Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jelgavas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jelgavas pilsētas domes 2012. gada 27. septembra saistošie noteikumi Nr. 12-23 "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2011.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.11-12 "Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.10.2012., Nr. 166 https://www.vestnesis.lv/op/2012/166.16

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

19.10.2012., Nr. 166

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 12-23

Pieņemts: 27.09.2012.

OP numurs: 2012/166.16

2012/166.16
RĪKI

Jelgavas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.12-23

Jelgavā 2012.gada 27.septembrī

Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2011.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.11-12 "Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi"

Apstiprināti ar Jelgavas pilsētas domes
27.09.2012. lēmumu Nr.12/6

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
15.panta pirmās daļas 2.punktu
un 43.panta trešo daļu

Izdarīt Jelgavas pilsētas pašvaldības 2011.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.11-12 "Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi" (apstiprināti ar Jelgavas pilsētas domes 24.03.2011. lēmumu Nr.3/3) šādus grozījumus:

1. Izteikt 8.7.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.7.4. 1. vai 2.grupas invalīdus, uzrādot apliecību kapsētu apsaimniekotāja pārstāvim."

2. Izteikt 18.punktu šādā redakcijā:

"18. Kapu rakšanas pakalpojumus kapsētās veic kapsētu apsaimniekotājs vai kapavietas uzturētāja izvēlēts apbedīšanas pakalpojuma sniedzējs pēc rakstiska saskaņojuma saņemšanas no kapsētu apsaimniekotāja par pakalpojuma atbilstību šo Noteikumu prasībām."

Jelgavas pilsētas domes
priekšsēdētāja vietnieks A.Rublis

 

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības 2012.gada 27.septembra saistošo noteikumu Nr.12-23 "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2011.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.11-12 "Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošie noteikumi "Grozījumi Jelgavas pilsētas pašvaldības 2011.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.11-12 "Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumi"" (turpmāk – noteikumi) izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 15.panta pirmās daļas 2.punktu un 43.panta trešo daļu.
2. Īss projekta satura izklāsts Precizēts noteikumu 8.7.4.apakšpunkts un papildināts ar vārdiem "kapsētu apsaimniekotāja pārstāvim."

Šobrīd noteikumi nosaka, ka kapa bedres rakšanas pakalpojumus veic tikai kapsētu apsaimniekotājs, kas ir Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra "Pilsētsaimniecība". Noteikumu 18.punkts papildināts ar nosacījumu, ka kapu bedres rakšanas pakalpojumus var veikt saskaņā ar noteikumiem arī kapavietas uzturētāja (saskaņā ar noteikumos lietotajiem terminiem, tā ir fiziska persona vai sociālās aprūpes institūcija, ar kuru noslēgts kapavietas uzturēšanas līgums) izvēlēts apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs pēc rakstiskas saskaņošanas ar kapsētu apsaimniekotāju.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz budžetu Nav ietekmes uz budžetu.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Noteikumu pieņemšana uzlabos pakalpojumu pieejamību un paplašinās uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Kapavietas uzturētāja izvēlētajam apbedīšanas pakalpojuma sniedzējam jāsaņem kapsētu apsaimniekotāja rakstisks saskaņojums kapa bedres rakšanas pakalpojuma veikšanai Jelgavas pilsētas pašvaldības kapsētās.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ar privātpersonām nav notikušas.

Jelgavas pilsētas domes
priekšsēdētāja vietnieks A.Rublis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!