Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.
Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2015. gada 22. decembra noteikumi Nr. 793 "Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 17. jūnija noteikumos Nr. 324 "Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas "Pētniecība un stipendijas" aktivitātes "Pētniecība" projektu iesniegumu atklāta konkursa nolikums"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 30.12.2015., Nr. 254 https://www.vestnesis.lv/op/2015/254.11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 794

Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 18. maija noteikumos Nr. 461 "Noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām un Profesiju klasifikatora lietošanas un aktualizēšanas kārtību"

Vēl šajā numurā

30.12.2015., Nr. 254

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 793

Pieņemts: 22.12.2015.

OP numurs: 2015/254.11

2015/254.11
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 18 Pēdējās nedēļas laikā 16 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 793

Rīgā 2015. gada 22. decembrī (prot. Nr. 68 9. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 17. jūnija noteikumos Nr. 324 "Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas "Pētniecība un stipendijas" aktivitātes "Pētniecība" projektu iesniegumu atklāta konkursa nolikums"

Izdoti saskaņā ar Eiropas Ekonomikas zonas
finanšu instrumenta un Norvēģijas
finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda
vadības likuma 15. panta 6. punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2014. gada 17. jūnija noteikumos Nr. 324 "Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014. gada perioda programmas "Pētniecība un stipendijas" aktivitātes "Pētniecība" projektu iesniegumu atklāta konkursa nolikums" (Latvijas Vēstnesis, 2014, 129. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 6.2.1. apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.2.1. pētniecības rezultātu publiskas pieejamības nodrošināšana, tai skaitā publikācijas, kas tiks iesniegtas publicēšanai Latvijas un Norvēģijas zinātniskajā periodikā, Web of Science vai SCOPUS datubāzēs iekļautajos žurnālos vai konferenču rakstu krājumos vai citos žurnālos vai konferenču rakstu krājumos, kuru citēšanas indekss sasniedz vismaz 50 % no nozares vidējā citēšanas indeksa;".

2. Aizstāt 29. punktā skaitli "23." ar skaitli "22.".

3. Izteikt 36. punktu šādā redakcijā:

"36. Ja līdzfinansējuma saņēmējam vai projekta partnerim kopējais piešķirtais programmas līdzfinansējums nepārsniedz 375 000 euro, tad, līdzfinansējuma saņēmējam iesniedzot aģentūrā projekta līgumā noteiktos projekta pārskatus, nav jāiesniedz līdzfinansējuma saņēmēja vai projekta partnera faktisko projekta attiecināmo izmaksu pierādījumi (izņemot gadījumu, ja aģentūra pieprasa līdzfinansējuma saņēmējam vai projekta partnerim uzrādīt projekta pārskatos iekļauto izmaksu pierādījumus)."

4. Papildināt noteikumus ar 80.1 un 80.punktu šādā redakcijā:

"80.1 Līdzfinansējuma saņēmējs, neizdarot grozījumus projektā, var veikt izmaksu pārdali projekta līgumā apstiprinātajā budžetā:

80.1. starp šo noteikumu 21., 23. un 25. punktā minētajām izmaksu pozīcijām, kopsummā kumulatīvi nepārsniedzot piecus procentus no tās pārdalāmās izmaksu pozīcijas kopējām attiecināmajām izmaksām, no kuras veic izmaksu pārdali;

80.2. šo noteikumu 21. punktā minētās izmaksu pozīcijas ietvaros, kopsummā kumulatīvi nepārsniedzot piecus procentus no šo noteikumu 21. punktā minētās izmaksu pozīcijas kopējām attiecināmajām izmaksām, un šo noteikumu 23. punktā minētās izmaksu pozīcijas ietvaros, kopsummā kumulatīvi nepārsniedzot piecus procentus no šo noteikumu 23. punktā minētās izmaksu pozīcijas kopējām attiecināmajām izmaksām.

80.2 Līdzfinansējuma saņēmējs, iesniedzot aģentūrā progresa pārskatu, pievieno skaidrojumu par šo noteikumu 80.punktā minēto izmaksu pārdales pamatotību. Ja minētais skaidrojums nav iesniegts vai iesniegtais skaidrojums nav pamatots, aģentūra izmaksu pārdali uzskata par nenotikušu vai nepamatotu."

5. Izteikt 84. punktu šādā redakcijā:

"84. Aģentūra var lemt par projekta līguma izbeigšanu atbilstoši līguma nosacījumiem, kā arī tad, ja:

84.1. astoņu mēnešu laikā no projekta līguma noslēgšanas dienas līdzfinansējuma saņēmējs nav noslēdzis līgumu ar kredītiestādi par kredīta piešķiršanu par summu, ne mazāku kā 75 % no izziņā minētās summas (ja projekta iesniegumam ir pievienota izziņa no kredītiestādes par kredīta piešķiršanu);

84.2. saskaņā ar kārtējo projekta progresa pārskatu nav sasniegti vismaz 80 % no projekta līgumā attiecīgajam laikposmam norādītajiem sasniedzamajiem rezultātiem."

6. Aizstāt 85. punktā vārdus "projekta līgumam pievienotajām veidlapām" ar vārdiem "veidlapām, kas ievietotas aģentūras tīmekļa vietnē".

7. Papildināt 87. punktu aiz vārdiem "faktiski izlietotajai attiecināmo izmaksu kopsummai" ar vārdiem "un sasniegtajiem projektā plānotajiem rezultātiem".

8. Papildināt XI nodaļu ar 88.un 88.punktu šādā redakcijā:

"88.1 Līdzfinansējuma saņēmējs ne vēlāk kā līdz 2017. gada 30. decembrim iesniedz aģentūrā informāciju, kas apliecina, ka projekta ietvaros izstrādātās publikācijas, kas kārtējā projekta progresa pārskatā norādītas kā projekta iznākumi un līdz projekta īstenošanas termiņa beigām iesniegtas publicēšanai zinātniskās periodikas izdevumā, ir apstiprinātas publicēšanai. Ja minētā informācija netiek iesniegta vai iesniegtās publikācijas nav apstiprinātas publicēšanai, aģentūra var lemt par piešķirtā programmas līdzfinansējuma atgūšanu pilnā vai daļējā apmērā.

88.2 Ja projekta īstenošanas laikā tiek veiktas līdzfinansējuma saņēmēja vai projekta partnera strukturālās reformas, reorganizējot līdzfinansējuma saņēmēju vai projekta partneri, un tādēļ samazinās projekta partneru skaits, līdzfinansējuma saņēmējs turpina īstenot projektu piešķirtā programmas līdzfinansējuma ietvaros, saskaņojot ar aģentūru atbilstošus projekta grozījumus un nodrošinot, ka projektā plānotie rezultāti tiek sasniegti pilnā apmērā."

9. Aizstāt 89. punktā skaitli "2000" ar skaitli "5000".

10. Papildināt noteikumus ar 91.punktu šādā redakcijā:

"91.1 Aģentūra var pieņemt lēmumu nepiešķirt līdzfinansējumu un noraidīt līdzfinansējuma saņēmēja iesniegumu, ja pēc tā izvērtēšanas secināms, ka plānotie divpusējās sadarbības pasākumi nav saistīti ar līdzfinansējuma saņēmēja pētniecības projekta jomu, neparedz aktivitātes kopīgu projektu iesniegumu izstrādei Eiropas Savienības pētniecības programmu ietvaros vai – attiecībā uz projektiem, kas veido sinerģiju ar programmas aktivitāti "Stipendijas", – neparedz veicināt sinerģijas pasākumu īstenošanu un izplatīšanu."

11. Aizstāt 1. pielikuma 3.5. apakšpunktā vārdu "citētu" ar vārdu "recenzētu".

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Izglītības un zinātnes ministra vietā –
iekšlietu ministrs, satiksmes ministra
pienākumu izpildītājs Rihards Kozlovskis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!