Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2015. gada 21. janvāra saistošie noteikumi Nr. 1 "Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2014.gada 9.oktobra saistošo noteikumu Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 9.02.2015., Nr. 27 https://www.vestnesis.lv/op/2015/27.11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.4

Par dzīvokļa pabalstu bērnam bārenim un bērnam, kurš palicis bez vecāku gādības

Vēl šajā numurā

09.02.2015., Nr. 27

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 1

Pieņemts: 21.01.2015.

OP numurs: 2015/27.11

2015/27.11
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.1

Jūrmalā 2015.gada 21.janvārī (prot. Nr.1, 2.p.)

Par Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2014.gada 9.oktobra saistošo noteikumu Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
41.panta pirmās daļas 1.punktu

1. Atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2014.gada 9.oktobra saistošos noteikumus Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs".

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc publicēšanas.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2015.gada 21.janvāra saistošajiem noteikumiem Nr.1 "Par Jūrmalas pilsētas domes 2014.gada 9.oktobra saistošo noteikumu Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs" atzīšanu par spēku zaudējušiem"

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Īss projekta satura izklāsts Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 41.panta pirmās daļas 1.punktam Jūrmalas pilsētas dome ir tiesīga izdot saistošos noteikumus.

Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2014.gada 9.oktobra saistošos noteikumus Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs", tā kā ir saņemtas Jūrmalas pilsētas pašvaldības iedzīvotāju sūdzības par noteikumu pielietošanu un nav uzsākta to īstenošana.

2. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas pašvaldības 2014.gada 9.oktobra saistošos noteikumus Nr.30 "Kārtība bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai 1.klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs", tā kā nav uzsākta to īstenošana.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināma.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināma.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Ievērojot Ministru kabineta 2012.gada 28.februāra noteikumu Nr.149 "Noteikumi par kārtību, kādā izglītojamie tiek uzņemti vispārējās izglītības iestādēs un atskaitīti no tām, un obligātajām prasībām pārcelšanai uz nākamo klasi" 4.7.apakšpunktā pašvaldībai doto deleģējumu, kas paredz, ka vecākiem vai citam bērna likumiskajam pārstāvim (turpmāk – vecāki) pirms bērna uzņemšanas vispārējās izglītības iestādē vai pilngadīgai personai pirms iestāšanās izglītības iestādē ir tiesības iepazīties ar izglītības iestādes dibinātāja noteikto kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par izglītojamā uzņemšanu izglītības iestādē, un to pieņemšanas termiņi (ja tādi ir noteikti).

Jūrmalas pilsētas dome izstrādās jaunu kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par izglītojamā uzņemšanu izglītības iestādē, un to pieņemšanas termiņus, par ko izglītības iestāžu vadītāji savlaicīgi informēs vecākus.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošie noteikumi atzīti par spēkā neesošiem, pamatojoties uz izglītojamo likumisko pārstāvju sūdzībām par vienlīdzības principa neievērošanu, kas saņemtas Jūrmalas pilsētas pašvaldībā. Ņemot vērā, ka saistošo noteikumu piemērošana nav uzsākta, tas neietekmē izglītojamo tiesības.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!