• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2023/183.AKK2): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 21.09.2023., Nr. 183 https://www.vestnesis.lv/op/2023/183.AKK2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

21.09.2023., Nr. 183

OP 2023/183.AKK2
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Tiesu administrācija izsludina konkursu uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietām vispārējās jurisdikcijas tiesās (visā Latvijas teritorijā)

Prasības tiesneša amata kandidātiem/-ēm:

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 51. panta pirmās daļas prasībām

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 52. panta 1. un 3. punkta prasībām

- atbilstība likuma "Par tiesu varu" 55. panta prasībām

Tiesneša amata kandidātu atlase tiek veikta saskaņā ar Tieslietu padomes 2021. gada 22. oktobrī apstiprināto kārtību " Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlases kārtība" (turpmāk - Kārtība).

Pretendents, kurš sekmīgi nokārtojis atlases pārbaudījumus, kļūst par tiesneša amata kandidātu un tiek iekļauts attiecīgajā tiesneša amata kandidātu sarakstā. Sarakstā tiesneša amata kandidāts tiek iekļauts uz trijiem gadiem.

Tiesneša amata kandidātiem/-ēm jāiesniedz šādi pieteikuma dokumenti (noformēti atbilstoši Kārtības 10. pielikumam):

- pieteikuma vēstule, pamatojot atbilstību likumā "Par tiesu varu" noteiktajām prasībām tiesneša amata kandidātiem un apliecinot, ka uz kandidātu nav attiecināmi likumā "Par tiesu varu" noteiktie ierobežojumi ieņemt tiesneša amatu

- dzīves un darba apraksts (atbilstoši Europas CV standartiem) (Europass CV veidlapa atrodama http://europass.cedefop.europa.eu/lv)

- izglītību apliecinošu dokumentu apliecinātas kopijas

- darba stāžu juridiskajā specialitātē apliecinoši dokumenti vai to apliecinātas kopijas

Rajona (pilsētas) tiesas tiesneša mēnešalga tiek noteikta atbilstoši Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 6.¹ panta 1.¹ daļai. 2023. gadā tā noteikta 3640, - EUR apmērā.

Pieteikuma dokumenti jānosūta 20 dienu termiņā no sludinājuma ievietošanas dienas, elektroniski uz e-pasta adresi: atlase@ta.gov.lv (elektroniski nosūtītiem dokumentiem jābūt parakstītiem ar drošu elektronisko parakstu un jāsatur laika zīmogs), vai jānosūta pa pastu uz adresi: Antonijas ielā 6, Rīgā, LV-1010, ar norādi "Tiesu administrācijas Personālvadības un juridiskā departamenta Personālvadības nodaļai", vai jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē, ievietojot tos pie Tiesu administrācijas ārdurvīm novietotajā pastkastē, darba laikā, ar norādi "Tiesu administrācijas Personālvadības un juridiskā departamenta Personālvadības nodaļai".

Tālrunis uzziņām 67063866.

Tiesneša amata kandidātu atlases komisijas apstiprinātie atlases trešās kārtas mutiskās daļas un ceturtās kārtas jautājumi pieejami portālā www.tiesas.lv sadaļā "Darba piedāvājumi".

Tiesu administrācija apstrādās Jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!