Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2013. gada 16. maija saistošie noteikumi Nr. 8 "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2012.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.34 "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.06.2013., Nr. 123 https://www.vestnesis.lv/op/2013/123.17

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.9

Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2012.gada 16.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Par kārtību, kādā saņemams Liepājas pilsētas pašvaldības saskaņojums ielu tirdzniecībai un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai publiskā vietā Liepājas pilsētā"

Vēl šajā numurā

28.06.2013., Nr. 123

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 8

Pieņemts: 16.05.2013.

OP numurs: 2013/123.17

2013/123.17
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.8

Liepājā 2013.gada 16.maijā (prot. Nr.7, 20.§)

Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2012.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.34 "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43.panta pirmās daļas 5. un 6.punktu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2012.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.34 "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu" šādus grozījumus:

1. Izteikt 24.1.apakšpunktu jaunā redakcijā:

"24.1. nodrošina, lai tajā nevarētu iekļūt un uzturēties nepiederošas personas".

2. Svītrot 26.3.apakšpunktā aiz vārda "neizmantota," vārdus "pilnīgi vai daļēji sabrukusi".

3. Papildināt 26.4.apakšpunktu aiz vārda "konservācijai" ar vārdiem "šīs ēkas (būves) nav uzskatāmas par nekustamā īpašuma nodokļa paaugstinātas likmes objektu."

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

 

 

Saistošo noteikumu "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2012.gada 20.decembra saistošajos noteikumos Nr.34 "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums

 

Likuma "Par pašvaldībām" 43.panta pirmās daļas 5. un 6.punktā noteiktas pašvaldības tiesības izdot saistošos noteikumus par pārkāpumiem, kas nav noteikti likumos un Ministru kabineta noteikumos. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpuma kodeksa 5.pantu pašvaldībai ir tiesības paredzēt administratīvo atbildību par to pārkāpšanu likumā "Par pašvaldībām" noteiktajos gadījumos.

Liepājas pilsētas dome 2012.gada 20.decembrī pieņēma saistošos noteikumus "Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu" (turpmāk – Noteikumi). Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "LIEPĀJAS PILSĒTAS BŪVVALDE" (turpmāk – Būvvalde), izpildot minēto Noteikumu prasības, konstatējusi, ka nepieciešams veikt grozījumus šajos Noteikumos svītrojot atsevišķus vārdus un papildinot tā atsevišķu punktu.

2. Īss projekta satura izklāsts

Noteikumi nosaka kārtību, kādā Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā nodrošina teritoriju sakopšanu un sanitārās tīrības uzturēšanu, ēku un būvju uzturēšanu un remontu, paredzot administratīvo atbildību par šo Noteikumu neievērošanu.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu

Tiešas ietekmes nav.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Tiešas ietekmes nav.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Personas jautājumos par saistošo noteikumu piemērošanu var vērsties Būvvaldes Būvinspekcijā vai Liepājas pilsētas pašvaldības iestādē "LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA".

Noteikumi tiks nosūtīti izskatīšanai un apstiprināšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, pēc tam tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības portālā www.liepaja.lv

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

 

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!