Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2022. gada 27. janvāra saistošie noteikumi Nr. 4 "Grozījumi Daugavpils domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 6 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.03.2022., Nr. 54 https://www.vestnesis.lv/op/2022/54.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 1

Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2021. gada 18. februāra saistošajos noteikumos Nr. 6 "Par kārtību, kādā reģistrējami un izskatāmi pieteikumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs"

Vēl šajā numurā

17.03.2022., Nr. 54

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 4

Pieņemts: 27.01.2022.

OP numurs: 2022/54.9

2022/54.9
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Daugavpils domes saistošie noteikumi Nr. 4

Daugavpilī 2022. gada 27. janvārī (prot. Nr. 3, 8. §)

Grozījumi Daugavpils domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 6 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību"

APSTIPRINĀTI
ar Daugavpils pilsētas domes
2022. gada 27. janvāra lēmumu Nr. 25

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 4. punktu,
Pirotehnisko izstrādājumu aprites likuma
17. panta piekto daļu

Izdarīt Daugavpils domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 6 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību" (Latvijas Vēstnesis, 2016., Nr. 77, 2020., Nr. 115, Nr. 189) šādus grozījumus:

1. Papildināt ar 3.1 un 3.2 punktu šādā redakcijā:

"3.1 Suņa īpašnieks vai turētājs nav tiesīgs ievest suni bērnu atpūtas un rotaļu laukumos, izglītības iestādēs un to teritorijās, publiskās izklaides vietās, sporta laukumos un trasēs, publiskajās peldvietās un ūdenstilpēs (t.sk., to mazgāšanai) un publisko pasākumu norises vietās, izņemot dzīvnieku tirdzniecības, sacensību un demonstrēšanas vietās.

3.2 Šo noteikumu 3.1 punktā noteiktais aizliegums neattiecas uz suni pavadoni, suni asistentu, suni terapeitu un dienesta suni (ja suns atrodas kopā ar amatpersonu, pildot dienesta pienākumus) un suņa īpašniekam vai turētājam ir jābūt klāt attiecīgai suņa apliecībai.".

2. Aizstāt 4. punktā vārdus "Daugavpils pilsētas" ar vārdiem "Daugavpils valstspilsētas pašvaldības".

Daugavpils domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

 

Daugavpils domes 2022. gada 27. janvāra saistošo noteikumu Nr. 4 "Grozījumi Daugavpils domes 2016. gada 10. marta saistošajos noteikumos Nr. 6 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošajos noteikumos grozījumi izdarāmi, ņemot vērā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas aicinājumu vietas, kurās suņa atrašanās ir aizliegta vispār, noteikt saistošajos noteikumos par sabiedrisko kārtību, nevis saistošajos noteikumos par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu. Saistošajos noteikumos par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu nav pieļaujams plašs vietu uzskaitījums, kurās sunim atrasties ir aizliegts.
2. Īss projekta satura izklāsts Ar grozījumiem:

– saistošie noteikumi papildināti ar 3.1 un 3.2 punktu, ņemot vērā Daugavpils domes 2011. gada 28. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 15 "Mājdzīvnieku turēšanas noteikumi Daugavpils pilsētā" 9. punkta redakciju;

– 4. punktā aizstāti vārdi "Daugavpils pilsētas" ar vārdiem "Daugavpils valstspilsētas pašvaldības".

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Saistošie noteikumi sagatavoti ņemot vērā biedrības "Latgales sporta suņu biedrība" priekšlikumu un Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas viedokli.

Daugavpils domes priekšsēdētājs A. Elksniņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!