• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī;
  • plānošanas dokumentus, kā arī informatīvos ziņojumus par politikas plānošanas dokumentu īstenošanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2013. gada 26. marta noteikumi Nr. 163 "Valsts budžeta līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 8.04.2013., Nr. 67 https://www.vestnesis.lv/op/2013/67.1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta sēdes protokols Nr.17

Ministru kabineta sēdes protokols

Vēl šajā numurā

08.04.2013., Nr. 67

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 163

Pieņemts: 26.03.2013.

OP numurs: 2013/67.1

2013/67.1
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 33 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr.163

Rīgā 2013.gada 26.martā (prot. Nr.16 18.§)

Valsts budžeta līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā

Izdoti saskaņā ar Filmu likuma 11.pantu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā Nacionālais kino centrs (turpmāk – centrs) piešķir valsts budžeta līdzfinansējumu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā.

2. Lai piešķirtu valsts budžeta līdzfinansējumu ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā (turpmāk – līdzfinansējums), centrs rīko atklātu konkursu.

3. Projektu konkursam var iesniegt Latvijā reģistrēti komersanti, biedrības vai nodibinājumi, kuri normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā reģistrēti kā filmu producenti un kuri ar ārvalsts filmu producentu (turpmāk – ārvalsts producents) noslēguši līgumu par ārvalsts filmas (turpmāk – filma) uzņemšanu Latvijā.

4. Līdzfinansējumu var piešķirt, ja projekts atbilst visiem šādiem nosacījumiem:

4.1. filma pilnībā vai daļēji tiek uzņemta Latvijā;

4.2. filmas uzņemšanā tiek izmantoti tādu fizisko vai juridisko personu pakalpojumi, kuras ir reģistrētas Latvijā;

4.3. kopējās filmas projekta izmaksas spēlfilmām un animācijas filmām sasniedz vismaz 500 000 latu, bet dokumentālajām filmām – vismaz 100 000 latu;

4.4. projekta iesniegšanas dienā ārvalsts producentam pieejamais finansējums saskaņā ar finansēšanas plānu ir vismaz 50 % no kopējām filmas uzņemšanas izmaksām.

5. Uz līdzfinansējumu nevar pretendēt, ja:

5.1. projekta iesniedzējs vai ārvalsts producents pasludināts par maksātnespējīgu, atrodas likvidācijas procesā, tā saimnieciskā darbība ir apturēta vai pārtraukta, ir uzsākta tiesvedība par projekta iesniedzēja bankrotu;

5.2. projekta iesniedzējam projekta iesniegšanas dienā ir nodokļu parādi un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādi;

5.3. projekta iesniedzējs nav izpildījis saistības, kas izriet no iepriekš ar centru noslēgtajiem finansēšanas līgumiem;

5.4. vairāk nekā 25 % projekta iesniedzēja pamatkapitāla vai balsstiesību pieder valstij, pašvaldībai vai valsts vai pašvaldību kapitālsabiedrībām;

5.5. projekta iesniedzējs vai ārvalsts producents uz konkursa projekta iesniegšanas dienu ir beidzis attiecīgās filmas uzņemšanu.

6. Līdzfinansējumu nepiešķir pornogrāfisku filmu projektiem un tādu filmu projektiem, kas sludina reliģisko un rasu naidu, nepamatoti atspoguļo vardarbību vai satur cilvēka cieņu pazemojošu propagandu.

7. Līdzfinansējumu var apvienot ar cita veida publisko finansējumu filmas projektam, ja kopējais publiskais finansējums filmas projektam nepārsniedz 25 % no filmas projekta attiecināmajām izmaksām šo noteikumu izpratnē.

II. Konkursa sagatavošana un izsludināšana

8. Centrs izstrādā un apstiprina konkursa nolikumu, kā arī izsludina konkursu oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", norādot projektu iesniegšanas termiņu, kopējo pieejamo līdzfinansējumu, kā arī vietu, kur var iepazīties ar nolikumu un saņemt papildinformāciju.

9. Konkursa nolikumā norāda:

9.1. projekta iesniegšanas vietu, termiņu un kārtību;

9.2. projekta sagatavošanas un noformēšanas nosacījumus;

9.3. dokumentus, kas iesniedzami papildus šo noteikumu 12.punktā minētajiem dokumentiem;

9.4. līdzfinansējuma izlietojuma nosacījumus;

9.5. līdzfinansējuma apmēru, ko var piešķirt viena projekta īstenošanai;

9.6. attiecināmo un neattiecināmo izmaksu pozīcijas;

9.7. projekta īstenošanas termiņu;

9.8. projektu vērtēšanas norises kārtību un metodiku;

9.9. citu informāciju, ja nepieciešams.

10. Konkursa nolikumam pievieno projekta iesnieguma veidlapu un citu iesniedzamo dokumentu veidlapas.

11. Konkursa nolikumu pēc konkursa izsludināšanas publicē centra mājaslapā internetā.

III. Projektu iesniegšana

12. Projekta iesniedzējs iesniedz centrā šādus dokumentus:

12.1. noslēgtā kopražojuma līguma vai cita līguma oriģinālu vai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā apliecinātu kopiju, kas apliecina pušu nodomu uzņemt Latvijā filmu;

12.2. īsu filmas sižeta izklāstu (līdz piecām lappusēm) un filmas scenāriju (latviešu, angļu vai krievu valodā);

12.3. ārvalsts producenta aprakstu par filmas uzņemšanas plānu un laika grafiku;

12.4. Latvijā plānotās darbības filmas uzņemšanai un to kalendāra plānu;

12.5. ziņas par ārvalsts producentu (vispārīgs apraksts, pēdējo piecu gadu laikā producētās filmas un to izplatīšanas rādītāji un cita informācija pēc projekta iesniedzēja ieskata);

12.6. ziņas par projekta iesniedzēju (vispārīgs apraksts, pēdējo piecu gadu laikā producētās filmas un to izplatīšanas rādītāji);

12.7. projekta iesniedzēja un attiecīgā ārvalsts producenta parakstītu kopējo filmas projekta uzņemšanas budžetu (tāmi) un filmas finansēšanas plānu;

12.8. finansējuma izlietojuma tāmi atbilstoši šo noteikumu 29.punktā minēto attiecināmo izmaksu pozīcijām;

12.9. dokumentus, kas apliecina šo noteikumu 5.4.apakšpunktā minēto nosacījumu;

12.10. filmas izplatīšanas plānu;

12.11. citus dokumentus saskaņā ar centra apstiprināto konkursa nolikumu.

13. Projektā iekļauj aizpildītu projekta iesnieguma veidlapu un šo noteikumu 12.punktā minētos dokumentus. Projektu sagatavo datorrakstā latviešu valodā, izņemot filmas scenāriju, ko iesniedz latviešu, angļu vai krievu valodā.

14. Projektu iesniedz centrā vienā no šādiem veidiem:

14.1. papīra formā – personīgi vai pa pastu;

14.2. elektroniska dokumenta formā atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un apriti.

15. Iesniedzot projektu papīra formā, tā lapas ir cauršūtas un sanumurētas. Centrs konkursa nolikumā nosaka iesniedzamo projekta eksemplāru skaitu un prasības tā noformējumam.

16. Centrs reģistrē saņemto projektu un piešķir tam identifikācijas numuru.

IV. Projektu vērtēšana

17. Projektu un projekta iesniedzēju vērtē:

17.1. atbilstoši administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem (1.pielikums), lai pārbaudītu, vai projekta iesniedzējs un projekts atbilst noteiktajām prasībām un ir virzāms tālākai izvērtēšanai;

17.2. atbilstoši projekta vērtēšanas kritērijiem (2.pielikums), lai izvērtētu projekta kvalitāti saistībā ar konkursa mērķi.

18. Projektu un projekta iesniedzēju atbilstoši administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem centrs novērtē 20 dienu laikā pēc šo noteikumu 9.1.apakšpunktā minētā projektu iesniegšanas termiņa beigām.

19. Ja projekts vai projekta iesniedzējs neatbilst vismaz vienam no šo noteikumu 1.pielikumā minētajiem projekta iesniedzēja atbilstības kritērijiem vai vismaz vienam no šo noteikumu 1.pielikuma 2.1., 2.2. vai 2.5.apakšpunktā minētajiem projekta atbilstības kritērijiem, centrs pieņem lēmumu par projekta neatbilstību administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem un atteikumu noslēgt līdzfinansējuma līgumu.

20. Ja projekts neatbilst šo noteikumu 1.pielikuma 2.3. vai 2.4.apakšpunktā minētajiem projekta atbilstības kritērijiem, centrs rakstiski pieprasa projekta iesniedzējam precizēt projektu vai iesniegt papildu informāciju. Pieprasījumu nosūta pa pastu vai uz projekta iesniedzēja norādīto elektroniskā pasta adresi.

21. Ja projekta iesniedzējs 10 darbdienu laikā pēc centra pieprasījuma nosūtīšanas precizēto projektu vai nepieciešamo papildu informāciju iesniedz personīgi, nosūta pa pastu vai elektroniska dokumenta formā atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu un apriti, centrs projektu vērtē atkārtoti atbilstoši administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem.

22. Ja pēc atkārtotas vērtēšanas projekts neatbilst kādam no šo noteikumu 20.punktā minētajiem projekta atbilstības kritērijiem vai projekta iesniedzējs 10 darbdienu laikā pēc centra pieprasījuma nosūtīšanas nepieciešamo papildu informāciju neiesniedz, centrs pieņem lēmumu par projekta neatbilstību administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem un atteikumu noslēgt līdzfinansējuma līgumu.

23. Ja projekta iesniedzējs un projekts atbilst visiem administratīvās atbilstības vērtēšanas kritērijiem, projektu turpina izvērtēt centra izveidotā ekspertu komisija (turpmāk – komisija). Komisijas darbības kārtību nosaka centra apstiprinātajā nolikumā.

24. Komisijai ir tiesības projektu vērtēšanā pieaicināt speciālistus ar padomdevēja tiesībām, kuriem ir zināšanas vai darba iemaņas filmu nozarē un kuri nepārstāv projektu iesniedzēju intereses.

25. Komisija izvērtē projektu atbilstību šo noteikumu 2.pielikumā minētajiem kritērijiem un sniedz centra vadītājam atzinumu par līdzfinansējuma līguma noslēgšanu, norādot ieteicamo projekta līdzfinansējuma apmēru, vai par atteikumu noslēgt līdzfinansējuma līgumu.

26. Ievērojot komisijas sniegto atzinumu, centra vadītājs pieņem lēmumu par līdzfinansējuma līguma noslēgšanu vai par atteikumu noslēgt līdzfinansējuma līgumu. Tiesības noslēgt līdzfinansējuma līgumu (kamēr ir pietiekams projektu konkursam paredzētais līdzfinansējums) piešķir to projektu īstenošanai, kuri ieguvuši augstāku vērtējumu atbilstoši šo noteikumu 2.pielikumā minētajiem kritērijiem.

27. Centra lēmumu paziņo projekta iesniedzējam. Paziņojumu par projektu konkursa rezultātiem publicē centra mājaslapā internetā.

28. Līdzfinansējuma līgumu centrs un projekta iesniedzējs noslēdz divu mēnešu laikā pēc šo noteikumu 26.punktā minētā lēmuma pieņemšanas. Ja šajā termiņā līdzfinansējuma līgums nav noslēgts projekta iesniedzēja vainas dēļ, centra vadītājs atceļ lēmumu par līdzfinansējuma līguma noslēgšanu ar projekta iesniedzēju un centram ir tiesības izsludināt jaunu konkursu.

V. Attiecināmās un neattiecināmās izmaksas

29. Par attiecināmajām (līdzfinansējamām) tiek noteiktas izmaksas, kas atbilst šādiem kritērijiem:

29.1. ir veiktas pēc līdzfinansējuma līguma noslēgšanas dienas;

29.2. ir izlietotas Latvijā;

29.3. ir tieši saistītas ar filmas uzņemšanas procesu;

29.4. ir tieši saistītas ar šādām vajadzībām:

29.4.1. filmas uzņemšanas nodrošināšanai nepieciešamā administratīvā un profesionālā personāla izmaksas, tehnikas īre un pakalpojumi;

29.4.2. transporta pakalpojumi un degviela;

29.4.3. ar filmas uzņemšanu saistīti celtniecības pakalpojumi;

29.4.4. viesnīcu un citi ar izmitināšanu saistīti pakalpojumi;

29.4.5. ēdināšanas pakalpojumi;

29.4.6. apsardzes pakalpojumi;

29.4.7. telekomunikāciju pakalpojumi;

29.4.8. komunālo un sabiedrisko dienestu pakalpojumi;

29.4.9. tādu preču un materiālu iegāde, kuri nepieciešami filmas uzņemšanas procesā;

29.4.10. skaņas apstrādes, vizuālie (tēlu, animācijas un specefektu veidošana, scenogrāfija), muzikālie un citi ar filmas uzņemšanu tieši saistīti mākslinieciskie un tehnoloģiskie pakalpojumi;

29.4.11. filmas uzņemšanai nepieciešamā kustamā un nekustamā īpašuma nomas vai īres izmaksas;

29.4.12. administratīvie pakalpojumi – juridiskie, grāmatvedības un tulkošanas pakalpojumi, personāla atlase, izņemot šo noteikumu 32.2.apakšpunktā minētās izmaksas par zvērināta revidenta vai zvērinātu revidentu komercsabiedrības pakalpojumiem;

29.4.13. honorāri aktieriem un masu skatu dalībniekiem, kuri piedalījušies filmas veidošanā un kuru dzīvesvieta deklarēta Latvijā.

30. Pakalpojumu sniedzējiem, kas sniedz ar šo noteikumu 29.punktā minētajām izmaksām saistītos pakalpojumus, jābūt reģistrētiem Latvijā un komercdarbība attiecīgās filmas projekta ietvaros jāveic Latvijas teritorijā.

31. Par neattiecināmajām izmaksām tiek noteiktas izmaksas, kuras:

31.1. neatbilst šo noteikumu 29.punktā minētajām prasībām;

31.2. nav noteiktas centra un līdzfinansējuma saņēmēja noslēgtajā līdzfinansējuma līgumā vai nav nepieciešamas filmas uzņemšanas īstenošanai;

31.3. līdzfinansējuma saņēmējs nevar apliecināt ar šo noteikumu 32.punktā minētajiem dokumentiem.

VI. Attiecināmo izmaksu atzīšana un līdzfinansējuma izmaksāšana

32. Triju mēnešu laikā pēc filmas uzņemšanas beigām Latvijā, bet ne vēlāk kā līdz attiecīgā gada 15.novembrim līdzfinansējuma saņēmējs iesniedz centrā pieteikumu līdzfinansējuma izmaksai. Pieteikumam pievieno šādus izmaksas apliecinošus dokumentus:

32.1. filmas uzņemšanas pārskatu, norādot Latvijā veiktos maksājumus, to saņēmējus, maksājumu summas un datumus;

32.2. zvērināta revidenta vai zvērinātu revidentu komercsabiedrības ziņojumu par filmas projekta īstenošanas gaitā veiktajiem maksājumiem Latvijā;

32.3. citus saskaņā ar noslēgto līdzfinansējuma līgumu noteiktos dokumentus.

33. Centrs mēneša laikā pēc šo noteikumu 32.punktā minēto dokumentu saņemšanas izvērtē tos un pārbauda, vai līdzfinansējuma izmaksas atbilst šo noteikumu V nodaļā minētajām attiecināmajām izmaksām, kā arī līdzfinansējuma līgumam.

34. Centram ir tiesības pieprasīt un saņemt papildu informāciju un izdevumus apliecinošus dokumentus par filmas projekta īstenošanu.

35. Pēc šo noteikumu 33.punktā minētās pārbaudes centra vadītājs pieņem lēmumu par līdzfinansējuma izmaksu, nosakot līdzfinansējuma saņēmējam izmaksājamo līdzfinansējuma apmēru, vai par atteikumu izmaksāt līdzfinansējumu.

36. Līdzfinansējuma apmērs ir:

36.1. 25 % no līdzfinansējuma līgumā norādīto attiecināmo izdevumu kopsummas, kas nepārsniedz 80 % no kopējām filmas projekta izmaksām, ja filmas pamatdarbība norisinās Latvijā vai filmas gala versijā tiek izmantota Latvijas ainava vai arhitektūra, iekļaujot filmā identificējošas norādes par Latviju;

36.2. 20 % no līdzfinansējuma līgumā norādīto attiecināmo izdevumu kopsummas, kas nepārsniedz 80 % no kopējām filmas projekta izmaksām, ja filmas gala versijā nav iekļauta identificējoša norāde par Latviju, bet filmas uzņemšanā tiek izmantoti Latvijā reģistrētu komersantu pakalpojumi.

37. Līdzfinansējuma saņēmējam piešķiramo līdzfinansējuma daļu nosaka, pamatojoties uz līdzfinansējuma saņēmēja iesniegto filmas uzņemšanas pārskatu, izdevumus apliecinošajiem dokumentiem un līdzfinansējuma līgumu.

38. Centra vadītājs pieņem lēmumu par atteikumu izmaksāt līdzfinansējumu vai tā daļu:

38.1. ja, pamatojoties uz līdzfinansējuma saņēmēja iesniegtajiem dokumentiem un centra veikto pārbaudi, konstatēts, ka līdzfinansējuma saņēmējs izlietojis mazāk finanšu līdzekļu par līdzfinansējuma līgumā norādīto apmēru;

38.2. ja līdzfinansējuma saņēmējs nevar pierādīt veiktos izdevumus;

38.3. šo noteikumu 31.punktā minētajos gadījumos.

39. Līdzfinansējumu atbilstoši centra vadītāja lēmumā norādītajam apmēram pārskaita uz līdzfinansējuma saņēmēja norādīto Valsts kases kontu mēneša laikā pēc attiecīgā lēmuma pieņemšanas.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Kultūras ministre Ž.Jaunzeme-Grende

 

 

1.pielikums
Ministru kabineta
2013.gada 26.marta
noteikumiem Nr.163

1. Projekta iesniedzēja atbilstības kritēriji

Nr.
p.k.

Kritērijs

1.1.

Projekta iesniedzējs atbilst Ministru kabineta 2013.gada 26.marta noteikumu Nr.163 "Valsts budžeta līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība ārvalstu filmu uzņemšanai Latvijā" (turpmāk – noteikumi) 3.punktā minētajiem nosacījumiem    

1.2.

Projekta iesniedzējs un attiecīgais ārvalstu producents atbilst visiem noteikumu 5.punktā minētajiem kritērijiem    

2. Projekta atbilstības kritēriji

Nr.
p.k.

Kritērijs

2.1.

Projekts ir iesniegts noteiktajā termiņā    

2.2.

Projekta iesnieguma veidlapa ir pilnībā aizpildīta, un to ir parakstījusi projekta iesniedzēja amatpersona vai pilnvarota persona    

2.3.

Projekta iesniegumam pievienoti visi nepieciešamie dokumenti    

2.4.

Ir ievērotas noteiktās prasības attiecībā uz projekta noformējumu, eksemplāru (kopiju) skaitu, iesniegšanas veidu    

2.5.

Ārvalsts filmas projekts atbilst visiem noteikumu 4.punktā minētajiem kritērijiem    

Kultūras ministre Ž.Jaunzeme-Grende

 

 

2.pielikums
Ministru kabineta
2013.gada 26.marta
noteikumiem Nr.163

Projekta vērtēšanas kritēriji

Nr.
p.k.

Kritērijs

Punktu skaits

1.

Plānotās filmas uzņemšanas izmaksas Latvijas Republikā (LVL)  

1.1.

spēlfilmām vai animācijas filmām  

1.1.1.

vairāk nekā 500 000

20

1.1.2.

250 000–500 000

15

1.1.3.

mazāk nekā 250 000

10

1.2.

dokumentālajām filmām  

1.2.1.

vairāk nekā 100 000

20

1.2.2.

50 000–100 000

15

1.2.3.

mazāk nekā 50 000

10

2.

Latvijas filmu nozares pakalpojumu un speciālistu izmantošana  

2.1.

filmas režisors ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

3

2.2.

filmas pirmā plāna lomas tēlotājs ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

2

2.3.

filmas scenārija autors ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

2

2.4.

filmas galvenais operators ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

2

2.5.

filmas otrās filmēšanas grupas galvenais operators ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

1

2.6.

filmas galvenais mākslinieks ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

2

2.7.

filmas otrais mākslinieks vai dekorāciju dizaineris ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

1

2.8.

filmas mūzikas autors ir Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs

2

2.9.

filmas skaņu vai mūzikas ieraksts tiek veikts Latvijā

1

2.10.

filmas uzņemšanā ir nodarbināti citi, iepriekšējos punktos neminēti speciālisti (kinooperatori, gaismotāji, skaņu ierakstu speciālisti), kuri ir Latvijas pilsoņi vai pastāvīgie iedzīvotāji

1
(par katru speciālistu)

2.11.

filmas uzņemšanā vai pēcapstrādes posmā tiek slēgti līgumi par Latvijā reģistrētu uzņēmumu filmēšanas, gaismošanas vai skaņu ieraksta tehnikas nomu vai izmantošanu

1
(par katru līgumu, kura summa pārsniedz LVL 500)

3.

Latvijas producenta iepriekšējā pieredze  

3.1.

producents ir realizējis trīs līdzvērtīgus filmu projektus vai vairāk

10

3.2.

producents ir realizējis vienu līdzvērtīgu filmas projektu vai divus līdzvērtīgus filmu projektus

8

3.3.

producents nav realizējis līdzvērtīgu filmas projektu

5

4.

Ārvalstu producenta iepriekšējā pieredze  

4.1.

producents ir realizējis trīs līdzvērtīgus filmu projektus vai vairāk

10

4.2.

producents ir realizējis vienu līdzvērtīgu filmas projektu vai divus līdzvērtīgus filmu projektus

8

4.3.

producents nav realizējis līdzvērtīgu filmas projektu

5

5.

Projekta izplatīšanas potenciāls  

5.1.

filmas izplatīšanas plāns ir apliecināts ar vairāku ārvalstu raidorganizāciju vai izplatītāju rakstiskiem apstiprinājumiem

5

5.2.

filmas izplatīšanas plāns ir apliecināts ar vismaz vienas ārvalstu raidorganizācijas vai izplatītāja rakstisku apstiprinājumu

3

5.3.

filmas izplatīšanas plāns nav apliecināts ar rakstiskiem apstiprinājumiem

1

Kultūras ministre Ž.Jaunzeme-Grende

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!