• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī;
  • plānošanas dokumentus, kā arī informatīvos ziņojumus par politikas plānošanas dokumentu īstenošanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2014. gada 5. augusta noteikumi Nr. 446 "Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 2.septembra noteikumos Nr.312 "Kārtība un apmēri, kādos veicami maksājumi par dzīvokļa, mākslinieka darbnīcas un neapdzīvojamās telpas nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 18.08.2014., Nr. 161 https://www.vestnesis.lv/op/2014/161.3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta sēdes protokols Nr.43

Ministru kabineta sēdes protokols

Vēl šajā numurā

18.08.2014., Nr. 161

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 446

Pieņemts: 05.08.2014.

OP numurs: 2014/161.3

2014/161.3
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 17 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr.446

Rīgā 2014.gada 5.augustā (prot. Nr.42 5.§)

Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 2.septembra noteikumos Nr.312 "Kārtība un apmēri, kādos veicami maksājumi par dzīvokļa, mākslinieka darbnīcas un neapdzīvojamās telpas nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju
privatizāciju" 5.panta otro daļu, 73.5 un 73.6 pantu

Izdarīt Ministru kabineta 1997. gada 2. septembra noteikumos Nr. 312 "Kārtība un apmēri, kādos veicami maksājumi par dzīvokļa, mākslinieka darbnīcas un neapdzīvojamās telpas nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai" (Latvijas Vēstnesis, 1997, 218./219. nr.; 1998, 284./285. nr.; 2004, 85. nr.; 2009, 69., 116. nr.; 2013, 192. nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt norādi, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, aiz vārda "privatizāciju" ar skaitli un vārdiem "5. panta otro daļu".

2. Svītrot 3.4. un 5.4. apakšpunktu.

3. Aizstāt 9. punktā vārdus "kad privatizācijas komisija ir saņēmusi no Latvijas Hipotēku un zemes bankas apstiprinājumu par pirmās iemaksas veikšanu" ar vārdiem "kad privatizācijas komisijas vai pašvaldības kontā Valsts kasē vai citā kredītiestādē ir saņemta euro veikta pirmā iemaksa par neapdzīvojamo telpu vai saņemts apstiprinājums no valsts akciju sabiedrības "Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum" (vienotais reģistrācijas numurs 40003132437) (turpmāk – sabiedrība "Altum") par pirmās iemaksas veikšanu, ja tā veikta sertifikātos".

4. Aizstāt 9.1 punktā vārdus "no Latvijas Hipotēku un zemes bankas apstiprinājumu par pirkuma maksas un maksas par dzīvojamās mājas sagatavošanu privatizācijai veikšanu" ar vārdiem "no sabiedrības "Altum" apstiprinājumu par pirkuma maksas veikšanu un privatizācijas komisijas vai pašvaldības kontā Valsts kasē vai citā kredītiestādē ir saņemta maksa par dzīvojamās mājas sagatavošanu privatizācijai".

5. Aizstāt 11. punktā vārdus "Latvijas Hipotēku un zemes bankā privatizācijas komisijas norādītajos kontos" ar vārdiem "privatizācijas komisijas norādītajos kontos, ja samaksa veikta euro, norādot dzīvokļa, mākslinieka darbnīcas vai neapdzīvojamās telpas identifikācijas numuru, un sabiedrības "Altum" kontā, ja samaksa veikta sertifikātos".

6. Svītrot 12. un 12.1 punktu.

7. Papildināt noteikumus ar 13.1 punktu šādā redakcijā:

"13.1 Sabiedrība "Altum", saņemot privatizācijas komisijas pieprasījumu, kurā norādīts privatizācijas objekta identifikācijas numurs un pircējs, sniedz informāciju par pircēju maksājumiem par privatizācijas objektiem, kas veikti līdz dienai, kad stājas spēkā grozījumi, kuri nosaka, ka samaksa privatizācijas sertifikātos par dzīvokļa, mākslinieka darbnīcas un neapdzīvojamās telpas nodošanu īpašumā līdz dzīvojamās mājas privatizācijai veicama sabiedrības "Altum" kontos. Izdevumus, kas sabiedrībai "Altum" radušies saistībā ar informācijas sniegšanu, sedz privatizācijas komisija, kura informāciju pieprasījusi."

8. Izteikt 1. pielikuma 3. punktu šādā redakcijā:

"3. Īpašnieks ir iemaksājis  
 

(privatizācijas komisijas nosaukums)

norādītajā naudas kontā Nr. ___________ _________ euro un valsts akciju sabiedrības "Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum" (vienotais reģistrācijas numurs 40003132437, juridiskā adrese – Doma laukums 4, Rīga, LV-1977) sertifikātu uzkrāšanas kontā Nr. ________________ _______ privatizācijas (kompensācijas) sertifikātus, un to apliecina līgumam

pievienotais  

."

 

(sabiedrības "Altum" apliecinājums)

 

Ministru prezidenta vietā –
satiksmes ministrs Anrijs Matīss

Ekonomikas ministra vietā –
izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!