Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības
Zvērināts tiesu izpildītājs, zvērināts notārs, maksātnespējas administrators vai nekustamā īpašuma īpašnieks (izīrētājs) šeit paziņo personām par saistību esamību pret kreditoru (izīrētāju) un aicina labprātīgi samaksāt parādu noteiktā termiņā, norādot kredītiestādes nosaukumu un konta numuru. Šis aicinājums var būt kā brīdinājums pirms īpašuma pārdošanas izsolē vai prasības celšanas tiesā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2021/38.US5): uzaicinājums nokārtot saistības. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 24.02.2021., Nr. 38 https://www.vestnesis.lv/op/2021/38.US5

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Uzaicinājumi uz tiesu

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

24.02.2021., Nr. 38

OP 2021/38.US5
RĪKI

Uzaicinājumi nokārtot saistības: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 10 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Uzaicinājums nokārtot saistības

Paziņojums par pienākumu izpildīt nolēmumu un paziņojums par parāda nokārtošanu

MALEK MARWAN! Uzaicinu jūs samaksāt parādu EUR 1658,85 apmērā un saskaņā ar Civilprocesa likuma (turpmāk - CPL) 568.pantu - EUR 1350,00 sprieduma izpildes izdevumus, kopā 3008,85 EUR, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas Domes izdotiem izpildu dokumentiem-lēmumiem, par parāda kopsummā EUR 1658,85 piedziņu no Marwan Malek par labu Jūrmalas pilsētas domei, reģistrācijas Nr.90000056537. Norādītā summa jāsamaksā ne vēlāk kā desmit dienu laikā no paziņojuma publicēšanas zvērināta tiesu izpildītāja Mārtiņa Eglīša, reģ.Nr.12037712369, depozīta kontā Nr.LV65TREL9199042001000, Valsts kasē, kods TRELLV22. Ja minētajā termiņā jūs nenokārtosiet šīs saistības, nolēmums tiks izpildīts piespiedu kārtā un jums saskaņā ar CPL 566.-568.p. būs jāsedz papildus ar tā izpildi saistītie izdevumi. Vienlaikus paziņoju, ka, pamatojoties uz CPL 601.p., no paziņojuma publicēšanas jums ir aizliegts atsavināt nekustamo īpašumu - Līdaku ielā 5, Jūrmalā, kadastra Nr.13000193802, atsavināt vai bojāt nekustamā īpašuma piederumus, nodot nekustamo īpašumu valdījumā citai personai, tajā skaitā slēgt nomas, īres un citus nekustamo īpašumu apgrūtinošus līgumus, vai to ieķīlāt. Līgumi, kurus par nekustamo īpašumu parādnieks noslēdzis pēc tam, kad zemesgrāmatā izdarīta piedziņas atzīme, nav spēkā attiecībā uz piedzinēju un nekustamā īpašuma pircēju izsolē. Pamatojoties uz CPL 601.p.4.d. un 5.d., jums ir pienākums 10 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas rakstiski paziņot tiesu izpildītājam M.Eglītim par nekustamā īpašuma faktiskajiem valdītājiem un pārvaldniekiem, ja tādi ir, kā arī par visiem attiecībā uz minētajiem nekustamiem īpašumiem noslēgtajiem nomas, īres un citiem nekustamo īpašumu apgrūtinošiem līgumiem, iesniedzot minēto līgumu kopijas, vienlaikus uzrādot to oriģinālus, kā arī sniegt informāciju par to, vai jūs esat ar pievienotās vērtības nodokli apliekamā persona un vai, pārdodot izsolē jūsu nekustamo īpašumu, izsoles cena apliekama ar pievienotās vērtības nodokli, ja ir - kāda ir šīs cenas apliekamā vērtība. Saskaņā ar CPL 604.pantu daru zināmu, ka jums piederošā nekustamā īpašuma - Līdaku ielā 5, Jūrmalā, piespiedu pārdošanas vērtība ir EUR 31 000,00 un jums ir tiesības, iesniedzot man rakstveida iesniegumu un vienlaikus apmaksājot atkārtota novērtējuma izdevumus, lūgt atkārtotu novērtēšanu.

Paziņo zv.tiesu izpildītājs M.Eglītis, tālr.20060030.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!