Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Valmieras pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valmieras pilsētas domes 2014. gada 27. februāra saistošie noteikumi Nr. 202 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 27.septembra saistošajos noteikumos Nr.130 "Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 9.05.2014., Nr. 88 (5148) https://www.vestnesis.lv/op/2014/88.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.203

Valmieras pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumi

Vēl šajā numurā

09.05.2014., Nr. 88 (5148)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valmieras pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 202

Pieņemts: 27.02.2014.

OP numurs: 2014/88.7

2014/88.7
RĪKI

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.202

Valmierā 2014.gada 27.februārī

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 27.septembra saistošajos noteikumos Nr.130 "Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai"

Apstiprināti ar Valmieras pilsētas pašvaldības
domes 27.02.2014. lēmumu Nr.39 (prot. Nr.3, 3.§)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
27.2 panta otrās daļas 2., 3., 4. un 5.punktu un piekto daļu

1. Izdarīt Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 27.septembra saistošajos noteikumos Nr.130 "Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai" (Latvijas Vēstnesis, 2012, Nr.179, 2013, Nr.246) šādus grozījumus:

1.1. papildināt 2.punktu aiz vārdiem "paredzēto līdzekļu apmērā" ar vārdiem un skaitļiem "un izlietojams attiecīgajā saimnieciskajā gadā, kas sākas 1.janvārī un beidzas 31.decembrī";

1.2. papildināt 3.1.punktu aiz vārdiem "kopējās platības" ar vārdiem "neņemot vērā pašvaldībai piederošo īpašuma daļu";

1.3. papildināt 3.2.punktu aiz vārdiem "dzīvokļa īpašumiem" ar vārdiem "neņemot vērā pašvaldībai piederošo īpašuma daļu";

1.4. papildināt 5.punktu ar otro teikumu šādā redakcijā:

"Līdzfinansējums netiek piešķirts, ja pretendents iepriekšējos divos gados, skaitot no līdzfinansējuma jauna pieprasījuma iesniegšanas dienas, piešķirto līdzfinansējumu nav izmantojis noteiktajā termiņā";

1.5. papildināt noteikumus ar 11.5., 11.6. un 11.7.punktu šādā redakcijā:

"11.5. topogrāfijas un inženierģeoloģijas darbiem – 50 % no pakalpojumu kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā EUR 100";

11.6. zemesgabala labiekārtojuma tehniskā projekta izstrādei – 50 % no pakalpojumu kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā EUR 1000";

11.7. apgaismojuma renovācijai un/vai būvniecībai – 50 % no pakalpojumu kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā EUR 1000";

1.6. papildināt 12.3.punktu aiz vārdiem "renovācijas darbiem" ar vārdiem "ieskaitot būvuzraudzību un autoruzraudzību";

1.7. aizstāt 15.punktā vārdu "latos" ar vārdu "euro";

1.8. svītrot 18.punktā vārdus "un informatīvajā izdevumā "Valmiera domā un rada"";

1.9. izteikt 22.punktu šādā redakcijā:

"22. Līdzfinansējuma saņēmējs viena mēneša laikā pēc paziņojuma par līdzfinansējuma precizēto apjomu saņemšanas sagatavo un iesniedz Pašvaldībai (Līdzfinansētājam) parakstīšanai trīspusēju līgumu, ko parakstījuši līdzfinansējuma saņēmējs un darbu izpildītājs. Līguma neiesniegšanas gadījumā Komisija sagatavo Pašvaldības domes lēmuma projektu par līdzfinansējuma piešķīruma atcelšanu. Neizlietotie līdzfinansējuma līdzekļi tiek piešķirti nākamajiem reģistrētajiem pretendentiem".

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks J.Baiks

 

Paskaidrojuma raksts
Valmieras pilsētas pašvaldības 2014.gada 27.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.202 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 27.septembra saistošajos noteikumos Nr.130 "Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai""

Paskaidrojuma raksta sadaļa

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums

Ņemot vērā pieredzi līdzfinansējuma pieteikumu izskatīšanā, piešķiršanā un izmantošanas kontrolē izstrādāti saistošie noteikumi, kas precizē uz līdzfinansējuma saņemšanu tiesīgos objektus, līdzfinansējuma apmērus atsevišķiem darbu veidiem, kā arī piešķirto līdzekļu izmantošanas termiņus.

2. Īss projekta satura izklāsts

Saistošie noteikumi precizē objektus, kuriem ir tiesības saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, nosaka līdzfinansējuma apmērus darbiem, kas saistīti ar dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanu un dzīvojamās mājas renovāciju, nosaka piešķirtā līdzfinansējuma izmantošanas termiņus un sankcijas, ja līdzfinansējuma izmantošanas noteikumi tiek pārkāpti.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošie noteikumi nodrošina budžetā plānoto līdzekļu racionālāku izmantošanu.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Valmieras pilsētas pašvaldība.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks J.Baiks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!