Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Dažādi sludinājumi
Juridiskas personas publicē saturiski dažādus paziņojumus, piemēram, par sabiedrisko apspriešanu, paziņojumus par tarifiem, par anulētām apraides atļaujām, par muzeju akreditāciju, par kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem, kuģošanas grafikiem. Zvērināti notāri un zvērināti tiesu izpildītāji publicē paziņojumus fiziskām personām, kuru dzīvesvieta nav norādīta Iedzīvotāju reģistrā vai saņemts pasta paziņojums, ka sūtījumu nav iespējams nodot adresātam.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2015/186.DA6): dažādi sludinājumi. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.09.2015., Nr. 186 https://www.vestnesis.lv/op/2015/186.DA6

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

SABIEDRISKO PAKALPOJUMU REGULĒŠANAS KOMISIJA...

Vēl šajā numurā

23.09.2015., Nr. 186

OP 2015/186.DA6
RĪKI

Dažādi sludinājumi: Šajā laidienā 7 Pēdējās nedēļas laikā 16 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Dažādi sludinājumi

Dažādi sludinājumi

Ziņojums par 2014.gada universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīrajām izmaksām

Šo ziņojumu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk - Regulators) publicē saskaņā ar Pasta likuma 30.panta sesto daļu un likuma "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" 9.panta pirmās daļas 8.punktā un 13.panta otrajā daļā doto uzdevumu.

Lai Latvijas Republikas teritorijā nodrošinātu universālā pasta pakalpojuma sniegšanu, Regulators pasta komersantam nosaka universālā pasta pakalpojuma saistības. Ar Regulatora 2010.gada 10.februāra lēmumu Nr.47 "Par universālā pasta pakalpojuma saistībām", 2012.gada 12.decembra lēmumu Nr.289 "Par universālā pasta pakalpojuma saistībām" un 2013.gada 27.novembra lēmumu Nr.228 "Par universālā pasta pakalpojuma saistībām" (turpmāk - Lēmumi) valsts akciju sabiedrībai "Latvijas Pasts" (turpmāk - AS "Latvijas Pasts") tika noteiktas universālā pasta pakalpojuma saistības.

2014.gadā universālā pasta pakalpojuma saistības ietvēra iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences sūtījumu (tajā skaitā ierakstītu un apdrošinātu) savākšanu, šķirošanu pārvadāšanu un piegādi, kuru svars nepārsniedz divus kilogramus, iekšzemes un pārrobežu pasta paku sūtījumu (tajā skaitā apdrošinātu) savākšana, šķirošana, pārvadāšana un piegāde, kuru svars nepārsniedz 10 kilogramus un pārrobežu pasta paku (tajā skaitā apdrošinātu) piegādi, kuras saņem no citām Eiropas Savienības valstīm un kuru svars nepārsniedz 20 kilogramus. AS "Latvijas Pasts" noteiktās universālā pasta pakalpojuma saistības jānodrošina atbilstoši Regulatora Lēmumos noteiktajām universālā pasta pakalpojuma kvalitātes prasībām.

Regulators 2015.gada 26.augustā saņēma AS "Latvijas Pasts" 2015.gada 25.augusta iesniegumu Nr.01-10.2/170 par AS "Latvijas Pasts" 2014.gada universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīro izmaksu ziņojumu (turpmāk - Ziņojums). AS "Latvijas Pasts" Ziņojums sagatavots un iesniegts Regulatoram atbilstoši Regulatora 2013.gada 11.oktobra lēmumam Nr.1/29 "Universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīro izmaksu aprēķināšanas un noteikšanas metodika". Universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīro izmaksu aprēķinam pievienots zvērināta revidenta sabiedrības ar ierobežotu atbildību "KPMG Baltics SIA" ziņojums par universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīro izmaksu aprēķinu.

Saskaņā ar Ziņojumā norādīto informāciju AS "Latvijas Pasts" universālā pasta pakalpojuma saistību izpilde nav radījusi zaudējumus, līdz ar to saskaņā ar Pasta likuma 31.panta otro daļu universālā pasta pakalpojuma saistību izpildes tīrās izmaksas nav jākompensē.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!