Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2014. gada 14. novembra saistošie noteikumi Nr. 18 "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 7.jūlija saistošajos noteikumos Nr.9 "Saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību pašvaldības izglītības iestādēs, kuras īsteno profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmas"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.12.2014., Nr. 251 (5311) https://www.vestnesis.lv/op/2014/251.17

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.221

Bērnu reģistrācijas kārtība uzņemšanai Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma

Vēl šajā numurā

17.12.2014., Nr. 251 (5311)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 18

Pieņemts: 14.11.2014.

OP numurs: 2014/251.17

2014/251.17
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.18

Liepājā 2014.gada 14.novembrī (prot. Nr.14, 5.§)

Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 7.jūlija saistošajos noteikumos Nr.9 "Saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību pašvaldības izglītības iestādēs, kuras īsteno profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmas"

Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma 12.panta 2.1 daļu un likuma
"Par pašvaldībām" 43.panta pirmās daļas 13.punktu

1. Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2011.gada 7.jūlija saistošajos noteikumos Nr.9 "SAISTOŠIE NOTEIKUMI PAR LĪDZFINANSĒJUMA SAMAKSAS KĀRTĪBU PAŠVALDĪBAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS, KURAS ĪSTENO PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS SPORTA PROGRAMMAS" šādus grozījumus:

1.1. aizstāt 2.punktā vārdus "(turpmāk – vecāki)" ar vārdiem "(turpmāk – likumiskie pārstāvji)";

1.2. svītrot 4., 10. un 11.punktā vārdu "vecāki";

1.3. aizstāt 5., 6. un 13.punktā vārdu "vecāki" (attiecīgajā locījumā) ar vārdiem "likumiskie pārstāvji" (attiecīgajā locījumā);

1.4. papildināt 6.2.apakšpunktu ar vārdiem "vai ievietots audžuģimenē".

2. Saistošie noteikumi publicējami un stājas spēkā likuma "Par pašvaldībām" 45.pantā noteiktajā kārtībā.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks


 

Liepājas pilsētas domes 2014.gada 14.novembra saistošo noteikumu "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 7.jūlija saistošajos noteikumos Nr.9 "Saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību pašvaldības izglītības iestādēs, kuras īsteno profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmas""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar Ministru kabineta 2005.gada 15.novembra noteikumu Nr.857 "Noteikumi par sociālajām garantijām bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam, kurš ir ārpusģimenes aprūpē, kā arī pēc ārpusģimenes aprūpes beigšanās" 22.punktu pašvaldības saistošajos noteikumos ir tiesīgas noteikt papildu atvieglojumus bērnam, kā arī pilngadību sasniegušajam bērnam. Grozījumi saistošajos noteikumos nepieciešami, lai paplašinātu to audzēkņu loku, kuri tiek atbrīvoti no līdzfinansējuma maksas par profesionālās ievirzes programmas sportā apguvi.
2. Īss projekta satura izklāsts Ar grozījumiem saistošajos noteikumos tiek paredzētas papildu sociālās garantijas audzēkņiem, kuri ir ievietoti audžuģimenēs. Līdz ar to viņiem būs iespēja profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes Liepājas pilsētā apmeklēt bez maksas. Papildus saistošajos noteikumos tiek precizēts, ka ne tikai bērnu vecāki var iesniegt iesniegumu sporta skolā, bet arī bērnu likumiskie pārstāvji.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Grozījumu saistošajos noteikumos pieņemšana budžetu neietekmēs, jo līdzfinansējuma maksas līdz šim tika iekasētas tādā pašā apjomā, pamatojoties uz Liepājas pilsētas domes lēmumu.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Uzņēmējdarbības vidi lēmums neietekmē, jo saistošie noteikumi attiecas uz profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmu apguvi.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!