Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Valmieras pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valmieras pilsētas domes 2014. gada 30. janvāra saistošie noteikumi Nr. 200 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 5.03.2014., Nr. 46 https://www.vestnesis.lv/op/2014/46.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.2

Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2013.gada 4.oktobra saistošajos noteikumos Nr.12 "Nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanas kārtība Ventspils pilsētas pašvaldībā 2014.gadā"

Vēl šajā numurā

05.03.2014., Nr. 46

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valmieras pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 200

Pieņemts: 30.01.2014.

OP numurs: 2014/46.12

2014/46.12
RĪKI

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.200

Valmierā 2014.gada 30.janvārī

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā"

Apstiprināti ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes
30.01.2014. lēmumu Nr.20 (prot. Nr.1, 20.§)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 16.punktu un 43.panta trešo daļu,
Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 14.panta trešo daļu,
Ministru kabineta 04.08.2009. noteikumiem Nr.872
"Noteikumi par pasažieru kategorijām, kuras ir tiesīgas izmantot
braukšanas maksas atvieglojumus maršrutu tīkla maršrutos"

1. Izdarīt Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā" (ar grozījumiem, kas publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 2009, Nr.177, 2011, Nr.102) šādus grozījumus:

a. papildināt noteikumus ar 2.1 un 2.2punktu šādā redakcijā:

"2.1 Tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā ir Valmieras pilsētā vismaz pēdējos divpadsmit mēnešus dzīves vietu deklarējušiem pensionāriem, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu un kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti.

2.2 Personalizētu braukšanas karti Noteikumu 2.1punktā un 9.4.apakšpunktā minētās personas var saņemt Valmieras pilsētas pašvaldībā darba dienās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Personalizētā braukšanas karte derīga vienu gadu no tās izsniegšanas dienas";

b. svītrot 3.1.apakšpunktu;

c. svītrot 4. un 7.punktā skaitli un vārdus "3.1.apakšpunktā un";

d. svītrot 7.1punktā pirmo teikumu;

e. svītrot 8.punktā skaitli un vārdus "3.1.apakšpunktā un";

f. papildināt noteikumu 9.1., 9.2. un 9.3.apakšpunktā aiz vārdiem "no mēnešbiļetes cenas" ar vārdiem "un ar 75 % atlaidi no mēnešbiļetes ar laika ierobežojumu cenas – izmantošanai tikai darba dienās (tas ir, izņemot sestdienās, svētdienās un svētku dienās)";

g. papildināt noteikumu 9.4.apakšpunktu aiz vārda "pensionāriem" ar vārdiem "kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti";

h. izteikt 10.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"Noteikumu 9.punkta 9.4.apakšpunktā minētajām personām uzrādot personalizētu braukšanas karti";

i. aizstāt 10.4.apakšpunktā vārdus "pensionāra apliecību" ar vārdiem "personalizētu braukšanas karti".

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.BoķisPaskaidrojuma raksts
Valmieras pilsētas pašvaldības 2014.gada 30.janvāra saistošajiem noteikumiem Nr.200 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2009.gada 7.septembra saistošajos noteikumos Nr.75 "Par braukšanas maksas atvieglojumiem Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā""

Paskaidrojuma raksta sadaļa

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Ņemot vērā nepieciešamību sniegt atbalstu pensionāriem, lai nodrošinātu lielāku viņu iesaistīšanos pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē, atvieglotu veselības aprūpes pieejamību un veicinātu mobilitātes iespējas, kā arī atvieglot izglītības iestāžu audzēkņu iespējas nokļūt izglītības iestādēs un veicināt plašāku ārpusskolas mācību un interešu programmu apmeklējumu, ar saistošiem noteikumiem noteikt papildus braukšanas maksas atvieglojumus Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā, kā arī atvieglot personas identificēšanu, tai izmantojot tiesības uz braukšanas maksas atvieglojumiem.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi nosaka tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotāju grupai, kas ir pensionāri, kuri sasnieguši 75 gadu vecumu un kuri Valmieras pilsētas pašvaldībā saņēmuši personalizētu braukšanas karti, kā arī personalizētās braukšanas kartes izsniegšanas kārtību Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušiem pensionāriem. Saistošie noteikumi nosaka arī tiesības iegādāties mēnešbiļetes ar 75 % atlaidi no mēnešbiļetes ar laika ierobežojumu cenas vispārizglītojošo skolu skolēniem, profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņiem un augstāko izglītības iestāžu dienas nodaļu studentiem.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošo noteikumu izpilde tiek nodrošināta ikgadējā pašvaldības budžeta ietvaros. Iedzīvotāju skaits, kuriem ir tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā, palielinot vecuma ierobežojumu pensionāriem no 80 gadiem uz 75 gadiem, pieaugtu par apmēram 900 personām.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Valmieras pilsētas pašvaldība.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.Boķis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!