• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

Rīgas pilsētas izpilddirektors publicē rīkojumus par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2021. gada 31. marta saistošie noteikumi Nr. 36 "Grozījumi Rīgas domes 2013. gada 22. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 62 "Par ielu un laukumu nosaukuma zīmju, ēku, telpu grupu numura zīmju un virziena rādītāju uz infrastruktūras, kultūras vai tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Rīgas pilsētā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 5.05.2021., Nr. 84A https://www.vestnesis.lv/op/2021/84A.2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 37

Grozījumi Rīgas domes 2015. gada 28. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi"

Vēl šajā numurā

05.05.2021., Nr. 84A (13:11)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 36

Pieņemts: 31.03.2021.

OP numurs: 2021/84A.2

2021/84A.2
RĪKI

Rīgas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 36

Rīgā 2021. gada 31. martā (prot. Nr. 15, 10. §)

Grozījumi Rīgas domes 2013. gada 22. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 62 "Par ielu un laukumu nosaukuma zīmju, ēku, telpu grupu numura zīmju un virziena rādītāju uz infrastruktūras, kultūras vai tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Rīgas pilsētā"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43. panta pirmās daļas 7. punktu

1. Izdarīt Rīgas domes 2013. gada 22. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 62 "Par ielu un laukumu nosaukuma zīmju, ēku, telpu grupu numura zīmju un virziena rādītāju uz infrastruktūras, kultūras vai tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Rīgas pilsētā" (Latvijas Vēstnesis, 2013, Nr. 251; 2014, Nr. 55; 2015, Nr. 128; 2020, Nr. 17) šādus grozījumus:

1.1. aizstāt 8. punktā vārdus "Rīgas pilsētas pašvaldības izpilddirekcijā" ar vārdiem "Rīgas pilsētas būvvaldē";

1.2. aizstāt 13. punktā vārdus "Rīgas pilsētas pašvaldības izpilddirekcijas" ar vārdiem "Rīgas pilsētas būvvalde";

1.3. izteikt 46. punktu šādā redakcijā:

"46. Rīgas pilsētas būvvaldei ir tiesības uzdot personai izpildīt šajos noteikumos noteikto pienākumu vai pārtraukt veikt darbības, par kuru nepildīšanu vai veikšanu persona tiek saukta pie administratīvās atbildības.";

1.4. izteikt 47.2 punktu šādā redakcijā:

"47.2 Administratīvā pārkāpuma lietu izskata Rīgas pilsētas būvvaldes amatpersona. Rīgas pilsētas būvvaldes amatpersonas lēmumu var pārsūdzēt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājam.";

1.5. svītrot 2. pielikumu.

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā 2021. gada 1. maijā.

Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis

 

Paskaidrojuma raksts
Rīgas domes 2021. gada 31. marta saistošajiem noteikumiem Nr. 36 "Grozījumi Rīgas domes 2013. gada 22. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 62 "Par ielu un laukumu nosaukuma zīmju, ēku, telpu grupu numura zīmju un virziena rādītāju uz infrastruktūras, kultūras vai tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Rīgas pilsētā""

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts

Saistošajos noteikumos veikti grozījumi, nosakot pienākumu Rīgas pilsētas būvvaldei veikt un organizēt ielu nosaukumu zīmju izgatavošanu un izsniegšanu ēku īpašniekiem to uzstādīšanai apvidū, kā arī nosakot, ka administratīvā pārkāpuma lietas par šo noteikumu prasību neievērošanu izskata Rīgas pilsētas būvvaldes amatpersona, bet amatpersonas lēmumu var pārsūdzēt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājam.

2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums

Atbilstoši Rīgas domes 2021. gada 20. janvārī pieņemtajam lēmumam Nr. 343 "Par Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra izveidi, Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centra reorganizāciju un Rīgas pilsētas pašvaldības izpilddirekciju likvidāciju" nolemts likvidēt Rīgas Austrumu izpilddirekciju, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju un Rīgas Ziemeļu izpilddirekciju, nosakot, ka izpilddirekciju likvidācija pabeidzama līdz 2021. gada 30. aprīlīm. Saistošie noteikumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu nepārtrauktu pienākumu izpildi.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu

Neietekmē.

4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Neietekmē.

5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām

Administratīvā pārkāpuma lietas par saistošo noteikumu prasību neievērošanu izskatīs Rīgas pilsētas būvvaldes amatpersonas, bet amatpersonu lēmumu varēs pārsūdzēt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājam.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Konsultācijas ar privātpersonām nav veiktas.

Rīgas domes priekšsēdētājs M. Staķis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!