Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Valmieras pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valmieras pilsētas domes 2020. gada 14. maija saistošie noteikumi Nr. 350 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2017. gada 27. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 283 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 25.05.2020., Nr. 99 https://www.vestnesis.lv/op/2020/99.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

25.05.2020., Nr. 99

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valmieras pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 350

Pieņemts: 14.05.2020.

OP numurs: 2020/99.12

2020/99.12
RĪKI

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 350

Valmierā 2020. gada 14. maijā (prot. Nr. 8, 4. §)

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2017. gada 27. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 283 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā"

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta
2010. gada 12. maija noteikumu Nr. 440
"Noteikumi par tirdzniecības veidiem, kas saskaņojami
ar pašvaldību, un tirdzniecības organizēšanas kārtību"
8., 9. punktu, 15.8. un 19.7. apakšpunktu

Izdarīt Valmieras pilsētas pašvaldības 2017. gada 27. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 283 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā" (Latvijas Vēstnesis, 2017, Nr. 251; 2019, Nr. 250) šādus grozījumus:

1. svītrot 32.1. apakšpunktu;

2. svītrot 33. punktu.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs J. Baiks

 

Paskaidrojuma raksts
Valmieras pilsētas pašvaldības 2020. gada 14. maija saistošajiem noteikumiem Nr. 350 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2017. gada 27. jūlija saistošajos noteikumos Nr. 283 "Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā""

Paskaidrojuma raksta sadaļa Informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 1. punktu no 2020. gada 12. marta visā valsts teritorijā izsludināta ārkārtējā situācija. Sakarā ar ārkārtējo situāciju un pārvietošanās ierobežojumiem ir ļoti būtiski samazinājusies iedzīvotāju un tūristu plūsma pilsētā, kas tieši ietekmē tādas nozares jomas kā ēdināšanas bizness. Restorānu nozarei galvenie gadalaiki, kas nes peļņu, ir tieši vasara un arī pavasara/rudens saulainās dienas. Tādējādi ir nepieciešami uzņēmēju atbalsta pasākumi, piemēram, atcelt nosacījumu par sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu publiskā vietā tikai vasaras sezonā, kā arī atcelt nepieciešamību katru gadu no jauna saskaņot sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas vietu ar piesaisti pastāvīgai sabiedriskās ēdināšanas vietai,

Atbilstoši likuma "Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību" 36. panta pirmajai daļai pašvaldības saistošie noteikumi, kas izdoti, lai noteiktu ārkārtējās situācijas laikā īstenojamos pasākumus, stājas spēkā nākamajā dienā pēc to parakstīšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās laiks.

2. Īss projekta satura izklāsts Grozījumu projekts vērsts uz uzņēmējdarbības atbalstīšanu un administratīvā sloga samazināšanu uzņēmējiem – atcelt tirdzniecības atļaujas sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai darbības laika (vasaras sezona) ierobežojumu, kā arī atcelt nepieciešamību veikt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu vietu ar piesaisti pastāvīgai sabiedriskās ēdināšanas vietai darbības saskaņošanu katru gadu no jauna.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Noteikumu projekta ieviešana nerada izmaiņas pašvaldības budžetā.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Saistošie noteikumi labvēlīgi ietekmē uzņēmējdarbību, jo tiek paredzēti atvieglojumi tirdzniecības atļaujas sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai saņemšanai.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Tiek atvieglota kārtība atļaujas ielu tirdzniecības sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai saņemšanai.

Saistošie noteikumi tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ar privātpersonām nav notikušas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs J. Baiks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!