Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.
Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2020. gada 27. oktobra noteikumi Nr. 650 "Grozījumi Ministru kabineta 2001. gada 30. aprīļa noteikumos Nr. 178 "Kārtība, kādā piemērojami starptautiskajos līgumos par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu noteiktie nodokļu atvieglojumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.11.2020., Nr. 213 https://www.vestnesis.lv/op/2020/213.1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 656

Grozījumi Ministru kabineta 2006. gada 12. decembra noteikumos Nr. 994 "Kārtība, kādā augstskolas un koledžas tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem"

Vēl šajā numurā

03.11.2020., Nr. 213

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 650

Pieņemts: 27.10.2020.

OP numurs: 2020/213.1

2020/213.1
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 7 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr. 650

Rīgā 2020. gada 27. oktobrī (prot. Nr. 65 3. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2001. gada 30. aprīļa noteikumos Nr. 178 "Kārtība, kādā piemērojami starptautiskajos līgumos par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu noteiktie nodokļu atvieglojumi"

Izdoti saskaņā ar likuma
"Par nodokļiem un nodevām"
7. panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2001. gada 30. aprīļa noteikumos Nr. 178 "Kārtība, kādā piemērojami starptautiskajos līgumos par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu noteiktie nodokļu atvieglojumi" (Latvijas Vēstnesis, 2001, 68. nr.; 2007, 41. nr.; 2015, 83. nr.; 2017, 158. nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 3. punktā vārdus "iesniedzama uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācija" ar vārdiem "iesniedzams gada pārskats".

2. Papildināt noteikumus ar 3.punktu šādā redakcijā:

"3.1 Ja šo noteikumu 3. punktā minētā maksājuma izmaksātājs nesniedz gada pārskatu vai iedzīvotāju gada ienākumu deklarāciju saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, tad maksājuma saņēmējs ne vēlāk kā četrus mēnešus pēc pārskata gada beigām iesniedz izmaksātājam aizpildītu atvieglojumu apliecību vai šo noteikumu 9.punktā minēto dokumentu, vai šo noteikumu 9.punktā minēto otras līgumslēdzējas valsts noteikta parauga rezidences apliecību vai līdzīgu dokumentu."

3. Svītrot 4. punktu.

4. Izteikt 5. punktu šādā redakcijā:

"5. Atvieglojumu apliecību vai šo noteikumu 9.punktā minēto dokumentu izmaksātājs iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam, izmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu, ne vēlāk kā mēneša laikā pēc gada pārskata par pārskata periodu vai iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas iesniegšanas termiņa beigām, bet šo noteikumu 3.punktā minētajā gadījumā – ne vēlāk kā piecu mēnešu laikā pēc pārskata gada beigām. Valsts ieņēmumu dienests izskata saņemto dokumentu un mēneša laikā pēc saņemšanas apstiprina to vai sniedz atteikumu apstiprināt atvieglojumu apliecību, nosūtot izmaksātājam paziņojumu Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmā."

5. Papildināt noteikumus ar 5.1 un 5.punktu šādā redakcijā:

"5.1 Izmaksātājs – fiziskā persona – no saņēmēja saņemto atvieglojumu apliecību vai šo noteikumu 9.punktā minēto dokumentu ir tiesīgs iesniegt, neizmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu, šo noteikumu 5. punktā minētajā termiņā. Šādā gadījumā maksājuma saņēmējs iesniedz izmaksātājam divus aizpildītus atvieglojumu apliecības eksemplārus. Valsts ieņēmumu dienests izskata saņemto atvieglojumu apliecību vai šo noteikumu 9.punktā minēto dokumentu un mēneša laikā pēc saņemšanas apstiprina to, visos atvieglojumu apliecības eksemplāros aizpildot VI daļu un vienu apstiprinātu atvieglojumu apliecības eksemplāru nosūtot izmaksātājam, vai sniedz atteikumu apstiprināt atvieglojumu apliecību.

5.2 Pēc paziņojuma saņemšanas Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmā vai apstiprinātās atvieglojumu apliecības saņemšanas izmaksātājs, sākot ar dienu, ar kuru pieprasīts piemērot nodokļu atvieglojumus, nodokļus no maksājumiem ir tiesīgs piemērot saskaņā ar nodokļu līgumu."

6. Svītrot 8. punktā vārdus un skaitli "atvieglojumu apliecības vai šo noteikumu 9.1 vai".

7. Izteikt 9.3 punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Šādā gadījumā izmaksātājam atbilstoši šo noteikumu 5. un 5.punktam nav jāiesniedz minētie dokumenti apstiprināšanai Valsts ieņēmumu dienestā un izmaksātāja rīcībā var nebūt šo noteikumu 1. pielikumā minētās apliecības."

8. Aizstāt 10. punktā skaitļus "4., 5." ar skaitļiem "5., 5.1".

9. Izteikt 11. punktu šādā redakcijā:

"11. Valsts ieņēmumu dienests ir tiesīgs pieprasīt maksājumu saņēmējam vai, ja nepieciešams, citai privātpersonai atbilstoši nodokļu līgumam iesniegt papildu informāciju, kas apliecina, ka maksājumu izmaksas brīdī maksājumu saņēmējs ir bijis tiesīgs izmantot nodokļu līgumā noteiktos nodokļu atvieglojumus. Papildu informāciju Valsts ieņēmumu dienestam iesniedz mēneša laikā pēc papildu informācijas pieprasījuma paziņošanas."

10. Papildināt noteikumus ar 11.1 un 11.punktu šādā redakcijā:

"11.1 Valsts ieņēmumu dienests izskata iesniegtos dokumentus un papildu informāciju un mēneša laikā pieņem lēmumu par šo noteikumu 10. punktā minēto pārmaksāto nodokļa summu atmaksu pilnībā vai daļēji vai pieņem lēmumu par atteikumu atmaksāt pārmaksāto nodokļa summu.

11.2 Ja papildu informācija nav saņemta šo noteikumu 11. punktā minētajā termiņā, Valsts ieņēmumu dienests mēneša laikā pēc papildu informācijas saņemšanai paredzētā termiņa beigām pieņem lēmumu par atteikumu atmaksāt pārmaksāto nodokļa summu."

11. Izteikt 14. punktu šādā redakcijā:

"14. Ja otras līgumslēdzējas valsts kompetentā iestāde nevar apstiprināt šo noteikumu 2. pielikumā norādīto rezidences apliecību, nerezidents minēto apliecību iesniedz ar aizpildītu I, II, III un IV daļu un pievieno otras līgumslēdzējas valsts kompetentās iestādes apstiprinātu noteikta parauga rezidences apliecību vai līdzīgu dokumentu. Otras līgumslēdzējas valsts kompetentās iestādes noteikta parauga rezidences apliecībā vai līdzīgā dokumentā iekļauj šādu informāciju:

14.1. maksājumu saņēmēja vārds, uzvārds un personas kods (personām, kas nav fiziskās personas, – firma (nosaukums) un reģistrācijas numurs);

14.2. maksājumu saņēmēja rezidences valsts kompetentās iestādes izsniegts apstiprinājums (vienā vai vairākās svešvalodās, no kurām viena ir angļu valoda, vai maksājumu saņēmējs kopā ar attiecīgo dokumentu iesniedz tulkojumu latviešu valodā), ka maksājuma saņēmējs ir attiecīgās valsts rezidents saskaņā ar Latvijas Republikas un šīs valsts nodokļu līgumu un ir tiesīgs izmantot pieprasītos nodokļu atvieglojumus;

14.3. taksācijas gads (periods), uz kuru attiecas šo noteikumu 14.2. apakšpunktā minētais apstiprinājums."

12. Izteikt 17.punktu šādā redakcijā:

"17.1 Ja Latvijas rezidenta ienākumi saskaņā ar nodokļu līgumu nav apliekami ar nodokļiem otrā līgumslēdzējā valstī vai ir apliekami ar nodokļiem pēc samazinātās likmes, nodokļu atbrīvojuma vai atvieglojuma piemērošanai otrā līgumslēdzējā valstī Latvijas rezidents – ienākuma saņēmējs – var izmantot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmā sagatavotu noteikta parauga rezidences apliecību, kas apliecina, ka minētā persona ir Latvijas rezidents attiecīgajā nodokļu līgumā noteikto atvieglojumu piemērošanai (turpmāk – Latvijas rezidenta apliecība). Latvijas rezidenta apliecībā ir norādāma šāda informācija:

17.1. Latvijas rezidenta vārds, uzvārds un personas kods (personām, kas nav fiziskās personas, – firma (nosaukums) un reģistrācijas numurs);

17.2. taksācijas periods (kalendāra gads);

17.3. valsts, ar kuru noslēgts attiecīgais nodokļu līgums."

13. Papildināt noteikumus ar 17.2 un 17.punktu šādā redakcijā:

"17.2 Elektroniski sagatavotā Latvijas rezidenta apliecība ir derīga bez elektroniskā vai droša elektroniskā paraksta. Izmantojot nodokļu maksātājam piešķirto verifikācijas kodu, var pārliecināties par Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmā sagatavotās rezidenta apliecības autentiskumu. Ja nepieciešams, Valsts ieņēmumu dienests izsniedz sagatavoto Latvijas rezidenta apliecību papīra formā, parakstītu un apzīmogotu, ja to pieprasa otras līgumslēdzējas valsts kompetentā iestāde vai ienākuma izmaksātājs.

17.3 Nodokļu maksātājam, kurš nav Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietotājs, Latvijas rezidenta apliecību pēc pieprasījuma izsniedz Valsts ieņēmumu dienests."

14. Izteikt 1., 2. un 3. pielikumu šādā redakcijā:

"1. pielikums
Ministru kabineta
2001. gada 30. aprīļa
noteikumiem Nr. 178

Izsniegta saskaņā ar Latvijas Republikas un _______________________ līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu (turpmāk – nodokļu līgums)
Issued pursuant to the Agreement between the Republic of Latvia and _______________________ for the Avoidance of Double Taxation and Prevention of Fiscal Evasion (hereinafter – Tax Agreement)

Rezidenta apliecība–iesniegums nodokļu atvieglojumu piemērošanai
Resident’s Certificate-Application for Tax Relieves

attiecībā uz nodokļiem, kas Latvijas Republikā iekasējami ienākumu izmaksas brīdī no maksājumiem, kas tiek izmaksāti _______________________ (turpmāk – otra līgumslēdzēja valsts) rezidentiem saskaņā ar nodokļu līgumu
with regard to Latvian anticipatory taxes withheld at source from payments, paid to residents of _______________ (hereinafter – the other contracting state) issued pursuant to Tax Agreement

I. Maksājumu saņēmējs/Recipient of Payment

1. Firma (nosaukums)/Vārds, uzvārds
Firm (name)/Name, surname
 
2. Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs/personas kods
Taxpayer’s registration number/identity number
 
3. Adrese
Address
 
4. Kontaktinformācija e-pasta adrese, tālrunis
Contact details – e-mail address, phone number
 

II. Maksājumu izmaksātājs/Payer of Income

1. Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs/personas kods
Taxpayer’s registration number/identity number
 
2. Firma (nosaukums)/Vārds, uzvārds
Firm (name)/Name, surname
 

III. Ienākumi/Income

1. Ienākumu veids
Type of income
 
2. Datums, ar kuru tiek pieprasīts piemērot maksājumu aplikšanu ar nodokli pēc samazinātās likmes vai atbrīvojumu no aplikšanas ar nodokļiem
Date as from which reduction or exemption is claimed
 
3. Darījuma ekonomiskais saturs un būtība
Economic content and nature of the transaction
 
4. Līguma numurs
Contract number
 

IV. Maksājumu saņēmēja apliecinājums/Statement of Recipient

Maksājumu saņēmējs apliecina, ka:
- ir ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu;
- ir patiesais labuma guvējs attiecībā uz III daļā minētajiem ienākumiem, kuri nav gūti, izmantojot pastāvīgo pārstāvniecību vai pastāvīgo bāzi Latvijas Republikā
The recipient declares:
- that he/she/it is a resident of ________________________ according to the Tax Agreement;
- that he/she/it is the beneficial owner of the income referred to in Part III was not derived through permanent establishment or fixed base maintained by him/her/it in the Republic of Latvia
___________________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
________________________________________________________
maksājumu saņēmēja vai pārstāvja vārds, uzvārds un paraksts*
name, surname and signature of the recipient or representative
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

V. Otras līgumslēdzējas valsts kompetentās iestādes apliecinājums/
Statement of the Competent Authority of the other Contracting State

Apliecinām, ka I daļā minētā persona ir (maksājuma izmaksas brīdī bija) ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu un ka apliecinājums, kuru šajā apliecībā–iesniegumā sniedzis maksājumu saņēmējs vai pārstāvis, ir patiess un atbilst īstenībai saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju
We confirm that the person referred to in Part I is (at the date of payment was) a resident of ________________________ according to the Tax Agreement and that the statement made in this form by the recipient himself or by his/hers/its representative is true to the best of our knowledge
___________________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
___________________________________________
amats, vārds, uzvārds un paraksts*
position, name, surname and signature
Z. v.
Place for
a seal
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

VI. Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta apliecinājums1/
Statement of the State Revenue Service of the Republic of Latvia1

Apliecinām, ka I daļā minētā persona ir tiesīga izmantot nodokļu līgumā noteiktos nodokļu atvieglojumus attiecībā uz III daļā minētajiem ienākumiem un ka II daļā minētais izmaksātājs ir tiesīgs piemērot minētos nodokļu atvieglojumus attiecībā uz III daļā minētajiem ienākumiem
We confirm that the person referred to in Part I is entitled to use reduction or exemption from Latvian taxes according to the Tax Agreement in respect of income referred to in Part III, and that the payer of the income referred to in Part II is entitled to apply reduction of or exemption from Latvian taxes in respect to the income referred to in Part III
Rezidenta apliecība–iesniegums nodokļu atvieglojumu piemērošanai derīga līdz Resident’s Certificate-Application for Tax Benefit Valid through

_______________________________
Datums
Date

___________________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
___________________________________________
amats, vārds, uzvārds un paraksts*
position, name, surname and signature
Z. v.
Place for
a seal
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

1 Aizpilda, ja fiziskā persona iesniedz atvieglojumu apliecību, neizmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu, atbilstoši Ministru kabineta 2001. gada 30. aprīļa noteikumu Nr. 178 "Kārtība, kādā piemērojami starptautiskajos līgumos par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu noteiktie nodokļu atvieglojumi" 5.punktam.

To be completed in case the certificate for reliefs has been submitted by a natural person not using the electronic declaration system of the State Revenue Service according to the provisions of Paragraph 51 of Cabinet Regulation No. 178 of 30 April 2001.

2. pielikums
Ministru kabineta
2001. gada 30. aprīļa
noteikumiem Nr. 178

Izsniegta saskaņā ar Latvijas Republikas un _______________________ līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu (turpmāk – nodokļu līgums)
Issued pursuant to the Agreement between the Republic of Latvia and _______________________ for the Avoidance of Double Taxation and Prevention of Fiscal Evasion (hereinafter – Tax Agreement)

Rezidenta apliecība–iesniegums nodokļu atmaksāšanai
Resident’s Certificate-Application for Tax Refund

kas Latvijas Republikā iekasēti ienākumu izmaksas brīdī no maksājumiem (autoratlīdzība, procenti, atlīdzība par vadības un konsultatīvajiem pakalpojumiem, atlīdzība par īpašuma izmantošanu, dividendes un citi ienākumu veidi), kuri izmaksāti ______________________________ (turpmāk – otra līgumslēdzēja valsts) rezidentiem
of Latvian taxes withheld at source from payments (royalties, interest, management and consultancy fees, leasing fees, dividends and certain other types of income), paid to residents of ______________________________ (hereinafter – the other contracting state)

I. Maksājumu saņēmējs/Recipient of Payment

1. Firma (nosaukums)/Vārds, uzvārds
Firm (name)/Name, surname
 
2. Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs/personas kods
Taxpayer’s registration number/identity number
 
3. Adrese
Address
 
4. Bankas konta numurs, BIC/SWIFT kods
Account number, BIC/SWIFT code of the bank
 
5. Kontaktinformācija e-pasta adrese, tālrunis
Contact details – e-mail address, phone number
 

II. Maksājumu izmaksātājs/Payer of Income

1. Firma (nosaukums)/Vārds, uzvārds
Firm (name)/Name, surname
 
2. Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs/personas kods
Taxpayer’s registration number/identity number
 
3. Adrese
Address
 

III. Ienākumi/Income

Ienākumu izmaksas datums
ate of payment
Ienākumu veids
Type of income
Latvijas Republikā samaksātā nodokļa summa un likme
Amount of tax and rate of tax paid in the Republic of Latvia
Nodokļa summa un likme, kas piemērojama saskaņā ar nodokļu līgumu
Amount of tax and rate under the Tax Agreement
Atmaksājamā nodokļa summa
Amount of tax to be refunded
1 2 3 4 5
Kopā/Total

IV. Maksājumu saņēmēja apliecinājums/Statement of Recipient

Maksājumu saņēmējs apliecina, ka:
- ir (ienākumu izmaksas brīdī bija) ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu;
- ir patiesais labuma guvējs attiecībā uz III daļā minētajiem ienākumiem, kuri nav gūti, izmantojot pastāvīgo pārstāvniecību vai pastāvīgo bāzi Latvijas Republikā
The recipient declares:
- that he/she/it is (at the date of payment was) a resident of ________________________ according to the Tax Agreement;
- that he/she/it is the beneficial owner of the income referred to in Part III was not derived through permanent establishment or fixed base maintained by him/her/it in the Republic of Latvia
___________________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
________________________________________________________
maksājumu saņēmēja vai pārstāvja vārds, uzvārds un paraksts*
name, surname and signature of the recipient or representative
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

V. Otras līgumslēdzējas valsts kompetentās iestādes apliecinājums/
Statement of the Competent Authority of the other Contracting State

Apliecinām, ka I daļā minētā persona ir (ienākumu izmaksas brīdī bija) ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu un apliecinājums, kuru šajā apliecībā–iesniegumā sniedzis maksājumu saņēmējs vai pārstāvis, ir patiess un atbilst īstenībai saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju
We confirm that the person referred to in Part I is (at the date of payment was) a resident of ________________________ according to the Tax Agreement and that the statement made in this form by the recipient himself or by his/her/its representative is true to the best of our knowledge
___________________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
__________________________________________
amats, vārds, uzvārds un paraksts*
position, name, surname and signature
Z. v.
Place for
a seal
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

3. pielikums
Ministru kabineta
2001. gada 30. aprīļa
noteikumiem Nr. 178

Izsniegta saskaņā ar Latvijas Republikas un _______________________ (turpmāk – otra līgumslēdzēja valsts) līgumu par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu (turpmāk – nodokļu līgums)
Issued pursuant to the Agreement between the Republic of Latvia and _______________________ (hereinafter – other contracting state) for the Avoidance of Double Taxation and Prevention of Fiscal Evasion (hereinafter – Tax Agreement)

Iesniegums par pastāvīgās pārstāvniecības nereģistrēšanu
Application for Non-registration of Permanent Establishment

I. Informācija par nerezidentu/Information Regarding Non-resident

1. Firma (nosaukums)/Vārds, uzvārds
Firm (name)/Name, surname
 
2. Nodokļu maksātāja reģistrācijas numurs/ personas kods
Taxpayer’s registration number/identity number/i>
 

II. Darbības vieta un ienākumi Latvijā/Place of Activity and Income in Latvia

1. Darbības vieta Latvijā (adrese)
Place of activity in Latvia (address)
 
2. Datums, ar kuru tiek uzsākta darbība Latvijā
Date of commencement of activity in Latvia
 
3. Plānotais darbības ilgums Latvijā
Planned period of activity in Latvia
 
4. Plānotais darbības veids Latvijā
Planned type of activity in Latvia
 
5. Līguma numurs un noslēgšanas datums
Date and number of contract
 

III. Nerezidenta apliecinājums/Statement of Non-resident

Nerezidents apliecina, ka:
- ir ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu;
- atrašanās vai II daļā minēto darbību veikšana Latvijā neveido pastāvīgo pārstāvniecību saskaņā ar nodokļu līgumu
The non-resident declares:
- that he/she/it is a resident of ________________________ according to the Tax Agreement;
- that his/hers/its presence or activity (referred to in Part II) in Latvia does not constitute a permanent establishment in accordance with the Tax Agreement
_______________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
______________________________________________
nerezidenta vārds, uzvārds un paraksts*
name, surname and signature of the non-resident
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

IV. Otras līgumslēdzējas valsts kompetentās iestādes apliecinājums/
Statement of the Competent Authority of the other Contracting State

Apliecinām, ka I daļā minētā persona ir ________________________ rezidents saskaņā ar nodokļu līgumu
We confirm that the person referred to in Part I is a resident of ________________________ according to the Tax Agreement
______________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
______________________________________
amats, vārds, uzvārds un paraksts*
position, name, surname and signature
Z. v.
Place for
a seal
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature

V. Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta apliecinājums/
Statement of the State Revenue Service of the Republic of Latvia

Apstiprinām, ka I daļā minētā persona ir tiesīga izmantot nodokļu līgumā noteiktos nodokļu atvieglojumus attiecībā uz II daļā minētajiem ienākumiem II daļā norādītajā laikposmā
We confirm that the person referred to in Part I is entitled to apply reduction or exemption from Latvian taxes according to the Tax Agreement in respect of income referred to in Part II during the period stated in Part II
______________________________
parakstīšanas vieta un datums*
place and date
______________________________________
amats, vārds, uzvārds un paraksts*
position, name, surname and signature
Z. v.
Place for
a seal
* Nav jāaizpilda, ja parakstīts ar drošu elektronisko parakstu
Not completed if signed with a secure electronic signature
"

15. Svītrot 4. pielikumu.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Finanšu ministrs J. Reirs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!