Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2013. gada 24. janvāra saistošie noteikumi Nr. 3 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2012.gada 30.augusta saistošajos noteikumos Nr.33 "Par ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēs"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 15.03.2013., Nr. 53 https://www.vestnesis.lv/op/2013/53.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

15.03.2013., Nr. 53

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 3

Pieņemts: 24.01.2013.

OP numurs: 2013/53.12

2013/53.12
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.3

Jūrmalā 2013.gada 24.janvārī (prot. Nr.1, 10.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2012.gada 30.augusta saistošajos noteikumos Nr.33 "Par ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēs"

Izdoti saskaņā ar Latvijas Republikas
likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešo daļu,
Izglītības likuma 17.panta trešās daļas 11.punktu

Veikt grozījumus Jūrmalas pilsētas domes 2012.gada 30.augusta saistošajos noteikumos Nr.33 "Par ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēs":

1. Saistošo noteikumu 2.5., 4.1. un 4.2.apakšpunktā vārdus "pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamajiem" aizstāt ar vārdiem "izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, izglītojamajiem".

2. Saistošo noteikumu 2.3.apakšpunktu izteikt šādā redakcijā:

"2.3. No piecu gadu vecuma līdz pamatizglītības ieguves uzsākšanai."

3. Saistošo noteikumu 3.1.apakšpunktu izteikt šādā redakcijā:

"3.1. Pirmsskolas vecuma izglītojamajiem no piecu gadu vecuma līdz pamatizglītības ieguves uzsākšanai."

4. Saistošo noteikumu 7.punktu izteikt šādā redakcijā:

"7. Pirmsskolas izglītības iestādēs un izglītojamajiem no piecu gadu vecuma līdz pamatizglītības ieguves uzsākšanai – atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes apstiprinātajai katras iestādes ēdināšanas pakalpojumu maksai dienā".

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

 

 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 24.janvāra saistošajiem noteikumiem Nr.3 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2012.gada 30.augusta saistošajos noteikumos Nr.33 "Par ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēs""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums 1. Lai nodrošinātu vienotu ēdināšanas maksas atvieglojumu piešķiršanas kārtību neatkarīgi no tā, vai izglītojamais apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi vai izglītības iestādi, kura īsteno pirmsskolas izglītības programmu, saistošo noteikumu 2.5., 4.1. un 4.2.apakšpunktā vārdi "pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamajiem" aizstāti ar vārdiem "izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, izglītojamajiem".

2. Lai precizētu formulējumu "pirmsskolas obligātās izglītības izglītojamais", grozīts saistošo noteikumu 2.3., 3.1. un 7.punkts.

2. Īss projekta satura izklāsts 1. Saistošo noteikumu 2.5., 4.1. un 4.2.apakšpunktos vārdi "pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamajiem" aizstāti ar vārdiem "izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, izglītojamajiem".

2. Saistošo noteikumu 2.3., 3.1. un 7.punktā vārdi "pirmsskolas obligātās izglītības
(5 – 6 gadīgie) izglītojamie" aizstāti ar vārdiem "pirmsskolas vecuma izglītojamie no piecu gadu vecuma līdz pamatizglītības ieguves uzsākšanai."

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Grozījumi neatstās ietekmi uz pašvaldības budžetu.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sabiedrību un uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Grozījumi neatstās ietekmi uz sabiedrību un uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošina Jūrmalas pilsētas domes Izglītības nodaļa, Budžeta nodaļa un Centralizētā grāmatvedība. Saistošie noteikumi tiks izskatīti Jūrmalas pilsētas domes sēdē un publicēti Jūrmalas pašvaldības informatīvajā izdevumā, kā arī ievietoti pašvaldības mājaslapā www.jurmala.lv sadaļā "Izglītība".
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav nepieciešamas.

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!