Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.
Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2023. gada 14. februāra noteikumi Nr. 69 "Grozījumi Ministru kabineta 2005. gada 30. augusta noteikumos Nr. 662 "Akcīzes preču aprites kārtība"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 23.02.2023., Nr. 39 https://www.vestnesis.lv/op/2023/39.2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes vispārīgais administratīvais akts Nr. 14.5-07/947

Reģiona nozīmes arheoloģijas pieminekļa – apmetnes – izmantošanas un saglabāšanas norādījumi

Vēl šajā numurā

23.02.2023., Nr. 39

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 69

Pieņemts: 14.02.2023.

OP numurs: 2023/39.2

2023/39.2
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 7 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 69

Rīgā 2023. gada 14. februārī (prot. Nr. 8 5. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2005. gada 30. augusta noteikumos Nr. 662 "Akcīzes preču aprites kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par akcīzes nodokli"
2. panta septīto daļu, 18. panta ceturto daļu,
21. panta otro daļu
un Alkoholisko dzērienu aprites likuma
3. panta sesto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2005. gada 30. augusta noteikumos Nr. 662 "Akcīzes preču aprites kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2005, 138. nr.; 2006, 208. nr.; 2008, 162. nr.; 2009, 157., 201. nr.; 2010, 34., 51./52., 138. nr.; 2012, 25. nr.; 2013, 223. nr.; 2014, 64. nr.; 2016, 50., 194., 234. nr.; 2018, 240., 244. nr.; 2020, 16., 112., 248. nr.; 2021, 130. nr.; 2022, 175. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 1.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.4. prasības importētāja un īslaicīgi reģistrēta saņēmēja darbībai;".

2. Papildināt ar 1.4.1 apakšpunktu šādā redakcijā:

"1.4.1 prasības sertificēta nosūtītāja, īslaicīgi sertificēta nosūtītāja, sertificēta saņēmēja un īslaicīgi sertificēta saņēmēja darbībai;".

3. Izteikt 35.8. apakšpunktu šādā redakcijā:

"35.8. komersanta izpildinstitūcijā ir persona, kura iesnieguma iesniegšanas dienā pārstāv vai triju gadu laikā pirms iesnieguma iesniegšanas ir pārstāvējusi tāda komersanta izpildinstitūciju, kurš izvairās vai šo triju gadu laikā ir izvairījies no nodokļu vai nodevu maksāšanas;".

4. Izteikt 60.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"60.6. informācija par akcīzes preču apakšgrupu un daudzumu;".

5. Izteikt 62.1 punktu šādā redakcijā:

"62.1 Komersants, kas saņēmis speciālo atļauju (licenci) apstiprināta noliktavas turētāja darbībai vai speciālo atļauju (licenci) reģistrēta saņēmēja darbībai ar alkoholiskajiem dzērieniem, tabakas izstrādājumiem vai naftas produktiem, ir tiesīgs pieņemt un realizēt akcīzes preces, piemērojot tām atlikto nodokļa maksāšanu, ārpus speciālajā atļaujā (licencē) norādītās vietas (turpmāk – tiešās piegādes veicējs), ja tās, nenovietojot akcīzes preču noliktavā vai reģistrēta saņēmēja komercdarbības vietā, tiek saņemtas no reģistrēta nosūtītāja Latvijā vai no citas dalībvalsts un tiek piegādātas komersantam, kas saņēmis speciālo atļauju (licenci) alkoholisko dzērienu, tabakas izstrādājumu vai degvielas vairumtirdzniecībai vai speciālo atļauju (licenci) alkoholisko dzērienu, alus, tabakas izstrādājumu vai degvielas mazumtirdzniecībai, izsniegtajās licencēs norādītajā komercdarbības vietā (turpmāk – tiešā piegāde)."

6. Izteikt 62.4 punktu šādā redakcijā:

"62.4 Degvielas lietotājs (juridiska vai fiziska persona, kas ir reģistrēta komercreģistrā kā komersants vai nodokļu maksātāju reģistrā kā saimnieciskās darbības veicējs), kurš izmanto degvielu, izņemot gāzi, savām vajadzībām, deklarē Valsts ieņēmumu dienestā degvielas uzglabāšanas tvertnes ar tilpumu, sākot no 1 m3. Degvielas uzglabāšanas tvertnes nav jādeklarē degvielas lietotājiem, kas degvielu izmanto atbilstoši likuma "Par akcīzes nodokli" 14. panta otrajai daļai, 18. panta pirmajai daļai vai likuma "Par nodokļu piemērošanu brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās" 3. panta septītajai, astotajai, 8.1 vai devītajai daļai."

7. Izteikt 69. punktu šādā redakcijā:

"69. Pārvietojot alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus (arī starp viena komersanta speciālajā atļaujā (licencē) komercdarbībai ar tabakas izstrādājumiem vai alkoholiskajiem dzērieniem minētajām darbības vietām), izņemot gadījumu, ja darījumu mazumtirdzniecībā apliecina kases čeks, noformē un pievieno piegādes dokumentu saskaņā ar grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, papildus norādot:

69.1. tabakas izstrādājumiem:

69.1.1. nosūtītāja un saņēmēja komercdarbībai atbilstošās speciālās atļaujas (licences) vairumtirdzniecībai vai mazumtirdzniecībai sēriju un numuru, reģistrētam saņēmējam – akcīzes identifikācijas numuru, apstiprinātam noliktavas turētājam – noliktavas akcīzes identifikācijas numuru, bet, ja izsniegta šo noteikumu 60. punktā minētā atļauja, – tās sēriju un identifikācijas numuru;

69.1.2. veidu, maksimālo mazumtirdzniecības cenu, cigarešu skaitu paciņā;

69.1.3. tabakas izstrādājumu pārvadāšanai izmantotā transportlīdzekļa reģistrācijas numuru;

69.2. alkoholiskajiem dzērieniem:

69.2.1. nosūtītāja un saņēmēja komercdarbībai atbilstošās speciālās atļaujas (licences) vairumtirdzniecībai vai mazumtirdzniecībai sēriju un numuru, reģistrētam saņēmējam – akcīzes identifikācijas numuru, apstiprinātam noliktavas turētājam – noliktavas akcīzes identifikācijas numuru, bet, ja izsniegta šo noteikumu 60. punktā minētā atļauja, – tās sēriju un identifikācijas numuru;

69.2.2. alkoholisko dzērienu pārvadāšanai izmantotā transportlīdzekļa reģistrācijas numuru;

69.2.3. attiecīgajām precēm:

69.2.3.1. alkoholisko dzērienu veidu atbilstoši piemērojamai akcīzes nodokļa likmei (likuma "Par akcīzes nodokli" 12. panta pirmā daļa);

69.2.3.2. absolūtā spirta saturu (tilpumprocentos);

69.2.3.3. atsevišķas mazākās pārvietošanas vienības (piemēram, pudeles, tetrapakas, mucas, cisternas) tilpumu litros;

69.2.3.4. preču mazāko pārvietošanas vienību daudzumu;

69.2.4. akcīzes nodokļa markas sēriju un numuru (katram nosūtītajam produkcijas nosaukumam norāda kopējo izsniegto akcīzes nodokļa marku numuru intervālu), izņemot gadījumus, ja piegādes dokumentu aizpilda nemarķējamam alkoholiskajam dzērienam;

69.2.5. akcīzes nodokļa summu (norāda, ja preces nosūtītājs ir akcīzes nodokļa maksātājs, un akcīzes nodokli aprēķina, izrakstot attaisnojuma dokumentu);

69.3. elektroniskā administratīvā dokumenta numuru, ja tiek veikta tiešā piegāde."

8. Izteikt 78. punktu šādā redakcijā:

"78. Piegādes dokumentus, attaisnojuma dokumentus, degvielas piegādes dokumentus, degvielas attaisnojuma dokumentus, elektroniskos administratīvos dokumentus, pavaddokumentus, starptautiskās transporta pavadzīmes vai citus normatīvajos aktos noteiktos piegādes un attaisnojuma dokumentus, ar kuriem pārvieto akcīzes preces, izņemot elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamo šķidrumu, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļas, tabakas aizstājējproduktus, bezalkoholiskos dzērienus un kafiju, reģistrē atsevišķi no preču uzskaites, izņemot gadījumus, ja tos reģistrē datorprogrammā. Ja piegādes dokumentus, attaisnojuma dokumentus, degvielas piegādes dokumentus, degvielas attaisnojuma dokumentus, elektroniskos administratīvos dokumentus un pavaddokumentus, kā arī preču uzskaiti reģistrē datorprogrammā, komersants nodrošina iespēju atsevišķi izdrukāt informāciju par reģistrētajiem piegādes dokumentiem, attaisnojuma dokumentiem, degvielas piegādes dokumentiem, degvielas attaisnojuma dokumentiem, elektroniskajiem administratīvajiem dokumentiem un pavaddokumentiem, kā arī par preču uzskaiti."

9. Izteikt 79. punktu šādā redakcijā:

"79. Akcīzes preces to uzglabāšanas un realizācijas vietās uzskaita atsevišķi no citām precēm. Bezalkoholiskos dzērienus, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamo šķidrumu, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļas, tabakas aizstājējproduktus un kafiju atsevišķi no citām precēm uzskaita tikai noliktavā."

10. Izteikt VII nodaļas nosaukumu šādā redakcijā:

"VII. Reģistrēta saņēmēja, īslaicīgi reģistrēta saņēmēja, sertificēta saņēmēja un īslaicīgi sertificēta saņēmēja darbība".

11. Izteikt 107.1 punktu šādā redakcijā:

"107.1 Lai kļūtu par īslaicīgi reģistrētu saņēmēju vai īslaicīgi sertificētu saņēmēju, komersants reģistrē akcīzes nodokļa vienreizējo nodrošinājumu normatīvajos aktos par akcīzes nodokļa nodrošinājumu reģistrēšanu noteiktajā kārtībā un saņem akcīzes identifikācijas numuru."

12. Papildināt ar 108.1 punktu šādā redakcijā:

"108.1 Lai kļūtu par sertificētu saņēmēju, komersants reģistrē akcīzes nodokļa vispārējo nodrošinājumu normatīvajos aktos par akcīzes nodokļa nodrošinājumu reģistrēšanu noteiktajā kārtībā un saņem akcīzes identifikācijas numuru."

13. Izteikt VIII nodaļas nosaukumu šādā redakcijā:

"VIII. Reģistrēta nosūtītāja, sertificēta nosūtītāja un īslaicīgi sertificēta nosūtītāja darbība".

14. Papildināt ar 109.3 punktu šādā redakcijā:

"109.3 Lai reģistrētos Valsts ieņēmumu dienestā kā sertificēts nosūtītājs vai īslaicīgi sertificēts nosūtītājs, komersants iesniedz iesniegumu un saņem akcīzes identifikācijas numuru."

15. Svītrot 110. punktu.

16. Svītrot 111. punktu.

17. Izteikt 112. punktu šādā redakcijā:

"112. Komersants, kuram ir speciālā atļauja (licence) tabakas izstrādājumu vai degvielas mazumtirdzniecībai, ir tiesīgs iegādāties realizācijai tabakas izstrādājumus vai degvielu no apstiprināta noliktavas turētāja, reģistrēta saņēmēja vai no komersanta, kuram ir speciālā atļauja (licence) attiecīgo akcīzes preču vairumtirdzniecībai. Komersants, kuram ir speciālā atļauja (licence) alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai, ir tiesīgs iegādāties realizācijai alkoholiskos dzērienus no apstiprināta noliktavas turētāja, reģistrēta saņēmēja vai no komersanta, kuram ir speciālā atļauja (licence) alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecībai vai alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai."

18. Izteikt 121.1 punktu šādā redakcijā:

"121.1 Komersants, kas saņēmis speciālo atļauju (licenci) alus mazumtirdzniecībai, ir tiesīgs realizēt alu izlejamā veidā promnešanai patērētāja iepakojumā, ja speciālajā atļaujā (licencē) deklarētajā darbības vietā ir atļauta alus realizācija promnešanai. Komersants, kas saņēmis speciālo atļauju (licenci) alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai, ir tiesīgs realizēt alu, vīnu un raudzētos dzērienus izlejamā veidā promnešanai patērētāja iepakojumā, ja speciālajā atļaujā (licencē) deklarētajā darbības vietā ir atļauta alkoholisko dzērienu realizācija promnešanai. Ja alus, vīna un raudzēto dzērienu tirdzniecība notiek tīmekļvietnē vai mobilajā lietotnē, to realizācija izlejamā veidā promnešanai nav atļauta.".

19. Izteikt 122. punktu šādā redakcijā:

"122. Komersants, kas saņēmis speciālo atļauju (licenci) degvielas vairumtirdzniecībai, drīkst iegādāties degvielu no apstiprināta noliktavas turētāja vai reģistrēta saņēmēja."

20. Izteikt 2.1 pielikumu jaunā redakcijā (1. pielikums).

21. Izteikt 4.1 pielikumu jaunā redakcijā (2. pielikums).

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Finanšu ministrs A. Ašeradens

 

1. pielikums
Ministru kabineta
2023. gada 14. februāra
noteikumiem Nr. 69

"2.1 pielikums
Ministru kabineta
2005. gada 30. augusta
noteikumiem Nr. 662

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTAM

Iesniegums speciālās atļaujas (licences) saņemšanai
apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai

Nodokļu maksātājs  
Nodokļu maksātāja reģistrācijas kods                      
Tālrunis  
Elektroniskā pasta adrese  

Akcīzes preču veidi un kodi, ar kuriem paredzēta darbība (attiecīgo atzīmēt):
Alkoholiskie dzērieni: B000, W200, W300, I000, S200, S500  
Alus: B000  
Alkoholiskie dzērieni: W200, W300, I000, S200, S500

(vīns, raudzētie dzērieni, starpprodukti, kuru sastāvā esošais spirts ir tikai raudzētas izcelsmes, vai pārējie alkoholiskie dzērieni no savā īpašumā vai valdījumā esošajos dārzos un dravās iegūtajiem produktiem vai savvaļā augošiem augiem (neizmantojot spirtu vai citu saražotos alkoholiskos dzērienus), nodrošinot, ka saražotā vīna vai raudzēto dzērienu kopējais apjoms nepārsniedz 15 000 litru kalendāra gadā, saražotais starpproduktu kopējais apjoms nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā un absolūtā alkohola daudzums saražotajos pārējos alkoholiskajos dzērienos nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā)

 
Alkoholiskie dzērieni: W200, W300, I000

(vīns, raudzētie dzērieni vai starpprodukti, kuru sastāvā esošais spirts ir tikai raudzētas izcelsmes, no savā īpašumā vai valdījumā esošajos dārzos un dravās iegūtajiem produktiem vai savvaļā augošiem augiem (neizmantojot spirtu vai citu saražotos alkoholiskos dzērienus), nodrošinot, ka saražotā vīna, raudzēto dzērienu un starpproduktu kopējais apjoms nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā)

 
Spirts: S300, S400  
Denaturēts spirts  
Tabakas izstrādājumi: T200, T300, T400, T500, tabakas lapas, karsējamā tabaka  
Elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamais šķidrums un elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļas  
Tabakas aizstājējprodukti  
Naftas produkti: E300, E410, E420, E430, E440, E450, E460, E470, E480, E490, E500, E600, E700, E200, E800, E910, E920, E930, naftas eļļas ar KN kodu 27101991 un 27101999  
Biodegviela un tās izejvielas: E200, E800, E910, E920, E930  
Bezalkoholiskie dzērieni  
Kafija  

Papildus preču saņemšanai, nosūtīšanai un uzglabāšanai atliktajā akcīzes nodokļa maksāšanas režīmā noliktavā paredzēta attiecīgo preču veidu (attiecīgo atzīmēt):
  ražošana
  pārstrāde
  apstrāde
  fasēšana
  marķēšana1
  spirta denaturēšana2
  iezīmēšana (marķēšana)3
  sajaukšana3
  tiešā piegāde4
  nosūtīšana pa jūru, sākotnēji nenorādot saņēmēju3

Akcīzes preču noliktava:
VID reģistrētās struktūrvienības numurs                      
adrese  
ēkas vai zemes kadastra numurs      
telpu numuri saskaņā ar būves tehniskās inventarizācijas lietu      
naftas produktu vai spirta tvertnes, spiedtvertnes numurs              
nominālais tvertnes, spiedtvertnes tilpums (m3)              
bīstamās iekārtas reģistrācijas apliecības numurs              
teritorija (m2)  
darba laiks

pirmdien

otrdien

trešdien

ceturtdien

piektdien

sestdien

svētdien

             
Alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības tīmekļvietne/mobilā lietotne (atzīmē tikai tad, ja alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecība paredzēta tīmekļvietnē/mobilajā lietotnē, izmantojot distances līgumu)6  

Apliecinu, ka akcīzes preču noliktava un tās teritorija (attiecīgo atzīmēt):
atbilst vides aizsardzības prasībām  
atbilst ugunsdrošības prasībām  
nav paredzēta vietā, kur saskaņā ar būvniecību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem tā nav atļauta  
nav teritorija, kurai noteikts muitas noliktavas statuss  
ir tehnoloģiski norobežota no vietām, kas ir citas personas valdījumā  
ir privātā muitas noliktava, kas ir beznodokļu tirdzniecības veikals, kurā ir atļauta alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu mazumtirdzniecība

(atzīmēt tikai tad, ja paredzēta darbība ar alkoholiskajiem dzērieniem vai tabakas izstrādājumiem)

 
ir nodrošināta ar visiem nepieciešamajiem mērīšanas līdzekļiem (metroloģiskais nodrošinājums), kuri atbilst normatīvo aktu prasībām (norādīt, kādiem)

(atzīmēt tikai tad, ja paredzēta darbība ar nefasētiem alkoholiskajiem dzērieniem un naftas produktiem)

 
ir aprīkota ar tehnoloģiskajām iekārtām, kas nepieciešamas alkoholisko dzērienu (t. sk. alus) ražošanai

(atzīmēt, ja noliktavā paredzēta alkoholisko dzērienu ražošana (izņemot mazās alkoholisko dzērienu darītavas))

 
ir aprīkota ar videonovērošanas kamerām, kuras darbojas nepārtraukti diennakts režīmā (atzīmēt, ja noliktavā paredzēta alkoholisko dzērienu ražošana (izņemot mazās alkoholisko dzērienu darītavas un alus darītavas), darbības ar spirtu, naftas produktiem un tabakas izstrādājumiem)  
ir aprīkota ar tehnoloģiskajām iekārtām, kas nepieciešamas tabakas izstrādājumu ražošanai (norādīt iekārtas nosaukumu, modeli, numuru)

(atzīmēt, ja noliktavā paredzēta tabakas izstrādājumu ražošana)

 
 

ir

nodrošināta ar cauruļvadu sistēmu un ar to saistīto aprīkojumu, kuru valdītājs ir

______________________________________________________________________________________________
(nodokļu maksātājs, nodokļu maksātāja reģ. kods)

(atzīmēt tikai tad, ja paredzēta darbība ar nefasētiem naftas produktiem vai nefasētu biodegvielu)

 

nav


Apliecinu, ka pieteiktā darbības vieta neatrodas

(atzīmēt tikai licences saņemšanai darbībām ar tabakas izstrādājumiem):

valsts pārvaldes iestādes telpās, izņemot Nacionālos bruņotos spēkus un ieslodzījuma vietas, kur ievietoti pilngadīgie ieslodzītie  
sociālās aprūpes, ārstniecības un izglītības iestādē, tajā skaitā izglītības iestādes dienesta viesnīcā, vai šo iestāžu lietošanā esošajā teritorijā  
kultūras institūcijā  
sporta bāzē vai sporta organizāciju telpās  
teritorijā, kurai noteiktā kārtībā piešķirts tirgus statuss  

Pievienotie dokumenti:

Nr.
p. k.

nosaukums


Atbildīgā persona:
amats  
vārds, uzvārds  
datums    

/

   

/

       

paraksts

 

Piezīmes.

1 Atzīmē, ja noliktavā paredzētas darbības ar alkoholiskajiem dzērieniem (izņemot alu), tabakas izstrādājumiem, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamo šķidrumu, elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļām un tabakas aizstājējproduktiem.

2 Atzīmē, ja noliktavā paredzētas darbības ar spirtu.

3 Atzīmē, ja noliktavā paredzētas darbības ar naftas produktiem un biodegvielu.

4 Atzīmē, ja noliktavā paredzētas darbības ar alkoholiskajiem dzērieniem, alu, spirtu, tabakas izstrādājumiem, naftas produktiem un biodegvielu.

5 Atzīmē, ja licenci saņem vai pārreģistrē mazā alkoholisko dzērienu darītava."

 

2. pielikums
Ministru kabineta
2023. gada 14. februāra
noteikumiem Nr. 69

"4.1 pielikums
Ministru kabineta
2005. gada 30. augusta
noteikumiem Nr. 662

(papildinātais mazais Latvijas valsts ģerbonis)

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS
(juridiskā adrese, tālruņa numurs, oficiālā elektroniskā adrese)

Speciālā atļauja (licence)
apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai

Noliktavas akcīzes identifikācijas numurs  

Nodokļu maksātājs  

Nodokļu maksātāja reģistrācijas kods  

Apstiprināta noliktavas turētāja akcīzes identifikācijas numurs  

Noliktava:

adrese  

darba laiks    

Alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības tīmekļvietne/mobilā lietotne1  

Tvertnes, spiedtvertnes numurs2                    

Tvertņu, spiedtvertņu skaits kopā

 
Nominālais tilpums (m3)2                    

Nominālais tilpums (m3) kopā

 

Komersantam piešķirts patstāvīgas mazās alus darītavas statuss2

Licence izsniegta  

Licence spēkā ar

 

Licence pārreģistrēta3    

Licences darbība apturēta4  

atjaunota4

 

Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona  
 

(vārds, uzvārds)

ŠIS DOKUMENTS IR ELEKTRONISKI PARAKSTĪTS AR DROŠU ELEKTRONISKO PARAKSTU UN SATUR LAIKA ZĪMOGU

Speciālā atļauja (licence) nav derīga bez pielikuma

Pielikums speciālajai atļaujai (licencei)
apstiprināta akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai

Noliktavas akcīzes identifikācijas numurs5  

Akcīzes preču veids un kods un noliktavā atļautās darbības papildus preču saņemšanai, nosūtīšanai un uzglabāšanai atliktajā akcīzes nodokļa maksāšanas režīmā6:

Darbība uzsākta

Darbība apturēta4

Darbība atjaunota4

Darbība izbeigta7

Alkoholiskie dzērieni: B000, W200, W300, I000, S200, S500        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
marķēšana        
tiešā piegāde        
Alus: B000        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
tiešā piegāde        
Alkoholiskie dzērieni: W200, W300, I000, S200, S500

(vīns, raudzētie dzērieni, starpprodukti, kuru sastāvā esošais spirts ir tikai raudzētas izcelsmes, vai pārējie alkoholiskie dzērieni no savā īpašumā vai valdījumā esošajos dārzos un dravās iegūtajiem produktiem vai savvaļā augošiem augiem (neizmantojot spirtu vai citu saražotos alkoholiskos dzērienus), nodrošinot, ka saražotā vīna vai raudzēto dzērienu kopējais apjoms nepārsniedz 15 000 litru kalendāra gadā, saražotais starpproduktu kopējais apjoms nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā un absolūtā alkohola daudzums saražotajos pārējos alkoholiskajos dzērienos nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā)

       
ražošana        
pārstrāde        
marķēšana        
Alkoholiskie dzērieni: W200, W300, I000

(vīns, raudzētie dzērieni vai starpprodukti, kuru sastāvā esošais spirts ir tikai raudzētas izcelsmes, no savā īpašumā vai valdījumā esošajos dārzos un dravās iegūtajiem produktiem vai savvaļā augošiem augiem (neizmantojot spirtu vai citu saražotos alkoholiskos dzērienus), nodrošinot, ka saražotā vīna, raudzēto dzērienu un starpproduktu kopējais apjoms nepārsniedz 1000 litru kalendāra gadā)

       
ražošana        
pārstrāde        
marķēšana        
Spirts: S300, S400        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
spirta denaturēšana        
tiešā piegāde        
Denaturēts spirts        
Tabakas izstrādājumi: T200, T300, T400, T500, tabakas lapas, karsējamā tabaka        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
marķēšana        
tiešā piegāde        
Naftas produkti: E300, E410, E420, E430, E440, E450, E460, E470, E480, E490, E500, E600, E700, E200, E800, E910, E920, E930, naftas eļļas ar KN kodu 27101991 un 27101999        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
sajaukšana        
iezīmēšana (marķēšana)        
tiešā piegāde        
nosūtīšana pa jūru, sākotnēji nenorādot saņēmēju        
Biodegviela un tās izejvielas: E200, E800, E910, E920, E930        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
sajaukšana        
iezīmēšana (marķēšana)        
tiešā piegāde        
nosūtīšana pa jūru, sākotnēji nenorādot saņēmēju        
Elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamais šķidrums un elektroniskajās smēķēšanas ierīcēs izmantojamā šķidruma sagatavošanas sastāvdaļas        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
marķēšana        
Tabakas aizstājējprodukti        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
marķēšana        
Bezalkoholiskie dzērieni        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        
Kafija        
ražošana        
pārstrāde        
apstrāde        
fasēšana        

Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona  
 

(vārds, uzvārds)

ŠIS DOKUMENTS IR ELEKTRONISKI PARAKSTĪTS AR DROŠU ELEKTRONISKO PARAKSTU UN SATUR LAIKA ZĪMOGU

Pielikums nav derīgs bez speciālās atļaujas (licences)

Norāda lapas kārtas numuru

Piezīmes.

1 Norāda tikai tad, ja reģistrēta.

2 Norāda tikai tad, ja attiecīgie datu lauki ir aizpildīti. Var būt līdz 100 ierakstiem par tvertnēm.

3 Norāda tikai tad, ja licence ir pārreģistrēta. Norāda pēdējo pārreģistrācijas datumu.

4 Norāda tikai tad, ja licences, preču veida vai darbības veida darbība tikusi apturēta vai atjaunota. Var būt vairāki ieraksti.

5 Atkārtojas uz visām pielikuma lapām.

6 Norāda tikai aizpildītos akcīzes preču un darbības veidus.

7 Norāda tikai tad, ja darbība izbeigta."

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!