Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Talsu novada dome
Novada dome publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu, ja ar saistošajiem noteikumiem noteikusi oficiālo izdevumu "Latvijas Vēstnesis" par saistošo noteikumu publicēšanas vietu.
Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Talsu novada domes 2021. gada 25. februāra saistošie noteikumi Nr. 7 "Par Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošo noteikumu Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 30.03.2021., Nr. 62 https://www.vestnesis.lv/op/2021/62.14

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Gulbenes novada domes saistošie noteikumi Nr. 5

Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas kārtība Covid-19 izplatības negatīvās ietekmes mazināšanai uz saimniecisko darbību Gulbenes novadā

Vēl šajā numurā

30.03.2021., Nr. 62

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Talsu novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 7

Pieņemts: 25.02.2021.

OP numurs: 2021/62.14

2021/62.14
RĪKI

Talsu novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 7

Talsos 2021. gada 25. februārī (prot. Nr. 2, 8. p., lēmums Nr. 33)

Par Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošo noteikumu Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
41. panta pirmās daļas 1. punktu un
43. panta trešo daļu

Atzīt par spēku zaudējušiem Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošos noteikumus Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam" (prot. Nr. 15, 3. p., lēmums Nr. 233).

Talsu novada domes priekšsēdētāja S. Pētersone

 

Paskaidrojuma raksts
Talsu novada domes 2021. gada 25. februāra saistošajiem noteikumiem Nr. 7 "Par Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošo noteikumu Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam"
atzīšanu par spēku zaudējušiem"

Paskaidrojuma raksta sadaļa Informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2005. gada 15. novembra noteikumos Nr. 857 "Noteikumi par sociālajām garantijām bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam, kurš ir ārpusģimenes aprūpē, kā arī pēc ārpusģimenes aprūpes beigšanās", kuros ar 2021. gada 1. janvāri noteikti sociālā nodrošinājuma pabalstu apmēri un to piešķiršanas kārtība, pamatojoties uz iepriekš minēto, Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošie noteikumi Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam" ir atzīstami par spēku zaudējušiem. Šie saistošie noteikumi noteica pabalstu veidus, apmēru, pieprasīšanas un piešķiršanas kārtību pilngadību sasniegušam bārenim un bez vecāku gādības palikušajam bērnam pēc ārpusģimenes aprūpes beigšanās.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Talsu novada domes 2018. gada 28. jūnija saistošos noteikumus Nr. 21 "Pabalsti bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam".
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav būtiskas ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Nav attiecināms.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Atbildīgā iestāde par statusa noteikšanu ir Talsu novada Bāriņtiesa, atbildīgā iestāde par pabalsta piešķiršanu ir Talsu novada Sociālais dienests.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas.

Talsu novada domes priekšsēdētāja S. Pētersone

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!