Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Finanšu un kapitāla tirgus komisija
Finanšu un kapitāla tirgus komisija publicē normatīvos noteikumus, ieteikumus un lēmumus, kā arī informāciju par kredītiestādes noguldītājiem garantētās atlīdzības izmaksas veidu un kārtību, laiku un vietu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2012. gada 1. novembra noteikumi Nr. 232 "Grozījumi "Informācijas atklāšanas un iestādes pārredzamības normatīvajos noteikumos"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 7.11.2012., Nr. 176 https://www.vestnesis.lv/op/2012/176.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.233

Iekšējās kontroles sistēmas izveides normatīvie noteikumi

Vēl šajā numurā

07.11.2012., Nr. 176

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Veids: noteikumi

Numurs: 232

Pieņemts: 01.11.2012.

OP numurs: 2012/176.9

2012/176.9
RĪKI

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas noteikumi: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 2 Visi

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.232

Rīgā 2012.gada 1.novembrī

(Finanšu un kapitāla tirgus komisijas
padomes sēdes protokols Nr.40 4.p.)

Grozījumi "Informācijas atklāšanas un iestādes pārredzamības normatīvajos noteikumos"

Izdoti saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 36.3 panta otro daļu un
Finanšu instrumentu tirgus likuma 123.2 panta pirmo daļu

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 02.05.2007. normatīvajos noteikumos Nr. 61 "Informācijas atklāšanas un iestādes pārredzamības normatīvie noteikumi" (tālāk tekstā – noteikumi) šādus grozījumus:

1. Izslēgt 28.6. punktu.

2. Izteikt 28.7. punktu šādā redakcijā:

"28.7. apkopotu informāciju par iestādes riska profilu ietekmējošo amatu atalgojumu sadalījumā pa amatu saimēm (grupām) (valdes locekļi, amati, kuri iestādē veic iekšējās kontroles funkcijas, citi iestādes riska profilu ietekmējošie amati), kā arī pa darbības veidiem (ieguldījumu pakalpojumi, privātpersonu vai mazo un vidējo komercsabiedrību apkalpošana, aktīvu pārvaldīšana, pārējie darbības veidi), norādot:".

3. Izteikt 28.7.4. punktu šādā redakcijā:

"28.7.4. pārskata gadā piešķirtā atalgojuma mainīgās daļas atliktās daļas apmēru sadalījumā pa tā struktūras elementiem, atsevišķi uzrādot naudas līdzekļus, akcijas un ar tām saistītos instrumentus un citus atalgojuma mainīgās daļas elementus, kā arī izmaksāto atalgojuma mainīgās daļas atliktās daļas apmēru un korekcijas apmēru, par kādu ir samazināta izmaksātā atalgojuma mainīgās daļas atliktā daļa,".

4. Papildināt noteikumus ar 28.7.7. un 28.7.8. punktu šādā redakcijā:

"28.7.7. pārskata gadā piešķirtā garantēta apmēra atalgojuma mainīgās daļas apmēru un tā saņēmēju skaitu,

28.7.8. pārskata gadā pēc iestādes iniciatīvas noteikto ar pensionēšanos saistīto labumu (discretionary pension benefits) apmēru un to saņēmēju skaitu."

5. Papildināt noteikumus ar 28.1 punktu šādā redakcijā:

"28.1 Iestāde, ievērojot fizisko personu datu aizsardzības principus, publisko informāciju par visiem iestādes darbiniekiem, iekļaujot iestādes padomes un valdes locekļus, pārskata gadā piešķirto kopējo atalgojumu, t.sk. atsevišķi publisko informāciju par atalgojuma mainīgo daļu, sadalījumā pa darbības veidiem (ieguldījumu pakalpojumi, privātpersonu vai mazo un vidējo komercsabiedrību apkalpošana, aktīvu pārvaldīšana, pārējie darbības veidi), kā arī attiecīgajos darbības veidos nodarbināto darbinieku, iekļaujot iestādes padomes un valdes locekļus, skaitu (pilna darba laika ekvivalenta izteiksmē) par stāvokli pārskata perioda beigās. Kopējo atalgojumu, t.sk. atalgojuma mainīgo daļu, uzrāda, neiekļaujot darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas un līdzīgus izdevumus."

6. Papildināt noteikumus ar 28.2 punktu šādā redakcijā:

"28.2 Ja iestāde saskaņā ar šo noteikumu 28.7. un 28.1 punkta prasībām pieprasīto informāciju norāda sadalījumā "Pārējie darbības veidi", tā atsevišķi papildus norāda šādus darbības veidus un tajos nodarbināto skaitu."

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs K.Zakulis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!