• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/184.AKK3): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.09.2023., Nr. 184 https://www.vestnesis.lv/op/2023/184.AKK3

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Vakance: Akadēmiskais amats
Ventspils Augstskola...

Vēl šajā numurā

22.09.2023., Nr. 184

OP 2023/184.AKK3
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Tiesu administrācija izsludina konkursu uz Administratīvās apgabaltiesas tiesneša amata vietu

Prasības tiesneša amata kandidātiem/-ēm:

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 51. panta pirmās daļas prasībām

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 53. panta pirmās, pirmās prim un otrās daļas prasībām

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 55. panta prasībām

Tiesneša amata kandidātu atlase tiek veikta saskaņā ar Tieslietu padomes 2021. gada 22. oktobrī apstiprināto kārtību "Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlases kārtība".

Pretendents, kurš sekmīgi nokārtojis atlases pārbaudījumus, kļūst par tiesneša amata kandidātu un tiek iekļauts attiecīgajā tiesneša amata kandidātu sarakstā. Sarakstā tiesneša amata kandidāts tiek iekļauts uz trijiem gadiem.

Tiesneša amata kandidātiem/-ēm jāiesniedz šādi pieteikuma dokumenti (noformēti atbilstoši Kārtības 10. pielikumam):

- motivēta pieteikuma vēstule, norādot vēlamo amatu, pamatojot atbilstību likumā "Par tiesu varu" noteiktajām prasībām tiesneša amata kandidātiem un apliecinot, ka uz kandidātu nav attiecināmi likumā "Par tiesu varu" noteiktie ierobežojumi ieņemt tiesneša amatu

- dzīves un darba apraksts (atbilstoši Europass CV standartiem, veidlapa pieejama tīmekļvietnē http://europass.cedefop.europa.eu/lv)

- izglītības dokumentu apliecinātas kopijas, ja pretendents nav tiesnesis

- darba stāžu juridiskajā specialitātē apliecinošus dokumentus vai to apliecinātas kopijas, ja pretendents nav tiesnesis

Apgabaltiesas tiesneša mēnešalga tiek noteikta atbilstoši Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 6.¹ panta otrās daļas 4. punktam. 2023. gadā tā noteikta 4368 EUR.

Pieteikuma dokumentus līdz 2023. gada 12. oktobrim sūtīt elektroniski uz: atlase@ta.gov.lv (dokumentiem jābūt parakstītiem ar drošu elektronisko parakstu un jāsatur laika zīmogs) vai sūtīt pa pastu: Antonijas iela 6, Rīga, LV-1010, ar norādi "Tiesu administrācijas Personālvadības un juridiskā departamenta Personālvadības nodaļai". Dokumentus iestādes darba laikā iespējams iesniegt arī personīgi, ievietojot tos slēgtā aploksnē Tiesu administrācijas pastkastē.

Tiesneša amata kandidātu atlases komisijas apstiprinātie atlases trešās kārtas mutiskās daļas un ceturtās kārtas jautājumi pieejami portāla www.tiesas.lv sadaļā Darba piedāvājumi.

Tālrunis uzziņām 67063866

Tiesu administrācija apstrādās jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!