
2. Projekta nepieciešamības pamatojums Ar grozījumiem tiek izveidota Jūrmalas pilsētas pašvaldības padotībā esoša iestāde, kas ir tieši pakļauta pašvaldības izpilddirektoram.

Tiek izveidota iestāde "Jūrmalas Sporta servisa centrs", kuras mērķis ir vadīt, ieviest un nodrošināt vietēja mēroga, valsts un starptautisku sporta projektu īstenošanu pašvaldībā, kā arī nodrošināt pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo sporta bāzu racionālu izmantošanu, tajā skaitā ar materiāli tehnisko aprīkojumu, sporta bāzu darbu, to labiekārtošanu, rekonstrukciju, remontus un attīstību.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Finansiālā ietekme tiks noteikta 2014.gada 18.decembra Jūrmalas pilsētas pašvaldības saistošo noteikumu Nr.37 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2015.gada budžetu" grozījumos apropriācijas veidā.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Līdzšinējās administratīvās procedūras netiek mainītas
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošo noteikumu izstrādē nav nepieciešama konsultēšanās ar privātpersonām, jo tie neierobežo sabiedrības intereses.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!