• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2013. gada 17. oktobra saistošie noteikumi Nr. 44 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2005.gada 9.februāra saistošajos noteikumos Nr.5 "Kārtība, kādā Jūrmalas pilsētas pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, attiecībā uz dzīvojamo telpu remontu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.12.2013., Nr. 237 https://www.vestnesis.lv/op/2013/237.5

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.45

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2008.gada 4.septembra saistošajos noteikumos Nr.78 "Par Jūrmalas pašvaldības pabalstu ilgdzīvotājiem"

Vēl šajā numurā

04.12.2013., Nr. 237

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 44

Pieņemts: 17.10.2013.

OP numurs: 2013/237.5

2013/237.5
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 21 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.44

Jūrmalā 2013.gada 17.oktobrī (prot. Nr.25, 11.p.)

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2005.gada 9.februāra saistošajos noteikumos Nr.5 "Kārtība, kādā Jūrmalas pilsētas pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, attiecībā uz dzīvojamo telpu remontu"

Izdoti saskaņā ar Latvijas Republikas likuma
"Par pašvaldībām" 43.panta pirmās daļas 13.punktu
un likuma "Par palīdzību dzīvokļa
jautājumu risināšanā" 26., 27.pantu

1. Veikt Jūrmalas pilsētas domes 2005.gada 9.februāra saistošajos noteikumos Nr.5 "Kārtība, kādā Jūrmalas pilsētas pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, attiecībā uz dzīvojamo telpu remontu" šādus grozījumus:

1.1. izteikt saistošo noteikumu izdošanas tiesisko pamatojumu šādā redakcijā: "Izdoti saskaņā ar Latvijas Republikas likuma "Par pašvaldībām" 43.panta pirmās daļas 13.punktu un likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" 26., 27.pantu";

1.2. svītrot 1.3.apakšpunktā vārdus "Pašvaldības īpašuma pārvaldes" un "(turpmāk tekstā "Dzīvokļu nodaļa")";

1.3. aizstāt 2.5.1.apakšpunktā saīsinājumu, skaitli un vārdus "Ls 1000 (viens tūkstotis Latvijas latu)" ar skaitli un vārdiem "1423 euro";

1.4. aizstāt 2.5.2.apakšpunktā saīsinājumu, skaitli un vārdus "Ls 700 (septiņi simti Latvijas latu)" ar saīsinājumu, skaitli un vārdiem "997 euro";

1.5. aizstāt 2.6.apakšpunktā vārdus "Labiekārtošanas un apsaimniekošanas pārvaldei" ar vārdiem "Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļai";

1.6. papildināt 3.punktu aiz vārda "Administratīvajā" ar vārdu "rajona";

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā 2014.gada 1.janvārī.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.TruksnisPaskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 17.oktobra saistošajiem noteikumiem Nr.44 "Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2005.gada 9.februāra saistošajos noteikumos Nr.5 "Kārtība, kādā Jūrmalas pilsētas pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, attiecībā uz dzīvojamo telpu remontu"

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts Saistošie noteikumi paredz aizstāt noteikumos ietverto vērtību latos ar atbilstošu vērtību euro. Tāpat noteikumi paredz novērst redakcionālas neprecizitātes.
2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums Saistošo noteikumu projekts nepieciešams, lai pielāgotu tos euro ieviešanai un lai novērstu redakcionālas neprecizitātes spēkā esošajos saistošajos noteikumos.
3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošo noteikumu projektā ietvertā euro vērtība ir aprēķināta saskaņā ar Euro ieviešanas kārtības likuma 32.panta otrās daļas 2.punktu, piemērojot oficiālo euro kursu EUR 1 = LVL 0,702804 un veicot noapaļošanu uz augšu līdz veselam skaitlim.

Noapaļošanas rezultāts nerada vērā ņemamu negatīvu ietekmi uz pašvaldības budžetu un nav personai nelabvēlīgāks, pabalsta robeža noapaļošanas rezultātā tiek paaugstināta.

4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu 1.6.punktā tiek precizēta lēmumu pārsūdzēšanas kārtība atbilstoši administratīvā procesa tiesiskajam regulējumam.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!