Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2022/149.AKK2): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.08.2022., Nr. 149 https://www.vestnesis.lv/op/2022/149.AKK2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Dažādi sludinājumi

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

04.08.2022., Nr. 149

OP 2022/149.AKK2
RĪKI

Amatu konkursu ziņas: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 17 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Salaspils novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu Salaspils 1. vidusskolas direktora (profesijas kods 1345 08) amatam uz nenoteiktu laiku

Prasības pretendentam/-ei:

- uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu

- pretendenta izglītība atbilst Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām

- pretendents prot valsts valodu augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienu Eiropas Savienības oficiālo valodu profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā

- pretendentam ir vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā (par izglītības vadības darbu tiek uzskatīts darbs izglītības iestādes vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā; cits darbs, ja tas saistīts ar izglītības jomas administrēšanu)

Pretendenta/-es iesniedzamie dokumenti:

- stratēģiskais redzējums par Salaspils novada pašvaldības iestādi "Salaspils 1. vidusskola" (jaunā satura ieviešana, izglītības kvalitātes paaugstināšana, personālpolitika un iekļaušana vienotā novada izglītības ekosistēmā) jūsu vadībā tuvāko trīs gadu laikā, ņemot vērā iestādes nolikumu un Salaspils novada attīstības programmu 2019.-2025.gadam (apjoms līdz 3 lapām A4 formātā)

- pieteikuma vēstule, aprakstot motivāciju pieteikties un īpašās vadības prasmes, rakstura īpašības, kas noderēs, pildot amata pienākumus

- profesionālās pieredzes apraksts (Curriculum Vitae - Europass) ar iekļautu valodu prasmes pašvērtējumu - izglītība un pieredze pedagoģiskajā darbā, kas pārsniedz obligātās prasības, pieredze izglītības vadības darbā vismaz pēdējo 3 gadu laikā; vismaz vienas Eiropas Savienības obligāto svešvalodu prasmes

- izglītību apliecinošu dokumentu kopijas

- apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu (pielikums Nr.1 - skat. Salaspils mājaslapā www.salaspils.lv sludinājumi)

- pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus (pedagoģijā - ne vecākus par 3 gadiem), kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu

Dokumentu iesniegšanas kārtība:

Pieteikumu iesniegt līdz 2022. gada 24. augustam personīgi domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai nosūtot pa pastu Salaspils novada domes Administrācijai Līvzemes ielā 8, Salaspilī, LV-2169, vai nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: dome@salaspils.lv. Iesniedzot pieteikumu elektroniska dokumenta veidā, tam jābūt parakstītam ar drošu elektronisku parakstu un jāsatur laika zīmogs saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, vai izmantojot Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā (www.latvija.lv) pieejamo e-pakalpojumu "Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana" vai e-adresi, dokumenti ar norādi "Pieteikums konkursam uz Salaspils 1. vidusskolas direktora amatu".

Pēc 24. augusta iesniegtie vai iesūtītie pieteikumi netiek vērtēti.

Piedāvājam:

- mēnešalgu 2000,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, pašvaldības piemaksu par darba kvalitāti

- sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa)

- izglītības iespējas profesionālai pilnveidei

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Salaspils novada pašvaldība informē, ka:

"Pretendenta personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils novada dome, reģistrācijas Nr. 90000024008, kontaktinformācija: Līvzemes iela 8, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169. Salaspils novada domes datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.aizsardziba@salaspils.lv.

Pretendentu personas datu apstrādes mērķis: nodrošināt vakantā amata pretendentu atlases procesu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un izvērtēt attiecīgo pretendentu atbilstību amata prasībām.

Pretendentu datu apstrādes tiesiskais pamats: pretendenta informācijas un datu iesniegšana uzskatāma par pretendenta piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie tika iesniegti. Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā. Pretendents ar personas datu apstrādes politiku (Privātuma politika) iepazīties var Salaspils novada pašvaldības interneta vietnē http://www.salaspils.lv/privatums-politika";.

Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas amata atlases otrajai kārtai.

Pilnvarota sniegt skaidrojumus par amata vakanci Izglītības daļas vadītāja/Izpilddirektora vietniece izglītības jautājumos Inga Elksne, tālr. 26481457, e-pasts: inga.elksne@salaspils.lv.

Garantējam informācijas konfidencialitāti.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!