• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Tukuma novada domes 2022. gada 27. jūlija saistošie noteikumi Nr. 54 "Par Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošo noteikumu Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.08.2022., Nr. 149 https://www.vestnesis.lv/op/2022/149.29

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tukuma novada domes saistošie noteikumi Nr. 55

Par Tukuma novada domes 2010. gada 29. aprīļa saistošo noteikumu Nr. 14 "Par jaunu ielu, autoceļu vai to posmu ar cieto segumu izbūvi Tukuma novadā pēc komersantu ierosinājuma" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Vēl šajā numurā

04.08.2022., Nr. 149

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Tukuma novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 54

Pieņemts: 27.07.2022.

OP numurs: 2022/149.29

2022/149.29
RĪKI

Tukuma novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Tukuma novada domes saistošie noteikumi Nr. 54

Tukumā 2022. gada 27. jūlijā (prot. Nr. 12, 7. §)

Par Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošo noteikumu Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma" atzīšanu par spēku zaudējušiem

APSTIPRINĀTI
ar Tukuma novada domes
27.07.2022. lēmumu (prot. Nr. 12, 7. §)

Izdoti saskaņā ar likumu "Par 1985. gada 15. oktobra
Eiropas vietējo pašvaldību hartu", Eiropas vietējo
pašvaldību hartas 4. pantu un likuma "Par pašvaldībām"
43. panta trešo daļu

Atzīt par spēku zaudējušiem Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošos noteikumus Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma".

Tukuma novada domes priekšsēdētājs G. Važa

 

Saistošo noteikumu Nr. 54 "Par Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošo noteikumu Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma" atzīšanu par spēku zaudējušiem"
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma Pārejas noteikumu 17. punkts noteic, ka 2021. gada pašvaldību vēlēšanās ievēlētā novada dome izvērtē novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus un pieņem jaunus novada saistošos noteikumus. Līdz novada saistošo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bet ne ilgāk kā līdz 2022. gada 31. decembrim ir spēkā novadu veidojošo bijušo pašvaldību saistošie noteikumi, izņemot saistošos noteikumus par teritorijas plānojumu, kurus izstrādā līdz 2025. gada 31. decembrim.

Ņemot vērā pašvaldības budžeta iespējas jomās, kuras pašvaldība pilda pēc brīvprātīgas iniciatīvas, un to, ka, kopš ir spēkā saistošie noteikumi Nr. 5, Tukuma novada pašvaldībā nav saņemts neviens fiziskas personas iesniegums par līdzfinansējumu pagaidu ielas ierīkošanai, Tukuma novada pašvaldības Komunālā nodaļa secinājusi, ka minētie saistošie noteikumi nav nepieciešami, un ierosina atzīt par spēku zaudējušiem Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošos noteikumus Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma".

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Tukuma novada domes 2010. gada 25. februāra saistošos noteikumus Nr. 5 "Par pagaidu ielu vai to posmu ar grants segumu ierīkošanu Tukuma novadā uz pašvaldībai piederošas zemes pēc fizisko personu ierosinājuma".
3. Informācija par plānotā projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānotā projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Nav attiecināms.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Nav veiktas.

Tukuma novada domes priekšsēdētājs G. Važa

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!