Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Valmieras pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valmieras pilsētas domes 2012. gada 27. septembra saistošie noteikumi Nr. 130 "Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 13.11.2012., Nr. 179 https://www.vestnesis.lv/op/2012/179.24

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

13.11.2012., Nr. 179

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valmieras pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 130

Pieņemts: 27.09.2012.

OP numurs: 2012/179.24

2012/179.24
RĪKI

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.130

Valmierā 2012.gada 27.septembrī

Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai

Apstiprināti ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes
27.09.2012. sēdes lēmumu Nr.251 (prot. Nr.13, 10.§)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
27.² panta otrās daļas 2., 3., 4. un 5.punktu un piekto daļu

Noteikumos lietotie termini

Šo saistošo noteikumu (turpmāk – Noteikumi) izpratnē:

Atbalstāmās izmaksas – izmaksas, kuru segšanai Valmieras pilsētas pašvaldība saskaņā ar šiem Noteikumiem var piešķirt līdzfinansējumu.

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja – dzīvojamā māja, kurā saskaņā ar kadastrālās uzmērīšanas lietu ir vairāk nekā viens dzīvoklis, mākslinieka darbnīca vai neapdzīvojamā telpa.

Energoefektivitātes pasākumi – ēkas pilnveidošanas projekts, kā rezultāts ir enerģijas patēriņa samazināšana. Tiek panākta enerģijas lietderīgāka izmantošana un uzlabots komforta stāvoklis telpās.

Pašvaldības līdzfinansējums – Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta finanšu līdzekļu daļa daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, dzīvojamo māju renovācijai un/vai dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanai.

Piesaistītais zemesgabals – zeme, uz kuras atrodas daudzdzīvokļu dzīvojamā māja un kura ir ēkas īpašnieku lietošanā vai īpašumā.

Pilnvarotā persona – dzīvokļu īpašnieku izveidota sabiedrība, biedrība vai cita reģistrēta dzīvokļu īpašnieku apvienība, vai fiziska persona, kurai dzīvokļu īpašnieki ir nodevuši dzīvojamās mājas pārvaldīšanas tiesības, kā arī līdzšinējais pārvaldnieks, kurš darbojas uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta septītās daļas pamata.

Renovācija – būves vai tās daļas kapitālais remonts, lai atjaunotu būvi vai tās daļu, nomainot nolietojušos elementus vai konstrukcijas, kā arī funkcionālu vai tehnisku uzlabojumu ieviešana būvē, nemainot tās apjomu un funkcijas.

I. Vispārīgie jautājumi

1. Šie Noteikumi nosaka kārtību, kādā Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) piešķir līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju (turpmāk – dzīvojamās mājas) energoefektivitātes pasākumu veikšanai, dzīvojamai mājai piesaistītā zemesgabalu labiekārtošanai, dzīvojamo māju renovācijas pasākumiem, ja to tehniskais stāvoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīts par bīstamu cilvēku dzīvībai vai veselībai vai jālikvidē terora akta, avārijas, stihiskas nelaimes vai citas katastrofas sekas, kā arī līdzfinansējuma apmēru un tā piešķiršanas nosacījumus.

2. Pašvaldības līdzfinansējums daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai tiek piešķirts Valmieras pilsētas pašvaldības gadskārtējā budžetā paredzēto līdzekļu apmērā.

II. Pretendentiem izvirzāmās prasības

3. Līdzfinansējums var tikt piešķirts dzīvojamām mājām, kurās dzīvokļa īpašumi iegūti saskaņā ar likumu "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" vai likumu "Par kooperatīvo dzīvokļu privatizāciju" un kuras atbilst šādiem nosacījumiem:

3.1. dzīvojamās mājas kopējā dzīvokļu platība ir lielāka par 300 m² un tajā esošo nedzīvojamo telpu platība nepārsniedz 25 % no mājas kopējās platības;

3.2. vienai personai pieder ne vairāk kā 25 % no mājā esošajiem dzīvokļa īpašumiem;

3.3. dzīvojamās mājas kopīpašumā esošās daļas pārvaldīšanai un apsaimniekošanai izveidota dzīvokļu īpašnieku sabiedrība vai Civillikumā noteiktajā kārtībā noslēgts savstarpējs līgums par mājas kopīpašumā esošās daļas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, vai dzīvojamo māju apsaimnieko līdzšinējais apsaimniekotājs, kurš darbojas, pamatojoties uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta septīto daļu;

3.4. dzīvojamā māja ir pieslēgta Valmieras pilsētas centralizētajai siltumapgādes sistēmai un tajā ir ierīkots siltummezgls ar siltumenerģijas patēriņa skaitītāju (6.punktā noteiktajos gadījumos);

3.5. dzīvojamai mājai piesaistītais zemesgabals (gabali) ir nodots dzīvokļu īpašnieku īpašumā vai par tā izmantošanu noslēgts līgums;

3.6. normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā vairāk nekā pusei no mājas dzīvokļu īpašniekiem balsojot "par", ir pieņemts lēmums veikt mājas energoauditu un/vai mājas energoefektivitātes pasākumus, un/vai piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas, un/vai renovācijas pasākumus, nodrošinot mājas dzīvokļu īpašnieku līdzfinansējuma daļu un nepieciešamības gadījumā – arī kredītiestādes finanšu līdzekļus;

3.7. negatīvā starpība starp aprēķinātajiem un visu dzīvokļu īpašnieku samaksātajiem maksājumiem par apsaimniekošanu (apsaimniekošanas maksa) un pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu (apkure, aukstais un karstais ūdens, kanalizācija, sadzīves atkritumu izvešana), pēdējos divpadsmit mēnešos nedrīkst pārsniegt 15 % (sākot atskaites periodu divus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas dienas);

3.8. nekustamā īpašuma nodokļa parāds (pamatparāds un nokavējuma nauda) par attiecīgajā daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā esošajām telpu grupām, dzīvojamai mājai piesaistītajām palīgēkām un dzīvojamai mājai piesaistīto zemes gabalu nepārsniedz 15 % no taksācijas gadam, kurā tiek iesniegts līdzfinansējuma pieprasījums, kopējās nekustamā īpašuma nodokļa summas par šajā punktā minētajiem nekustamajiem īpašumiem.

4. Pilnvarotajai personai (ja tā ir juridiska persona), kura dzīvokļu īpašnieku vārdā iesniedz pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, nedrīkst būt nodokļu vai valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādu, tā nav ar tiesas lēmumu atzīta par maksātnespējīgu, tai skaitā ar tiesas lēmumu noteikts tiesiskās aizsardzības process, vai, saskaņā ar komercreģistrā pieejamo informāciju, tā neatrodas likvidācijas procesā.

5. Pašvaldības līdzfinansējumu nepiešķir, ja šo noteikumu 6., 7. un 8. punktā minētie pasākumi jau ir tikuši finansēti vai līdzfinansēti no Eiropas Savienības fondu, valsts budžeta, Pašvaldības budžeta līdzekļiem vai citiem finanšu instrumentiem.

III. Atbalstāmās un neatbalstāmās izmaksas

6. Dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu atbalstāmās izmaksas ir šādas:

6.1. energoaudita veikšanas izmaksas, kurās ietilpst energoauditora darba alga, transporta izdevumi, atskaites sagatavošana un termogrāfiskās analīzes apmaksa;

6.2. tehniskā projekta izstrāde atbilstoši energoaudita atskaitē minētajiem pasākumiem;

6.3. energoefektivitātes pasākumu realizācija atbilstoši 6.2.punktā noteiktajam tehniskajam projektam:

6.3.1. ārdurvju bloku, logu atjaunošana un/vai nomaiņa koplietošanas telpās;

6.3.2. ārējo sienu siltināšana;

6.3.3. norobežojošo konstrukciju (pagraba un bēniņu vai pēdējā stāva griestu) pārseguma siltināšana;

6.3.4. karstā ūdens un apkures sistēmas cauruļvadu izolācijas ierīkošana vai atjaunošana;

6.3.5. citi šajos Noteikumos neminētie, bet energoaudita atskaitē minētie pasākumi;

6.3.6. būvuzraudzības izmaksas;

6.3.7. autoruzraudzības izmaksas.

7. Dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas atbalstāmās izmaksas ir šādas:

7.1. topogrāfijas un inženierģeoloģijas izmaksas;

7.2. zemesgabala labiekārtojuma tehniskā projekta izstrāde;

7.3. piebraucamo ceļu, stāvlaukumu un gājēju celiņu renovācija un/vai būvniecība (ieskaitot nepieciešamās inženierkomunikācijas un aprīkojuma elementus);

7.4. bērnu rotaļu laukumu renovācija un/vai būvniecība (ieskaitot aprīkojuma elementus);

7.5. zaļo zonu labiekārtošana;

7.6. apgaismojuma renovācija un/vai būvniecība.

8. Dzīvojamo māju renovācijas darbu atbalstāmās izmaksas, ja mājas, tās daļas vai atsevišķu tehnisko sistēmu stāvoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīts par bīstamu cilvēku dzīvībai vai veselībai vai ja ir jālikvidē terora akta, avārijas, stihiskas nelaimes vai citas katastrofas sekas, ir šādas:

8.1. sertificēta speciālista atzinuma izstrādes izmaksas par mājas, tās daļas vai atsevišķu tehnisko sistēmu tehnisko stāvokli, ja vizuāli ir konstatēti konstruktīvo elementu bojājumi vai deformācijas;

8.2. tehniskā projekta izstrāde;

8.3. mājas vai tās daļas renovācijas darbi;

8.4. bīstamo vai bojāto tehnisko sistēmu renovācija vai nomaiņa;

8.5. būvuzraudzības izmaksas;

8.6. autoruzraudzības izmaksas.

9. Neatbalstāmās izmaksas ir šādas:

9.1. kārtējās uzturēšanas izmaksas;

9.2. apgrozāmo līdzekļu iegādes izmaksas;

9.3. samaksa par aizdevuma izskatīšanu, noformēšanu un rezervēšanu, procenta maksājumi, soda procenti, maksa par finanšu transakcijām;

9.4. izmaksas, kas saistītas ar pieteikuma līdzfinansējuma saņemšanai sagatavošanu, t.sk. konsultāciju pakalpojumi u.c., izņemot šo noteikumu 8.1.punktā minētās izmaksas;

9.5. visas citas izmaksas, kas šajos noteikumos nav noteiktas kā atbalstāmās.

IV. Energoefektivitātes pasākumu līdzfinansējuma apjoms

10. Līdzfinansējums energoefektivitātes pasākumiem tiek piešķirts šādiem projektiem:

10.1. mājas energoaudita veikšanai – 80 % no daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoaudita izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 300,- (trīs simti lati un 00 santīmi);

10.2. tehniskā projekta izstrādei – 50 %, bet ne vairāk kā LVL 1000,- (viens tūkstotis lati un 00 santīmi);

10.3. energoefektivitātes pasākumu veikšanai, kas minēti šo noteikumu 6.3. punktā – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 15 000,- (piecpadsmit tūkstoši lati un 00 santīmi).

V. Piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas pasākumu līdzfinansējuma apjoms

11. Līdzfinansējums dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai tiek piešķirts šādiem projektiem:

11.1. mājas piebraucamo ceļu, stāvlaukumu, iekšpagalmu un gājēju celiņu seguma renovācijai – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 4000,- (četri tūkstoši lati un 00 santīmi);

11.2. mājas servitūtu ceļu seguma renovācijai – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 4000,- (četri tūkstoši lati un 00 santīmi);

11.3. bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai vai esošo laukumu renovācijai – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 500,- (pieci simti lati un 00 santīmi);

11.4. mājas zaļās zonas labiekārtošanas darbiem – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 1000,- (viens tūkstotis lati un 00 santīmi).

VI. Māju renovācijas darbu līdzfinansējuma apjoms

12. Līdzfinansējums māju renovācijai, ja mājas, tās daļas vai atsevišķu tehnisko ierīču tehniskais stāvoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā atzīts par bīstamu cilvēku dzīvībai vai veselībai vai ja jālikvidē terora akta, avārijas, stihiskas nelaimes vai citas katastrofas sekas, tiek piešķirts šādiem darbiem:

12.1. sertificēta speciālista atzinuma par mājas vai tās daļas tehnisko stāvokli sagatavošanai 8.1.punktā minētajos gadījumos – 50 %, bet ne vairāk kā LVL 100,- (viens simts lati un 00 santīmi);

12.2. tehniskā projekta izstrādei – 50 %, bet ne vairāk kā LVL 1000,- (viens tūkstotis lati un 00 santīmi;

12.3. dzīvojamās mājas renovācijas darbiem – 50 % no projekta kopējām atbalstāmajām izmaksām, bet ne vairāk kā LVL 4 000,- (četri tūkstoši lati un 00 santīmi);

12.4. liftu nomaiņa – 90 %, bet ne vairāk kā LVL 20000,- (divdesmit tūkstoši lati un 00 santīmi);

12.5. ārkārtas situācijas novēršanai Pašvaldības dome var pieņemt atsevišķu lēmumu par līdzfinansējuma piešķiršanu un tā apjomu.

VII. Pieteikumu līdzfinansējuma saņemšanai iesniegšanas, reģistrācijas un izskatīšanas kārtība

13. Līdzfinansējuma saņemšanai pretendents iesniedz Pašvaldībai pieteikumu ar pielikumiem (pielikums Nr.1 un Nr.2).

14. Pretendentu atbilstību šo noteikumu prasībām izvērtē Pašvaldības šim mērķim izveidotā komisija un viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas dienas rakstiski paziņo pretendentam:

14.1. par iesnieguma reģistrēšanu Pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas programmai, ja pieteikums un tam pievienotie dokumenti atbilst šo noteikumu prasībām;

14.2. par atteikumu reģistrēt iesniegumu Pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas programmai, ja pieteikums un tam pievienotie dokumenti neatbilst šo noteikumu prasībām vai sniegtas nepatiesas ziņas.

15. Pieteikuma vērtēšana notiek reģistrācijas secībā. Komisija katram pretendentam piešķiramo Pašvaldības līdzfinansējuma daļu latos nosaka, pamatojoties uz atbalstāmo izmaksu aprēķinu, nepārsniedzot šajos noteikumos noteiktos līdzfinansējuma apjomus.

16. Ja komisijai, vērtējot pieteikumus, rodas šaubas par atbalstāmo izmaksu aprēķina atsevišķu pozīciju izmaksu atbilstību vidējām tirgus izmaksām, tā ir tiesīga pieprasīt pretendentam sniegt paskaidrojumus. Gadījumā, ja izmaksu atbilstība netiek pierādīta, komisija ir tiesīga pašvaldības līdzfinansējuma aprēķināšanai tās izslēgt no atbalstāmajām izmaksām.

17. Komisija sagatavo Pašvaldības domes lēmuma projektu par līdzfinansējuma piešķiršanu.

18. Pēc pozitīva Pašvaldības domes lēmuma pieņemšanas tiek noslēgta rakstiska vienošanās ar pretendentu par līdzfinansējuma saņemšanas kārtību un informācija tiek publicēta Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapā www.valmiera.lv un informatīvajā izdevumā "Valmiera domā un rada".

19. Līdzfinansējuma saņēmējs 3 mēnešu laikā pēc 18.punktā noteiktās vienošanās stāšanās spēkā organizē iepirkuma procedūru normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā vai veic cenu aptauju (ja iepirkuma procedūra nav nepieciešama) par darbu izpildi.

20. Pēc darbu izpildītāja izvēles līdzfinansējuma saņēmējs iesniedz Pašvaldībai darbu izpildītāja iesniegtās darbu izpildes tāmes apliecinātu kopiju un precizēto pašvaldības līdzekļu līdzfinansējuma pieprasījumu atbilstoši darbu izpildes tāmei. Pieprasītais precizētā līdzfinansējuma apjoms nedrīkst pārsniegt 18.punktā noteiktajā Pašvaldības domes lēmumā apstiprināto.

21. Komisija 1 mēneša laikā pārbauda iesniegtos precizētos aprēķinus un paziņo līdzfinansējuma saņēmējam līdzfinansējuma precizēto apjomu.

22. Līdzfinansējuma saņēmējs 1 mēneša laikā pēc paziņojuma par līdzfinansējuma precizēto apjomu saņemšanas sagatavo un iesniedz parakstīšanai trīspusēju līgumu starp līdzfinansējuma saņēmēju (Pasūtītājs), darbu izpildītāju un Pašvaldību (Līdzfinansētājs) par darbu izpildi un apmaksas kārtību.

23. Pašvaldības līdzfinansējums darbu izpildītājam tiek izmaksāts 30 dienu laikā, skaitot no darbu pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas dienas. Avansa maksājumi netiek paredzēti.

24. Komisijai ir tiesības veikt izpildīto darbu kvalitātes un apjoma kontroli.

25. Gadījumā, ja starp pieteikumam pievienotajos dokumentos uzrādītajām atbalstāmajām izmaksām un darbu pieņemšanas – nodošanas aktā norādītajiem darbiem tiek konstatētas atšķirības, komisija ir tiesīga pārskatīt lēmumu par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu. Šajā gadījumā pašvaldības līdzfinansējuma apjoms nevar būt lielāks par sākotnēji piešķirto.

26. Ja Valmieras pilsētas pašvaldības domes atbalstīto pieteikumu kopējais līdzfinansējuma apmērs pārsniedz attiecīgajam gadam pašvaldības budžetā šim mērķim paredzēto, pretendents pašvaldības līdzfinansējumu var saņemt pirmkārt, tiklīdz līdzekļi budžetā tiek iedalīti.

27. Līdzfinansējuma saņēmējam pēc komisijas pieprasījuma ir pienākums informēt par atbalstīto darbu gaitu.

VIII. Noslēguma jautājums

28. Noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.Boķis 

1.pielikums
Valmieras pilsētas pašvaldības
 saistošajiem noteikumiem Nr.130

Valmieras pilsētas pašvaldībai

Dzīvojamās mājas

 

, Valmierā

 

(adrese)

 

pārvaldnieka

   
 

(juridiskas personas nosaukums, fizisks personas vārds, uzvārds)

     
 

(juridiskas personas reģistrācijas Nr., fiziskas personas kods)

     
 

(adrese, tālruņa Nr., e-pasta adrese)

   

201__.gada ________._______________________

PIETEIKUMS

Lūdzu piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamās mājas

  , Valmierā, LV-4201

(adrese)

 

 energoefektivitātes pasākumu veikšanai, pašvaldības līdzfinansējums, Ls

 

(cipariem un vārdiem)

 piesaistītā zemesgabala labiekārtošanai, pašvaldības līdzfinansējums, Ls

 

(cipariem un vārdiem)

 dzīvojamo māju renovācijai, pašvaldības līdzfinansējums, Ls

 

(cipariem un vārdiem)

Iesniegtie obligātie pielikumi:

1.

 

Projekta iesniegums finansējuma saņemšanai

_________ lpp.

2.

 

Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līguma vai dokumenta, kas to aizstāj, kopija

_________ lpp.

3.

 

Pārvaldnieka reģistrācijas apliecības kopija (juridiskām personām)

_________ lpp.

4.

 

Dzīvokļu īpašnieku kopības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pieņemts lēmums par dzīvojamās mājas energoefektivitātes pasākumu veikšanu un/vai mājai piesaistītā zemes gabala labiekārtošanu un/vai mājas renovācijai, nodrošinot pasūtītāja līdzfinansējumu

_________ lpp.

5.

 

Izziņa, kuru izdevis Valsts ieņēmumu dienests ne agrāk, kā 1 mēnesi pirms līdzfinansējuma pieprasījuma iesniegšanas un kura apliecina, ka pārvaldniekam nav nodokļu parādu, tajā skaitā valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu parādu

_________ lpp.

6.

 

Uzņēmuma reģistra izziņa, kas apliecina, ka pārvaldniekam nav pasludināts maksātnespējas process un tā neatrodas likvidācijas stadijā (juridiskām personām)

_________ lpp.

7.

 

Pārvaldnieka izsniegta izziņa par aprēķināto apsaimniekošanas maksu un komunālo pakalpojumu maksājumiem un iekasētajiem maksājumiem 12 mēnešos, sākot atskaites periodu 2 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas dienas

_________ lpp.

8.

 

Sertificēta būvinženiera apstiprināti darbu izmaksu aprēķini

_________ lpp.

Papildus pielikumi energoefektivitātes pasākumu veikšanai:

1.

 

Energoaudita atskaite

_________ lpp.

2.

 

Valmieras pilsētas Būvvaldes saskaņojums veicamajiem darbiem

_________ lpp.

Papildus pielikumi dzīvojamai mājai piesaistītā zemes gabala labiekārtošanas darbu veikšanai:

1.

 

Zemes robežu plāna kopija

_________ lpp.

2.

 

Darba zīmējums/darba veikšanas projekts

_________ lpp.

3.

 

Darbu veikšanas saskaņojums ar zemes gabala īpašnieku (ja zemes gabala īpašnieki nav mājas dzīvokļu īpašnieki)

_________ lpp.

Papildus pielikumi dzīvojamās mājas renovācijas darbu veikšanai:

1.

 

Kompetentas iestādes/speciālista slēdziens par ēkas tehnisko stāvokli

_________ lpp.

2.

 

Tehniskais projekts, kas saskaņots Valmieras pilsētas Būvvaldē

_________ lpp.

         
(amata nosaukums)   (paraksts)   (vārds, uzvārds)

 2.pielikums
Valmieras pilsētas pašvaldības
saistošajiem noteikumiem Nr.130

Projekta iesniegums finansējuma saņemšanai

Vispārēja informācija
1. Mājas kadastra apzīmējums  
2. Mājas adrese  
3. Mājas sērijas Nr.  
4. Mājas stāvu skaits
5. Mājas kopējā platība
6. Mājas apkurināmā platība
7. Siltumenerģijas patēriņš apkurei (MWh) iepriekšējā gadā  
8. Dzīvokļu īpašumu sadalījums:
  atsevišķo īpašumu kopplatība, m2  
  t.sk. dzīvokļu īpašumi, m2 / %  
  nedzīvojamās telpas, m2 / %  
9. Esošā maksa par apsaimniekošanu (Ls/m2)  
10. Mājas uzkrāto līdzekļu apjoms uz iesnieguma iesniegšanas dienu (Ls)  
11. Iepriekš saņemtais finansējums no citiem finansēšanas avotiem   ir saņemts (aizpildīt 12.punktu)

  nav saņemts

12. Informācija par iepriekš saņemto līdzfinansējumu

ES fondi (gads, aktivitāte, finansējuma apjoms)

Valsts (gads, aktivitāte, finansējuma apjoms)

Citi finanšu instrumenti (gads, aktivitāte, finansējuma apjoms)

Informācija par zemesgabalu (mājai piesaistītā zemesgabala labiekārtošanas pasākumu gadījumā)
13. Dzīvojamai mājai piesaistītā zeme, m2:  
  t.sk. dzīvokļu īpašnieku īpašumā, m2  
  pašvaldības īpašumā Platība, m2:

Zemes nomas līguma noslēgšanas datums:

Zemes nomas līguma darbības laiks:

  citu īpašnieku īpašumā (uzrādīti atsevišķi katram īpašniekam) Platība, m2:

Zemes nomas līguma noslēgšanas datums:

Zemes nomas līguma darbības laiks:

14. Projektā paredzētie darbi un apjomi  
15. Plānotais projekta realizācijas laiks  
16. Plānotais projekta finansējums Projekta kopsumma, Ls:

t.sk. pašvaldības līdzfinansējums, Ls:

pašu finansējums, Ls:

         
(amata nosaukums)   (paraksts)   (vārds, uzvārds)

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!