• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas pilsētas būvvalde
Rīgas pilsētas būvvalde publicē lēmumus par publiskās apspriešanas rīkošanu. Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas būvvalde publicē pieņemtos lēmumus par adreses piešķiršanu, maiņu, precizēšanu vai likvidēšanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas pilsētas būvvaldes 2017. gada 27. novembra lēmums Nr. BV-17-194-ls "Par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Purvciema un Dārzciema apkaimē". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 1.12.2017., Nr. 238 https://www.vestnesis.lv/op/2017/238.16

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

01.12.2017., Nr. 238

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas pilsētas būvvalde

Veids: lēmums

Numurs: BV-17-194-ls

Pieņemts: 27.11.2017.

OP numurs: 2017/238.16

2017/238.16
RĪKI

Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rīgas pilsētas būvvaldes lēmums Nr. BV-17-194-ls

Rīgā 2017. gada 27. novembrī

Par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Purvciema un Dārzciema apkaimē

Rīgas pilsētas būvvalde (turpmāk – Būvvalde) saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvotu vietu likuma 17. panta ceturtajā prim daļā noteikto un atbilstoši Ministru kabineta 08.12.2015. noteikumos Nr. 698 "Adresācijas noteikumi" (turpmāk – Adresācijas noteikumi) noteiktajiem adreses piešķiršanas pamatprincipiem pieņem lēmumu par adreses piešķiršanu, maiņu, precizēšanu vai likvidēšanu.

[1.] Būvvalde, izskatot Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas publiskos datus, Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas datus, dokumentus un adrešu piešķiršanas procesa tiesisko regulējumu,

konstatē:

[1.1.] Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 17. panta ceturtajā prim daļā ir noteikts, ka adresi piešķir, maina, precizē vai likvidē saskaņā ar likumu vai pašvaldības lēmumu. Adresācijas ieviešana, uzturēšana, pilnveidošana un pārskatīšana ir pašvaldībai noteikta pastāvīgi veicama funkcija, kas ir vērsta uz sabiedrības interesēm nodrošināt orientēšanos un konkrētu objektu identificēšanu administratīvās teritorijas ietvaros. Pašvaldībai nav noteiktas brīvas izvēles iespējas izvēlēties ieviest vai neieviest savā administratīvajā teritorijā vienotām prasībām atbilstošu adresācijas sistēmu. Adresācijas veidošanas obligātās prasības, kuras pašvaldībai ir jāievēro, ir noteiktas ar Adresācijas noteikumiem. Pašvaldībai ar normatīvajiem aktiem arī nav noteiktas tiesības izvēlēties, vai savas darbības ietvaros ievērot ārējā normatīvā akta prasības, vai neievērot.

Vienotas adresācijas sistēmas ieviešanas mērķis visā valsts teritorijā ir saistīts ar paredzamu, vienotiem principiem atbilstošas numerācijas ieviešanu. Likumdevējs, nosakot pašvaldībai pienākumu ieviest pašvaldības teritorijā adresācijas sistēmu, ir noteicis adresēšanas principus, kas ir obligāti pildāmi. Adrešu atkārtošanās dažādiem adresācijas objektiem nav pieļaujama, tāpat arī nereglamentēta adrešu numuru secība, vai adrešu numuru izvietojums nepareizās ielu adrešu numuru pusēs, vai adrešu numuru sasaiste ar ielas nosaukumiem, no kuriem netiek nodrošināta piekļuve adresācijas objektam, pilsētas teritorijā nedrīkst pastāvēt. Likumdevējs, nosakot adresācijas sistēmas pamatprincipus un adrešu numuru piešķiršanas kārtību, kā arī adreses pierakstīšanas kārtību, ir paredzējis sistēmu, kas to realizējot dod valsts iedzīvotājiem viennozīmīgu iespēju orientēties un paredzēt apvidū atpazīstamajiem adresācijas objektiem tiem piešķiramos adreses numurus un to secību, kas savukārt nodrošina iespēju personām, kas lieto adreses un pēc tām orientējās pilsētvidē, intuitīvi nojaust pareizu virzienu, lai atrastu sevi interesējošo adresācijas objektu. Vienveidīgas adresācijas ieviešana ir būtiska, lai nodrošinātu sabiedrības intereses orientēties pilsētvidē, meklējot adresācijas objektus. Adresācijas sistēmas ietvaros nav noteikti vai paredzēti izņēmumi, kad īpašniekam vai kādai personai būtu dotas tiesības noteikt adresācijas objektu adreses. Sabiedrības intereses ir vērtējamas augstāk par atsevišķa indivīda interesēm un gadījumā, kad šīs intereses ir pretrunā, tad, piemērojot tiesību normas, ir jāsasniedz tiesisks risinājums, kurš atbilst tiesību normas jēgai un būtībai sabiedrības interesēs.

[1.2.] Saskaņā ar Adresācijas noteikumu 9. punktu pašvaldības domei vai pašvaldības kompetentai institūcijai bez personas piekrišanas, izvērtējot konkrēto situāciju, ir tiesības piešķirt adresi, ja adrese adresācijas objektam nav piešķirta, un mainīt, likvidēt vai precizēt adreses pieraksta formu, ja reģistrētā adrese neatbilst Adresācijas noteikumos minētajām prasībām.

[1.3.] Rīgas domes 04.04.2014. saistošo noteikumu Nr. 114 "Rīgas pilsētas pašvaldības nolikums" 157.1 punktā noteikts, ka, ja saskaņā ar likumu pirms Būvvaldes lēmuma par adreses piešķiršanu, maiņu, precizēšanu vai likvidēšanu, kas tiek izdots kā vispārīgais administratīvais akts, nepieciešams uzklausīt lēmuma iespējamos adresātus, Būvvalde uzklausīšanu var veikt, rīkojot publisko apspriešanu.

[1.4.] Ņemot vērā ievērojamo adresācijas objektu skaitu Rīgas pilsētas Purvciema un Dārzciema apkaimē, kuriem ir jāmaina vai jāpiešķir adrese, un lielo ieinteresēto personu skaitu, kuru tiesiskās intereses var tikt skartas, Būvvalde 09.10.2017. pieņēma lēmumu Nr. BV-17-165-ls "Par publiskās apspriešanas rīkošanu zemes vienību un ēku adrešu maiņai un piešķiršanai Purvciema un Dārzciema apkaimē", nosakot publiskās apspriešanas norises laiku no 10.10.2017. līdz 08.11.2017. Publiskās apspriešanas laikā tika saņemtas viens simts deviņdesmit divas aptaujas anketas un seši iesniegumi. Būvvalde 27.11.2017. ir apkopojusi publiskās apspriešanas rezultātus – Nr. BV-17-193-ls "Publiskās apspriešanas viedokļu apkopojums zemes vienību un ēku adrešu maiņai un piešķiršanai Purvciema un Dārzciema apkaimē" un publicējusi tos oficiālajā Būvvaldes mājas lapā www.rpbv.lv.

[2.] Būvvalde, izvērtējot tās rīcībā esošo informāciju un konstatētos faktus, pieejamos dokumentus saistībā ar adreses piešķiršanas procesa tiesisko regulējumu, publiskās apspriešanas rezultātus,

secina:

[2.1.] Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 17. panta ceturto prim daļu pašvaldības lēmumu par adrešu piešķiršanu, maiņu, precizēšanu vai likvidēšanu var izdot arī vispārīgā administratīvā akta veidā.

Būvvaldes ieskatā pašvaldībai noteiktā adrešu piešķiršanas kompetence (Administratīvo teritoriju un apdzīvotu vietu likuma 17. panta ceturtā prim daļa) nosaka par pienākumu veikt adrešu piešķiršanu, maiņu un sakārtošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, tai skaitā ieviest adresācijas pamatprincipiem atbilstošu adresāciju Rīgā.

Interpretējot Adresācijas noteikumu 9. punktu gan gramatiski, gan atbilstoši tā jēgai un būtībai, ir secināms, ka atbilstoši Adresācijas noteikumu 9. punktā noteiktajam, Būvvaldei ir pienākums mainīt adreses adresācijas objektiem, ja to adreses neatbilst normatīvo aktu prasībām. Adresācijas noteikumi nosaka adrešu piešķiršanas kārtību, kas Būvvaldei ir saistoša un ir jāizpilda.

Adresācijas noteikumu 3. punktā ir noteikts, ka adrese ir noteiktā secībā sakārtotu nosaukumu un numuru – adreses elementu – kopa, kas nodrošina adresācijas objekta atrašanās vietas noteikšanu valstī un ko reģistrē adrešu reģistrā. Ņemot vērā hierarhisko adresācijas sistēmas uzbūvi, ir jāņem vērā, ka, izdarot izmaiņas hierarhiski augstākā adresācijas objektā, izmaiņas ir jāizdara arī attiecīgajiem hierarhiski zemākajiem adresācijas objektiem, kurus skar izdarītās izmaiņas.

[2.2.] Adresācijas noteikumu 2.8. apakšpunkts nosaka, ka adresācijas objekts ir dzīvošanai, saimnieciskai, administratīvai vai publiskai darbībai paredzēta ēka, 2.9. apakšpunktā noteikts, ka adresācijas objekts ir apbūvei paredzēta zemes vienība, un 2.10. apakšpunktā noteikts, ka adresācijas objekts ir telpu grupa.

[2.3.] Adresācijas noteikumu 8. punktā ir noteikts, ka adresācijas sistēmai piemēro šādus pamatprincipus:

– administratīvajā teritorijā adrese nedrīkst atkārtoties (8.1. apakšpunkts);

– katram adresācijas objektam (funkcionāli saistītam objektu kopumam) piešķir vienu adresi (8.2. apakšpunkts);

– adresācijas objekta nosaukumu veido atbilstoši Valsts valodas likumā noteiktajām prasībām un normatīvajiem aktiem vietvārdu informācijas jomā (8.3. apakšpunkts);

– viena adreses elementa garums nepārsniedz 40 rakstzīmes (8.4. apakšpunkts);

– ciema, viensētas, ēkas un apbūvei paredzētas zemes vienības nosaukumā nedrīkst izmantot vārdu savienojumu, kas satur fiziskas personas vārdu un uzvārdu un informāciju par saimnieciskās darbības formu (8.5. apakšpunkts);

– adresācijas objektu numuros izmanto naturālus skaitļus, kas pierakstīti ar arābu cipariem (8.6. apakšpunkts).

Adresēm Rīgā ir jāatbilst adresācijas sistēmai noteiktajiem pamatprincipiem. Ja Būvvalde konstatē, ka adrese neatbilst noteiktajām prasībām, tad Būvvaldei ir obligāti jāpieņem lēmums par adreses maiņu vai pieraksta precizēšanu. Būvvalde ir konstatējusi, ka vairākas adreses Rīgā atkārtojas vairākiem funkcionāli patstāvīgiem adresācijas objektiem, kas nav pieļaujams, tāpat arī Būvvalde ir konstatējusi, ka vairāku adrešu pierakstā tiek lietoti divi adrešu numuri, kas pierakstīti kā daļskaitlis, kas nonāk pretrunā ar Adresācijas noteikumu 8.2. un 8.6. apakšpunkta prasībām, jo adresācijas objektam piešķiramais adreses numurs atbilstoši 17.1. apakšpunktam nedrīkst būt pretrunā ar 8.6. apakšpunkta prasībām jo adreses numurs ir viens skaitlis un vienīgais izņēmums adreses numuru veidošanas kārtībā ir noteikts adresācijas noteikumu 18. punktā, lai izvairītos no adrešu numuru atkārtošanās. Būvvaldei, konstatējot lietotu adrešu neatbilstību adresācijas sistēmas prasībām, tās ir jāmaina un attiecīgi jāprecizē to pieraksts. Par konstatētajām adresēm, kas neatbilst adresācijas sistēmas pamatprincipiem, ir organizēta un notikusi publiskā apspriešana.

[2.4.] Adresācijas noteikumu 12. punkts nosaka, ja apbūvei paredzētai zemes vienībai adrese ir piešķirta:

– pirmajai ēkai, kas tiek būvēta vai ir uzbūvēta uz apbūvei paredzētas zemes vienības, un ar to funkcionāli saistītajām ēkām saglabā zemes vienībai piešķirto adresi (12.1. apakšpunkts);

– katrai nākamajai ēkai un ar to funkcionāli saistītajām ēkām, kuras būvēs vai ir uzbūvētas uz apbūvei paredzētas zemes vienības, izvērtējot konkrēto situāciju, piešķir jaunu adresi (12.2. apakšpunkts).

Būvvaldei gadījumā, kad ēkas adrese nesakrīt ar zemes vienības adresi, ir pienākums mainīt vai piešķirt adresi zemes vienībai, lai izpildītu Adresācijas noteikumu 12. punkta prasības.

[2.5.] Adresācijas noteikumu 13. punkts nosaka, ja uz apbūvei paredzētas zemes vienības atrodas vairākas funkcionāli nesaistītas ēkas, katrai ēkai un ar to funkcionāli saistītajām ēkām piešķirt atsevišķu adresi neatkarīgi no tā, vai ēkas ir viena īpašnieka vai vairāku īpašnieku īpašumā (valdījumā).

[2.6.] Adresācijas noteikumu 14. punkts nosaka, ka pilsētu un ciemu teritoriju daļās, kur ir ielas, apbūvei paredzētai zemes vienībai vai ēkai piešķir numuru ar piesaisti ielas nosaukumam. Pilsētu un ciemu teritoriju daļās, kur nav ielu, līdz ielu izbūvei vai gadījumā, ja brauktuvei noteikts ceļa statuss, apbūvei paredzētai zemes vienībai adresi var nepiešķirt, bet ēkai kopā ar zemes vienību saglabā vai piešķir nosaukumu. Divu mēnešu laikā pēc ielu izveides un nosaukumu piešķiršanas tām pašvaldības dome vai pašvaldības kompetentā institūcija pieņem lēmumu par iepriekš piešķirto adrešu maiņu, apbūvei paredzētas zemes vienības vai ēkas nosaukumu aizstājot ar numuru un piesaistot to ielas nosaukumam.

[2.7.] Adresācijas noteikumu 19. punktā noteikts, ka pilsētu un ciemu teritoriju daļās, kur ir ielas, apbūvei paredzētai zemes vienībai vai ēkai numuru piešķir, ņemot vērā tuvāko ielu, ko nosaka, izvērtējot konkrēto situāciju.

[2.8.] Adresācijas noteikumu 17.1. apakšpunktā noteikts, ka pilsētās zemes vienību un ēku numurus piešķir no ielas sākuma augošā secībā virzienā no apdzīvotās vietas centra uz nomali, ielas kreisajā pusē piešķirot nepāra numurus, labajā pusē – pāra numurus.

[2.9.] Adresācijas noteikumu 18. punkts nosaka, ka, lai izvairītos no iepriekš piešķirtu numuru atkārtošanās, zemes vienības un ēkas numuru papildina ar latviešu alfabēta lielo burtu (18.1. apakšpunkts) vai ar mazo burtu "k" un defisi, aiz defises norādot korpusa numuru (18.2. apakšpunkts).

[2.10.] Adresācijas noteikumu 30. punktā noteikts, ka, beidzot pastāvēt adresācijas objektam, izņemot telpu grupu, pašvaldības dome vai pašvaldības kompetentā institūcija pieņem lēmumu par adreses likvidēšanu. Ja beidz pastāvēt telpu grupa, telpu grupas adresi dzēš no adrešu reģistra bez lēmuma pieņemšanas par adreses likvidēšanu. Telpu grupu adreses likvidē arī Valsts zemes dienests, neievērojot Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 17. panta ceturtajā prim daļā noteikto adrešu likvidēšanas kārtību, pamatojoties uz Adresācijas noteikumos noteikto.

[2.11.] Būvvalde, atbilstoši situācijai apvidū, faktiskajiem un tiesiskajiem apstākļiem, ir novērtējusi adresācijas objektu piešķiramās adreses un ir nodevusi tās publiskajai apspriešanai.

[2.12.] Administratīvā procesa likuma 62. panta pirmā daļā noteikts, ka, lemjot par tāda administratīvā akta izdošanu, kurš varētu būt nelabvēlīgs adresātam vai trešajai personai, iestāde noskaidro un izvērtē adresāta vai trešās personas viedokli un argumentus šajā lietā.

[2.13.] Ņemot vērā iepriekš minēto, nepieciešams mainīt ēku un zemes vienību adreses adresācijas objektiem, kuri neatbilst Adresācijas noteikumu 8. un 14. punkta, 17.1. apakšpunkta un 19. punkta prasībām, un piešķirt adreses objektiem, kuriem adreses nav bijušas piešķirtas, bet tās ir piešķiramas atbilstoši Adresācijas noteikumu 2.8. un 2.9. apakšpunkta un 13. punkta prasībām.

[2.14.] Ņemot vērā, ka adrese ir noteiktajā secībā sakārtotu nosaukumu un numuru – adreses elementu – kopa, tad Būvvaldei, veicot hierarhiski augstāka adresācijas objekta ēkas adreses maiņu, vienlaicīgi arī jāprecizē hierarhiski zemāku adresācijas objektu adrešu pieraksts atbilstoši mainītajam ēkas numuram, saglabājot telpu grupu esošo numerāciju.

Būvvalde atbilstoši Adresācijas noteikumu 2.10. apakšpunkta un 3. punkta prasībām veicot telpu grupas adreses pieraksta precizēšanu Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas datos, ievērojot ēkas mainīto adresi, telpu grupas adresi nemaina. Lai ēkā mainītu telpu grupu adreses, atbilstoši adresācijas noteikumu 24. punkta prasībām, sākot telpu grupu numerāciju ar adreses numuru "1", īpašniekam ir jāvēršas Būvvaldē un jāiesniedz telpu grupu adrešu maiņai nepieciešamā informācija.

[2.15.] Adresācijas noteikumu 32. punkts nosaka, ja adrese mainīta, kā arī, ja precizēta pieraksta forma, atbilstoši šajos noteikumos minētajām prasībām, dokumenti, kuros lietota iepriekšējā adrese, ir spēkā un dokumentu maiņa nav jāveic, izņemot, ja to paredz speciālais normatīvais akts.

Tādējādi, ja līdz šim tika izdoti dokumenti, kuros ir fiksēta cita adrese, tie joprojām ir spēkā esoši un to maiņa veicama tikai tad, ja to vēlas pats dokumenta turētājs vai, ja to pieprasa normatīvo aktu prasības, bet attiecībā uz zemesgrāmatu apliecībām īpašuma unikālais identifikators ir kadastra numurs, un tas nemainās un adrešu maiņa neietekmē īpašuma piederības jautājumus.

Būvvalde informē, ka pēc lēmuma par adreses piešķiršanu, maiņu, likvidēšanu vai precizēšanu tiks sniegta informācija Valsts zemes dienestam adrešu reģistrācijai Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmā, kā arī informāciju par aktuālajām adresēm citas valsts informācijas sistēmas un reģistri saņem automātiski no Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas. Lielā daļā gadījumu izmaiņas adresēs ir izsekojamas bez personas starpniecības, taču gadījumos, kad ir pastāvējusi adrešu atkārtošanās, jeb vairāki adresācijas objekti ir lietojuši vienu adresi, bet adreses maiņas gadījumā katram adresācijas objektam ir piešķirta sava, unikāla adrese, ne vienmēr tehnisku risinājumu dēļ ir iespējams nodrošināt automātisku informācijas nodošanu gala lietotājam pareizā veidā un šādos gadījumos adrešu lietotājiem ir ieteicams pārliecināties vai adrešu informācija personu rīcībai ir aktuāla. Tāpat arī izmaiņas hierarhiski dažāda līmeņa adresēs nevar tikt nodotas automātiski, gadījumā, ja viendzīvokļa ēkā ir lietots dzīvokļa adreses numurs, tad pēc adrešu maiņas automātiski nav nodrošināma korekta adrešu datu pāreja, jo viendzīvokļa ēkām telpu grupu adreses nepiešķir un iedzīvotājiem ir jālieto ēkas adrese (Adresācijas noteikumu 26. punkts).

Personas pašas ir atbildīgas par pareizu adrešu lietošanu. Šī lēmuma publicēšanā oficiālajā Latvijas Republikas laikrakstā nodrošina visu ar šo adrešu saistīto personu apziņošanu par notikušajām izmaiņām un personas (arī personas, kuras nav adresācijas objektu īpašnieki) nevar aizbildināties ar nezināšanu par izmaiņām adresācijā, taču personām pašām ir arī jāveic darbības, lai attiecībā uz viņiem tiktu lietota pareiza adrešu informācija. Personām pašām ir jāpaziņo informācija par mainīto adresi visiem, ar ko tiek uzturēta personiskā vai lietišķā sarakste vai arī ir nodibinātas un pastāv saistības. Tāpat arī, lai sekmētu, pēc iespējas nekļūdīgu pasta sūtījumu nogādi, ēkām apvidū pēc iespējas ātrāk ir jāuzstāda ēkas adreses numura zīmes.

Ja komersanta juridiskā adrese tiek mainīta, tad komersantam par adreses maiņu ir jāinformē Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs, kurš adrešu informācijas aktualizēšanu Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā veic bez maksas.

Personām, kuru dzīvesvieta deklarēta mainītajās adresēs, būtu lietderīgi pārliecināties par deklarētās adreses maiņas faktu. Deklarētās dzīvesvietas adreses pārbaudi var veikt, vēršoties Rīgas pilsētas Iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļās vai elektroniski izmantojot e-pakalpojumu "Mani dati Iedzīvotāju reģistrā", "Manā īpašumā deklarētās personas", kas pieejams interneta vietnē www.latvija.lv. Plašāka informācija pieejama interneta vietnē www.pmlp.gov.lv un https://pasvaldiba.riga.lv.

Ēku iedzīvotājiem ir nepieciešams pārbaudīt un precizēt reģistrēto informāciju par deklarētajām dzīvesvietu adresēm (Dzīvesvietas deklarēšanas likuma 6. un 7. pants). Personām, kuru deklarētās dzīvesvietu adreses bijušas ēkās ar vienādām adresēm, būtu lietderīgi veikt nepieciešamās darbības, lai Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē būtu nodrošināta aktuāla informācija par pareizām iedzīvotāju dzīvesvietu deklarētajām adresēm. Būvvalde papildus paskaidro, ka informāciju par iedzīvotāju deklarētajām adresēm ir tiesiska precizēt vienīgi pati persona, kuru tas skar, jo nevienai no valsts pārvaldes iestādēm nav noteiktas tiesības mainīt informāciju par iedzīvotāju deklarētajām adresēm. Pareiza informācija par adresi ir būtiska, lai nodrošinātu saziņu ar iedzīvotāju un dati varētu tikt izmantoti arī nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanā. Ja persona nav mainījusi dzīvesvietu, bet ēkai ir mainīta adrese, atkārtota dzīvesvietas deklarēšana nav jāveic, bet jāprecizē Iedzīvotāju reģistra dati atbilstoši mainītajai adresei.

Deklarētās dzīvesvietas adreses pārbaudi var veikt, vēršoties Rīgas pilsētas Iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļās vai elektroniski izmantojot e-pakalpojumu "Mani dati Iedzīvotāju reģistrā", "Manā īpašumā deklarētās personas", kas pieejams interneta vietnē www.latvija.lv. Plašāka informācija pieejama interneta vietnēs www.pmlp.gov.lv un https://pasvaldiba.riga.lv.

Personām ir iespēja veikt deklarētās dzīvesvietas adreses precizēšanu, kad saglabājas pirmreizējās deklarācijas datums, vai arī atkārtoti deklarēt savu dzīvesvietu.

Būvvalde atbilstoši pieprasījumam var izsniegt bezmaksas izziņu, kas apliecina adreses maiņas faktu.

[2.16.] Ievērojot tiesiskos aspektus, kas regulē adreses piešķiršanu, kā arī, ievērojot lietderības apsvērumus, saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 65. panta otro daļu un 66. pantu ir secināms, ka Būvvaldei ir jāpieņem lēmums par adreses maiņu saistībā ar adresēm, kuras neatbilst adresācijas sistēmas pamatprincipiem, lai tiktu ieviesta vienota adresācijas sistēma Rīgā. Adreses maiņa zemes vienībai un ēkai ir nepieciešama, lai nodrošinātu normatīvajos aktos noteikto adrešu veidošanas kārtību, kas noteikta, lai radītu iespējas ātri un viennozīmīgi valsts teritorijā identificēt adresācijas objektu apvidū. Adreses maiņa ir tiesiski pamatota, un ar adreses maiņu faktiski tiks sasniegts tiesisks mērķis. Adreses maiņa atbilstoši Adresācijas noteikumiem ir iespējama vienīgi, izdodot administratīvo aktu, līdz ar ko administratīvā akta izdošana ir vienīgais iespējamais veids, lai nodrošinātu adresācijas objekta identificēšanu apvidū, ievērojot adresācijas sistēmas prasības. Administratīvais akts par adreses maiņu būtiski neierobežo Administratīvā procesa dalībnieku tiesības un tiesiskās intereses, jo vienīgais tiesiskais pienākums, kas izriet saistībā ar administratīvo aktu par adreses maiņu, ir jaunās adreses lietošana, kas nav vērtējama kā tiesību ierobežojums, bet gan kā pienākums, lai nodrošinātu saziņas un atrašanas iespējas. Adresācijas noteikumiem atbilstošu adrešu piešķiršana adresācijas objektiem valsts teritorijā nodrošina valsts, pašvaldības un sabiedrības būtiskās intereses, kas saistītas ar personas sasniedzamību, orientēšanos apvidū un adresācijas objektu identificēšanu. Salīdzinot sabiedrības un valsts pārvaldes intereses ar privātpersonai uzlikto pienākumu lietot piešķirto adresi, ir secināms, ka privātpersonas tiesiskās intereses netiek aizskartas vai kā savādāk ierobežotas, jo persona jau lieto adresi un tai jauns tiesisks pienākums netiek noteikts. Ievērojot Administratīvā procesa likuma 13. pantā noteikto samērīguma principu, ir secināms, ka labumu, ko sabiedrība un valsts pārvalde iegūst ar noteikto ierobežojumu, proti, lietot administratīvā akta adresātam mainīto adresi, kas atbilst pilsētā pastāvošajam ielu tīklam, uzliek administratīvā akta adresātam ļoti nelielu ierobežojumu, taču sabiedrības ieguvums ir ievērojami lielāks, jo sakārtota adresācija nodrošina arī operatīvo dienestu efektīvāku darbību, kas var ietekmēt ar cilvēku veselību un dzīvību saistītus jautājumus.

[3.] Būvvalde, ievērojot minēto un pamatojoties uz Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 17. panta ceturto prim daļu, Adresācijas noteikumu 2.8., 2.9., 2.10. un 8.1., 8.2., 8.6. apakšpunktu, 9., 12., 13. un 14. punktu, 17.1., 18.1. un 18.2. apakšpunktu, 19., 28., 29., 30., 34. un 39. punktu, Būvvaldes oficiālajā mājas lapā www.rpbv.lv publicēto publiskās apspriešanas viedokļu apkopojumu Purvciema un Dārzciema apkaimē,

nolemj:

[3.1.] mainīt Adresācijas noteikumu 8.1., 8.2, 8.6. un 17.1. apakšpunktam neatbilstošas esošās adreses, piešķirot jaunas adreses:

Nr.p.k.

Esošā adrese

Klasifikatora kods

Piešķiramā adrese

Kadastra apzīmējums

3.1.1.

Aizvaru iela 3

101850756

Aizvaru iela

6A

01000710889001

         

01000710889

3.1.2.

Akotu iela 4/6

101851307

Akotu iela

4

01000710627004

         

01000710627003

         

01000710627001

         

01000710627005

         

01000710627

3.1.3.

Augusta Deglava iela 41A

101817428

Augusta Deglava iela

41B

01000712435003

3.1.4.

Augusta Deglava iela 45

101125136

Augusta Deglava iela

45 k-1

01000710156001

3.1.5.

     

45 k-2

01000710156004

3.1.6.

     

45 k-3

01000710156003

3.1.7.

Augusta Deglava iela 50

101114316

Augusta Deglava iela

46

01000710089001

3.1.8.

     

46 k-1

01000711442020

3.1.9.

     

46 k-2

01000711442006

3.1.10.

     

48

01000710090002

3.1.11.

     

48 k-1

01000710090005

3.1.12.

     

50 k-1

01000710091004

3.1.13.

     

50 k-2

01000710091026

3.1.14.

Augusta Deglava iela 51

101125160

Augusta Deglava iela

51B

01000712395

3.1.15.

Augusta Deglava iela 55B

103410676

Augusta Deglava iela

51B

01000712395011

         

01000712395012

         

01000712395001

         

01000712395004

         

01000712395005

         

01000712395003

         

01000712395006

         

01000712395007

         

01000712395009

         

01000712395008

         

01000712395010

         

01000712395002

3.1.16.

Augusta Deglava iela 56

101114340

Augusta Deglava iela

54

01000710175

3.1.17.

Augusta Deglava iela 58

101114357

Augusta Deglava iela

56B

01000711011

3.1.18.

Augusta Deglava iela 60

101114365

Augusta Deglava iela

60 k-1

01000710108004

3.1.19.

     

60 k-2

01000710108003

3.1.20.

     

60 k-3

01000710108005

3.1.21.

     

60 k-4

01000710108006

3.1.22.

     

60 k-5

01000710108001

3.1.23.

Augusta Deglava iela 69

101125273

Augusta Deglava iela

69F

01000711435020

3.1.24.

     

69G

01000711435019

3.1.25.

Augusta Deglava iela 69B

103380655

Augusta Deglava iela

69 k-1

01000711435024

3.1.26.

     

69 k-10

01000711435005

3.1.27.

     

69 k-2

01000711435012

3.1.28.

     

69 k-3

01000711435002

3.1.29.

     

69 k-4

01000711435021

3.1.30.

     

69 k-5

01000711435004

3.1.31.

     

69 k-6

01000711435003

3.1.32.

     

69 k-7

01000711435022

3.1.33.

     

69 k-8

01000711435006

3.1.34.

     

69 k-9

01000711435023

3.1.35.

Augusta Deglava iela 69D

103240075

Augusta Deglava iela

69E

01000711435014

3.1.36.

Augusta Deglava iela 77

101125312

Augusta Deglava iela

77 k-1

01000712459003

3.1.37.

     

77 k-2

01000712459001

3.1.38.

Augusta Deglava iela 82

101114478

Augusta Deglava iela

80

01000712142002

3.1.39.

     

82A

01000712142001

3.1.40.

Augusta Deglava iela 90

101114517

Augusta Deglava iela

90A

01000710624005

3.1.41.

Braslas iela 15

101821934

Braslas iela

15A

01000700264006

3.1.42.

     

15B

01000700264008

3.1.43.

Braslas iela 16

102610445

Braslas iela

16A

01000700906005

3.1.44.

     

16B

01000700906003

3.1.45.

Braslas iela 17

101866657

Braslas iela

17A

01000702368

3.1.46.

Braslas iela 20

101821942

Braslas iela

18

01000702062002

3.1.47.

     

18A

01000700855003

3.1.48.

     

18B

01000700855004

3.1.49.

Braslas iela 22

101821950

Braslas iela

22B

01000700752001

3.1.50.

     

22C

01000700752002

3.1.51.

     

22D

01000700752004

3.1.52.

     

22E

01000700752003

3.1.53.

     

22F

01000700752005

3.1.54.

     

22G

01000700752006

3.1.55.

     

22H

01000700752008

3.1.56.

     

22I

01000700752007

3.1.57.

     

22J

01000700752009

3.1.58.

     

22K

01000700752013

3.1.59.

     

22L

01000700752014

3.1.60.

     

22M

01000700752022

3.1.61.

     

22N

01000700752023

3.1.62.

Braslas iela 24

101821967

Braslas iela

24 k-1

01000700511008

3.1.63.

     

24A

01000700511005

3.1.64.

     

24B

01000700511007

3.1.65.

     

24C

01000700511009

3.1.66.

Braslas iela 27

101821975

Braslas iela

27A

01000702144002

3.1.67.

Braslas iela 27 k-1

101821983

Braslas iela

19A

01000700924001

         

01000700924

3.1.68.

Dārzciema iela 31/33

101873092

Dārzciema iela

33

01000710526001

         

01000710526

3.1.69.

Dārzciema iela 44

103382691

Dārzciema iela

44A

01000712106003

3.1.70.

     

44B

01000712106002

3.1.71.

Dārzciema iela 57/59

101873197

Dārzciema iela

59

01001210078001

         

01001210078

3.1.72.

Dārzciema iela 60

101824802

Dārzciema iela

60 k-1

01000712180002

3.1.73.

Dārzciema iela 64

101824835

Dārzciema iela

64 k-1

01001212489013

3.1.74.

     

64 k-2

01001212489012

3.1.75.

     

64 k-3

01001212489019

3.1.76.

     

64 k-4

01001212489029

3.1.77.

     

70 k-1

01001212489034

3.1.78.

     

70 k-2

01001212489033

3.1.79.

Dārzciema iela 64A

101824843

Dārzciema iela

62

01001212466001

3.1.80.

     

64B

01001211274002

3.1.81.

Dārzciema iela 72

101824851

Dārzciema iela

72A

01001211483003

3.1.82.

Dārzciema iela 86

101873308

Dārzciema iela

86 k-10

01001210218027

3.1.83.

     

86 k-11

01001210218002

3.1.84.

     

86 k-12

01001210218001

3.1.85.

     

86 k-13

01001210218009

3.1.86.

     

86 k-3

01001210218047

         

01001212659

3.1.87.

     

86 k-4

01001210218019

3.1.88.

     

86 k-5

01001210218033

3.1.89.

     

86 k-6

01001210218031

3.1.90.

     

86 k-7

01001210218018

3.1.91.

     

86 k-8

01001210218023

3.1.92.

     

86 k-9

01001210218021

3.1.93.

Detlava Brantkalna iela 18A

103199908

Detlava Brantkalna iela

15 k-1

01000712034002

         

01000712783

3.1.94.

Dzelzavas iela 15

101879150

Dzelzavas iela

15A

01000702043

3.1.95.

Dzelzavas iela 3

101826750

Dzelzavas iela

5

01000700978001

         

01000700978

3.1.96.

Dzelzavas iela 31

102672996

Dzelzavas iela

31A

01000702464

3.1.97.

Dzelzavas iela 42

101879335

Dzelzavas iela

44D

01000700155

3.1.98.

Dzelzavas iela 44

103331434

Dzelzavas iela

44 k-2

01000702441001

3.1.99.

Dzelzavas iela 44A

103382810

Dzelzavas iela

44 k-1

01000700048030

3.1.100.

Dzelzavas iela 55

102647802

Dzelzavas iela

55 k-1

01000710016006

3.1.101.

Dzelzavas iela 65

101879407

Dzelzavas iela

65A

01000712231

3.1.102.

Dzelzavas iela 70

101826888

Dzelzavas iela

70A

01000711339

3.1.103.

Dzelzavas iela 76

101879472

Dzelzavas iela

76D

01000711540003

3.1.104.

Džohara Dudajeva gatve 11

101827920

Džohara Dudajeva gatve

11 k-1

01000712092002

3.1.105.

Džohara Dudajeva gatve 6

101880932

Džohara Dudajeva gatve

6A

01000712743

3.1.106.

Ežu iela 5

101887808

Ežu iela

1 k-1

01000710095003

         

01000712756

3.1.107.

Fazānu iela 4

101887840

Fazānu iela

4A

01000700733

3.1.108.

Gunāra Astras iela 1

101892617

Gunāra Astras iela

1 k-1

01000712124001

3.1.109.

     

1 k-10

01000710118013

3.1.110.

     

1 k-11

01000710117007

3.1.111.

     

1 k-12

01000710117006

3.1.112.

     

1 k-13

01000710117005

3.1.113.

     

1 k-14

01000710117004

3.1.114.

     

1 k-2

01000710117003

3.1.115.

     

1 k-3

01000710117008

3.1.116.

     

1 k-4

01000712124015

3.1.117.

     

1 k-5

01000710118014

3.1.118.

     

1 k-6

01000711321009

3.1.119.

     

1 k-7

01000710118010

3.1.120.

     

1 k-8

01000710118011

3.1.121.

     

1 k-9

01000710118012

3.1.122.

Gunāra Astras iela 8A

103353154

Gunāra Astras iela

8C

01000712318001

         

01000712318

3.1.123.

Ieriķu iela 12

102613258

Ieriķu iela

12 k-1

01000702282014

3.1.124.

Ieriķu iela 30

101894926

Ieriķu iela

30 k-1

01000700064002

3.1.125.

     

30 k-2

01000700064004

3.1.126.

Ieriķu iela 32

101894942

Ieriķu iela

32 k-1

01000702265002

3.1.127.

Ieriķu iela 66

101895140

Ieriķu iela

66A

01000701022

3.1.128.

Induļa iela 9

101898990

Induļa iela

9A

01000700099002

3.1.129.

Jaunrozes iela 15

101838066

Jaunrozes iela

15A

01000712252002

3.1.130.

     

15B

01000712252003

3.1.131.

Jenotu iela 5

101838515

Jenotu iela

5D

01000712604

3.1.132.

Kroņu iela 13

101845127

Kroņu iela

13 k-1

01000702380

3.1.133.

     

13 k-5

01000700613003

3.1.134.

     

13D

01000700201002

3.1.135.

Kroņu iela 13A

101917435

Kroņu iela

11

01000700947001

3.1.136.

Kroņu iela 13C

105246157

Kroņu iela

13 k-3

01000700613019

3.1.137.

     

13 k-4

01000700613004

3.1.138.

Kroņu iela 15A

105218056

Kroņu iela

5

01000702401005

         

01000702401

3.1.139.

     

5 k-1

01000702401019

3.1.140.

Latgales iela 18

101924215

Latgales iela

10

01001211142001

         

01001211142

3.1.141.

Latgales iela 20

101924223

Latgales iela

8

01001212782003

         

01001212782002

         

01001212782001

         

01001212782

3.1.142.

Latgales iela 25

101924264

Latgales iela

25A

01001212222

3.1.143.

Lielvārdes iela 121

102640541

Lielvārdes iela

121 k-1

01000712059006

3.1.144.

Līvānu iela 5

103417697

Līvānu iela

5 k-1

01000710055002

3.1.145.

     

5 k-2

01000710173002

3.1.146.

     

5 k-3

01000710173003

3.1.147.

     

5 k-4

01000710173001

3.1.148.

     

5 k-5

01000710061002

         

01000710173

3.1.149.

Lubānas iela 111

101933394

Lubānas iela

111 k-1

01001210252003

3.1.150.

     

111 k-2

01001210252002

3.1.151.

Lubānas iela 41

101934017

Lubānas iela

41 k-10

01001212635081

3.1.152.

     

41 k-11

01001212635082

3.1.153.

     

41 k-12

01001212635001

3.1.154.

     

41 k-14

01001212635089

3.1.155.

     

41 k-15

01001212635090

3.1.156.

     

41 k-16

01001212635023

3.1.157.

     

41 k-17

01001212635051

3.1.158.

     

41 k-7

01001212635091

3.1.159.

     

41 k-9

01001212635080

3.1.160.

     

41A

01001212635

3.1.161.

     

41B

01001212351015

         

01001212351

3.1.162.

Lubānas iela 44/50

103877740

Lubānas iela

48

01000712311001

         

01000712311

3.1.163.

Lubānas iela 63/65

102644075

Lubānas iela

65

01001210339001

         

01001210339

3.1.164.

Lubānas iela 99

101934644

Lubānas iela

99A

01001210248002

3.1.165.

Madonas iela 30

101936205

Madonas iela

30 k-1

01000700914002

3.1.166.

Madonas iela 32

101936213

Madonas iela

24B

01000700434001

         

01000700434

3.1.167.

Marsa gatve 10

101939557

Marsa gatve

10 k-1

01000712340002

3.1.168.

Mazā Matīsa iela 1

106354640

Mazā Matīsa iela

1C

01000380234002

3.1.169.

Mazā Matīsa iela 3

101946763

Mazā Matīsa iela

3C

01000382025003

3.1.170.

     

3D

01000382029001

3.1.171.

     

3E

01000382025004

3.1.172.

     

5

01000380092019

         

01000380092003

         

01000380092010

         

01000380092014

         

01000380092001

         

01000380092006

         

01000380092016

         

01000380092004

         

01000380092005

         

01000380092009

         

01000380092008

         

01000380092007

         

01000380092015

         

01000380092013

         

01000380092018

         

01000380092012

         

01000380092017

         

01000380092011

         

01000380092002

         

01000380092023

         

01000380092

3.1.173.

Nīcgales iela 15

101956862

Nīcgales iela

15 k-1

01000702420001

3.1.174.

Nīcgales iela 26

101134313

Nīcgales iela

26 k-1

01000712465003

3.1.175.

Nīcgales iela 3

101956975

Nīcgales iela

3A

01000700154003

3.1.176.

Nīcgales iela 5

101957044

Nīcgales iela

5 k-1

01000700043003

3.1.177.

     

5 k-2

01000700043002

3.1.178.

Piedrujas iela 1

106216595

Piedrujas iela

32

01001212612001

         

01001212612

3.1.179.

Piedrujas iela 3

101964724

Piedrujas iela

11

01001212312004

         

01001212312001

         

01001212312005

         

01001212312

3.1.180.

     

11A

01001212312003

3.1.181.

     

11B

01001212312002

3.1.182.

Piedrujas iela 3A

101964732

Piedrujas iela

19

01001210503005

         

01001210503004

         

01001210503003

         

01001210503002

         

01001210503001

         

01001210503

3.1.183.

Piedrujas iela 3B

103416638

Piedrujas iela

17

01001212655001

         

01001212655

3.1.184.

Piedrujas iela 3C

103416613

Piedrujas iela

13

01001212486001

         

01001212486

3.1.185.

Piedrujas iela 3D

102930560

Piedrujas iela

15

01001212350001

         

01001212350

3.1.186.

Piedrujas iela 4

103354043

Piedrujas iela

24

01001211505001

         

01001211505

3.1.187.

Piedrujas iela 5

101964740

Piedrujas iela

14

01001212081030

         

01001212081044

         

01001212081047

         

01001212081012

         

01001212081013

         

01001212081048

         

01001212081

3.1.188.

     

14 k-1

01001212081003

3.1.189.

     

14 k-2

01001212081004

3.1.190.

     

14 k-3

01001212081002

3.1.191.

     

20

01001212081014

         

01001212081011

         

01001212081010

         

01001212081039

         

01001212081020

3.1.192.

     

20 k-1

01001212081038

3.1.193.

     

20 k-10

01001212081025

3.1.194.

     

20 k-11

01001212081024

3.1.195.

     

20 k-12

01001212081023

3.1.196.

     

20 k-2

01001212081015

3.1.197.

     

20 k-3

01001212081016

3.1.198.

     

20 k-4

01001212081017

3.1.199.

     

20 k-5

01001212081018

3.1.200.

     

20 k-6

01001212081019

3.1.201.

     

20 k-7

01001212081022

3.1.202.

     

20 k-8

01001212081021

3.1.203.

     

20 k-9

01001212081026

3.1.204.

Piedrujas iela 5A

103422787

Piedrujas iela

22

01001212081042

         

01001212081040

         

01001212081046

         

01001212081036

         

01001212081008

         

01001212081037

         

01001212772001

         

01001212772

3.1.205.

     

22 k-1

01001212081009

3.1.206.

Piedrujas iela 5C

103592321

Piedrujas iela

18

01001212081041

         

01001212081033

         

01001212081032

         

01001212081005

         

01001212081031

         

01001212081028

         

01001212081027

         

01001212796

3.1.207.

Piedrujas iela 5D

103592338

Piedrujas iela

16

01001212081029

         

01001212081050

         

01001212081001

         

01001212797

3.1.208.

Piedrujas iela 7

101964757

Piedrujas iela

7 k-1

01001212065003

3.1.209.

     

7 k-2

01001212065022

3.1.210.

     

7 k-3

01001212065002

3.1.211.

     

7 k-4

01001212065024

3.1.212.

     

7 k-5

01001212065026

3.1.213.

     

7 k-6

01001212065010

3.1.214.

     

7 k-7

01001212065009

3.1.215.

Pildas iela 10

101965308

Pildas iela

10 k-1

01001210879001

3.1.216.

     

10 k-2

01001210879011

3.1.217.

Pildas iela 16C

105457385

Pildas iela

16D

01000712178

3.1.218.

Pildas iela 43

101965517

Pildas iela

43A

01001180093003

3.1.219.

     

43C

01000712393007

3.1.220.

Pildas iela 8

102696670

Pildas iela

8 k-1

01001211170004

3.1.221.

     

8 k-2

01001211170003

3.1.222.

     

8 k-3

01001211170002

3.1.223.

Pīļu iela 3

102696775

Pīļu iela

2

01000890491001

         

01000890491

3.1.224.

Preiļu iela 6

101968547

Preiļu iela

2B

01001210053001

         

01001210053

3.1.225.

Purvciema iela 20

101972756

Purvciema iela

20A

01000710181

3.1.226.

     

20B

01000710138

3.1.227.

Purvciema iela 32

101972852

Purvciema iela

34

01000710452003

         

01000710452

3.1.228.

Purvciema iela 57A

101973034

Purvciema iela

67

01000712418001

         

01000712418

3.1.229.

Pūces iela 32A

101970937

Pūces iela

32 k-1

01000712139001

3.1.230.

     

32 k-10

01000712139010

3.1.231.

     

32 k-11

01000712139011

3.1.232.

     

32 k-12

01000712139012

3.1.233.

     

32 k-13

01000712139013

3.1.234.

     

32 k-14

01000712139014

3.1.235.

     

32 k-15

01000712139015

3.1.236.

     

32 k-16

01000712139016

3.1.237.

     

32 k-17

01000712139017

3.1.238.

     

32 k-18

01000712139018

3.1.239.

     

32 k-19

01000712139019

3.1.240.

     

32 k-2

01000712139002

3.1.241.

     

32 k-20

01000712139020

3.1.242.

     

32 k-21

01000712139021

3.1.243.

     

32 k-23

01000711438007

3.1.244.

     

32 k-25

01000711439003

3.1.245.

     

32 k-26

01000711439001

3.1.246.

     

32 k-3

01000712139003

3.1.247.

     

32 k-4

01000712139004

3.1.248.

     

32 k-5

01000712139005

3.1.249.

     

32 k-6

01000712139006

3.1.250.

     

32 k-7

01000712139007

3.1.251.

     

32 k-8

01000712139008

3.1.252.

     

32 k-9

01000712139009

3.1.253.

     

34

01000711438006

3.1.254.

     

36

01000711439002

3.1.255.

Pūces iela 32A k-22

106434980

Pūces iela

32 k-22

01000711438008

3.1.256.

Pūces iela 32A k-24

106434997

Pūces iela

32 k-24

01000711438009

3.1.257.

Rēzeknes iela 1

101975794

Rēzeknes iela

5A

01001211327001

         

01001211327021

         

01001211327013

         

01001211327031

         

01001211327019

         

01001211327020

         

01001211327016

         

01001211327029

         

01001211327030

         

01001211327011

3.1.258.

Rēzeknes iela 2

101975882

Rēzeknes iela

2D

01001211490002

3.1.259.

Rēzeknes iela 3

101975995

Rēzeknes iela

3B

01001212772004

3.1.260.

Rumbulas iela 18

101981900

Rumbulas iela

18A

01001180072002

3.1.261.

Rumbulas iela 26

101981974

Rumbulas iela

26 k-1

01000712393002

3.1.262.

     

26 k-10

01000712393008

3.1.263.

     

26 k-11

01000712393009

3.1.264.

     

26 k-12

01000712393013

3.1.265.

     

26 k-13

01000712393012

3.1.266.

     

26 k-14

01000712393010

3.1.267.

     

26 k-15

01000712393011

3.1.268.

     

26 k-2

01000712393003

3.1.269.

     

26 k-3

01000712393004

3.1.270.

     

26 k-4

01000712393014

3.1.271.

     

26 k-5

01000712393015

3.1.272.

     

26 k-6

01000712393016

3.1.273.

     

26 k-7

01000712393017

3.1.274.

     

26 k-8

01000712393018

3.1.275.

     

26 k-9

01000712393005

3.1.276.

Rumbulas iela 7

101982051

Rumbulas iela

7A

01001180063

3.1.277.

Sesku iela 6

101988841

Sesku iela

8

01000712074001

         

01000712074

3.1.278.

Sesku iela 72

101988970

Sesku iela

72A

01000710372002

3.1.279.

Sitas iela 36

101991286

Sitas iela

36A

01001212374

3.1.280.

Sitas iela 48

101991390

Sitas iela

48A

01001212559

3.1.281.

Skudru iela 34

102636822

Skudru iela

34B

01001210008002

3.1.282.

Stirnu iela 16

101998877

Stirnu iela

22

01000710100002

3.1.283.

Stirnu iela 18

101998885

Stirnu iela

18A

01000710459004

3.1.284.

Stirnu iela 21

101998932

Stirnu iela

21 k-1

01000700044007

3.1.285.

     

21 k-2

01000700044006

3.1.286.

Stirnu iela 25

101998965

Stirnu iela

25 k-1

01000700049003

3.1.287.

     

25 k-10

01000700049013

3.1.288.

     

25 k-11

01000700049012

3.1.289.

     

25 k-12

01000700048011

3.1.290.

     

25 k-13

01000701030010

3.1.291.

     

25 k-14

01000701030009

3.1.292.

     

25 k-15

01000701030007

3.1.293.

     

25 k-16

01000701030029

         

01000701030

3.1.294.

     

25 k-17

01000700048006

         

01000701000

3.1.295.

     

25 k-18

01000700048026

3.1.296.

     

25 k-19

01000700048025

3.1.297.

     

25 k-2

01000700049024

3.1.298.

     

25 k-20

01000700048024

3.1.299.

     

25 k-21

01000700048016

3.1.300.

     

25 k-22

01000700048017

3.1.301.

     

25 k-23

01000701030004

3.1.302.

     

25 k-24

01000700048003

3.1.303.

     

25 k-25

01000700049023

3.1.304.

     

25 k-3

01000700049021

3.1.305.

     

25 k-4

01000700049015

3.1.306.

     

25 k-5

01000700049022

3.1.307.

     

25 k-6

01000700049018

3.1.308.

     

25 k-7

01000700049019

3.1.309.

     

25 k-8

01000700049020

3.1.310.

     

25 k-9

01000700049014

3.1.311.

Stirnu iela 34

101999018

Stirnu iela

34 k-1

01000710008002

3.1.312.

Stirnu iela 39

101999083

Stirnu iela

39 k-1

01000702300001

         

01000700217

3.1.313.

Stirnu iela 44

101999163

Stirnu iela

44 k-10

01000710435010

3.1.314.

     

44 k-11

01000710435011

3.1.315.

     

44 k-13

01000710436013

3.1.316.

     

44 k-14

01000710004039

3.1.317.

     

44 k-2

01000710004002

3.1.318.

     

44 k-3

01000710004003

         

01000710116

3.1.319.

     

44 k-4

01000710116004

3.1.320.

     

44 k-5

01000710116005

3.1.321.

     

44 k-6

01000710116006

3.1.322.

     

44 k-7

01000710116007

3.1.323.

     

44 k-8

01000710435008

3.1.324.

     

44 k-9

01000710435009

3.1.325.

Stirnu iela 55

101999292

Stirnu iela

55A

01000892181

3.1.326.

Stopiņu iela 13

102000021

Stopiņu iela

13 k-1

01000710517009

         

01000710517

3.1.327.

     

13 k-10

01000710517010

3.1.328.

     

13 k-2

01000710517007

3.1.329.

     

13 k-3

01000710517006

3.1.330.

     

13 k-5

01000710517004

3.1.331.

     

13 k-7

01000710177004

3.1.332.

     

13 k-8

01000710177005

3.1.333.

     

13 k-9

01000710517008

3.1.334.

Stopiņu iela 2

102000070

Stopiņu iela

2A

01000710134002

3.1.335.

Stopiņu iela 26

102000142

Stopiņu iela

24

01000710211001

3.1.336.

Stopiņu iela 30

102000206

Stopiņu iela

30A

01000710328013

3.1.337.

     

30B

01000710328012

3.1.338.

Stopiņu iela 4A

102000392

Stopiņu iela

4C

01000710125002

3.1.339.

Stopiņu iela 5

102617232

Stopiņu iela

7

01000710135002

3.1.340.

     

9

01000710104001

3.1.341.

Strautu iela 24A

103383138

Strautu iela

30

01001210067001

         

01001210067

3.1.342.

Strautu iela 25

102000593

Strautu iela

25A

01001210085008

3.1.343.

Ūnijas iela 68 k-1

102011733

Ūnijas iela

70 k-2

01000700136004

3.1.344.

Ūnijas iela 81

102011887

Ūnijas iela

83 k-1

01000700160

3.1.345.

Ūnijas iela 93

102011950

Ūnijas iela

93 k-1

01000701034

3.1.346.

     

93 k-2

01000700314

3.1.347.

     

93A

01000700163001

3.1.348.

Vaidavas iela 4

103372576

Vaidavas iela

4A

01000702065002

3.1.349.

Vaidavas iela 8

102013062

Vaidavas iela

8 k-1

01000700060003

3.1.350.

Varavīksnes gatve 6

102016035

Varavīksnes gatve

6A

01000712345001

3.1.351.

Varžu iela 3

103844421

Varžu iela

8

01000700336

3.1.352.

Varžu iela 5

103844438

Varžu iela

10

01000700335003

         

01000700335

3.1.353.

     

10B

01000700335002

3.1.354.

Vestienas iela 2

102021020

Vestienas iela

2E

01000380210001

         

01000380210

3.1.355.

     

2F

01000380210007

3.1.356.

     

2K

01000380210016

3.1.357.

     

2L

01000380210003

         

01000382033

3.1.358.

     

2P

01000380210013

         

01000380210010

         

01000380210008

         

01000380210004

         

01000380210017

3.1.359.

     

2R

01000380210018

         

01000380210005

         

01000382034

3.1.360.

     

4A

01000380210009

         

01000380210006

         

01000380244

3.1.361.

     

4C

01000382036

3.1.362.

Vestienas iela 2A

102021053

Vestienas iela

2M

01000380100020

3.1.363.

Vestienas iela 2B

102021061

Vestienas iela

2C

01000382015001

3.1.364.

     

2D

01000382015002

3.1.365.

Vestienas iela 30

105869886

Vestienas iela

30 k-1

01000710137003

         

01000710679

3.1.366.

     

30 k-10

01000710137012

3.1.367.

     

30 k-11

01000710137013

3.1.368.

     

30 k-2

01000710137004

3.1.369.

     

30 k-3

01000710137005

3.1.370.

     

30 k-4

01000710137006

3.1.371.

     

30 k-5

01000710137007

3.1.372.

     

30 k-6

01000710137008

3.1.373.

     

30 k-7

01000710137009

3.1.374.

     

30 k-8

01000710137010

3.1.375.

     

30 k-9

01000710137011

3.1.376.

Vestienas iela 35

102021086

Vestienas iela

35 k-1

01000710039012

3.1.377.

     

35 k-2

01000710039025

3.1.378.

     

35 k-3

01000710039002

3.1.379.

     

35 k-4

01000710039014

3.1.380.

     

35 k-5

01000710039016

3.1.381.

     

35 k-6

01000710039008

3.1.382.

     

35 k-7

01001180030003

3.1.383.

     

35 k-8

01000710039026

3.1.384.

     

35 k-9

01001180030005

3.1.385.

Vestienas iela 37

104982905

Vestienas iela

37 k-1

01001180030010

3.1.386.

Vestienas iela 4

105870245

Vestienas iela

4 k-1

01000380218008

3.1.387.

     

4 k-2

01000380218005

3.1.388.

Vestienas iela 6

105570393

Vestienas iela

14

01000710665001

3.1.389.

     

16

01000710665007

         

01000710665003

         

01000710665008

         

01000710665005

         

01000710364

3.1.390.

     

16A

01000710665004

3.1.391.

     

20

01000710640009

         

01000710640010

         

01000710640011

         

01000710640002

         

01000710640004

         

01000710640001

         

01000710640

3.1.392.

Vestienas iela 6B

103409126

Vestienas iela

8

01000382010005

         

01000382010006

         

01000382010001

         

01000382010

3.1.393.

Vestienas iela 6C

103409134

Vestienas iela

10

01000382010007

         

01000382010008

         

01000382010004

         

01000382010003

         

01000382027

3.1.394.

Vestienas iela 6D

104891345

Vestienas iela

12

01000710665002

         

01000712720

3.1.395.

Vestienas iela 6E

106302898

Vestienas iela

20 k-9

01000710665

3.1.396.

Vestienas iela 6E k-10

106344662

Vestienas iela

20 k-10

01000710640013

3.1.397.

Vestienas iela 6E k-2

106344590

Vestienas iela

20 k-2

01000710640014

3.1.398.

Vestienas iela 6E k-4

106344605

Vestienas iela

20 k-4

01000710640003

3.1.399.

Vestienas iela 6E k-5

106344613

Vestienas iela

20 k-5

01000710640005

3.1.400.

Vestienas iela 6E k-6

106344621

Vestienas iela

20 k-6

01000710640006

3.1.401.

Vestienas iela 6E k-7

106344638

Vestienas iela

20 k-7

01000710640007

3.1.402.

Vestienas iela 6E k-8

106344646

Vestienas iela

20 k-8

01000710640008

3.1.403.

Vestienas iela 6E k-9

106344654

Vestienas iela

20 k-9

01000710640012

3.1.404.

Vējavas iela 25

102017221

Vējavas iela

29

01000700430001

         

01000700430

3.1.405.

Vējavas iela 25A

106355675

Vējavas iela

31

01000702044003

3.1.406.

Vietalvas iela 1

102022955

Vietalvas iela

1C

01000380211003

3.1.407.

     

1D

01000380211004

3.1.408.

     

1E

01000380211002

3.1.409.

     

1F

01000380211005

3.1.410.

Vietalvas iela 10

102022963

Vietalvas iela

10A

01000712286002

3.1.411.

Vietalvas iela 15

102022988

Vietalvas iela

15 k-1

01000711085003

3.1.412.

     

15 k-2

01000711085002

3.1.413.

     

15 k-3

01000711085004

3.1.414.

Vietalvas iela 5

102023008

Vietalvas iela

5 k-1

01000380239002

3.1.415.

     

5 k-2

01000380239004

3.1.416.

     

5 k-3

01000380240002

3.1.417.

     

5 k-4

01000380240001

3.1.418.

Zebiekstes iela 3

102028468

Zebiekstes iela

12

01000712427003

         

01000712427001

         

01000712427004

         

01000712427

3.1.419.

Zebiekstes iela 7

103282643

Zebiekstes iela

4

01000712521001

         

01000712521

3.1.420.

Zvaigznāja gatve 14

106276964

Zvaigznāja gatve

18

01000710326

3.1.421.

Žagatu iela 18

102033574

Žagatu iela

16

01000700309003

         

01000700309

3.1.422.

     

18 k-1

01000700966001

3.1.423.

     

18 k-2

01000700967001

         

01000700967

3.1.424.

Žagatu iela 20

102033621

Žagatu iela

20D

01000702532

3.1.425.

Žagatu iela 7

102033806

Žagatu iela

11

01000700162

[3.2.] mainīt Adresācijas noteikumu 14. un 19. punktam neatbilstošas esošās adreses, piešķirot jaunas adreses:

Nr.p.k.

Esošā adrese

Klasifikatora kods

Piešķiramā adrese

Kadastra apzīmējums

3.2.1.

Ainavas iela 4

101812861

Pīļu iela

1

01000700167001

         

01000700165

3.2.2.

Augusta Deglava iela 106 k-4

105946095

Zebiekstes iela

8

01000710373001

         

01000710510

3.2.3.

Augusta Deglava iela 50

101114316

Stopiņu iela

5A

01000712332007

         

01000712332011

3.2.4.

Augusta Deglava iela 60

101114365

Lapsu iela

6

01000711472005

         

01000711472003

         

01000711472004

         

01000711472007

         

01000711472002

         

01000711472001

         

01000711472006

3.2.5.

Augusta Deglava iela 62

101114373

Lapsu iela

6

01000710070003

         

01000710070005

         

01000710070004

         

01000710070002

3.2.6.

Augusta Deglava iela 71

101125281

Ilūkstes iela

40B

01000712483001

         

01000710294

3.2.7.

Augusta Deglava iela 96

101114541

Jenotu iela

19

01000712063001

         

01000712063

3.2.8.

Braslas iela 16

102610445

Ieriķu iela

4 k-1

01000700307001

3.2.9.

     

6 k-1

01000700906008

3.2.10.

     

6A

01000700906006

3.2.11.

Braslas iela 22

101821950

Kroņu iela

9

01000700752034

         

01000700030

3.2.12.

Dārzciema iela 129

105105016

Sitas iela

1A

01001212921001

         

01001212921

3.2.13.

Dārzciema iela 131

102646825

Kupravas iela

2A

01001212883001

3.2.14.

   

Sitas iela

2

01001211029002

3.2.15.

Dārzciema iela 45

104993942

Pildas iela

45A

01000712589005

         

01000712589

3.2.16.

Dārzciema iela 60

101824802

Pildas iela

14

01001182005001

         

01001182005

3.2.17.

Dārzciema iela 64

101824835

Piedrujas iela

25

01001212484001

3.2.18.

Dārzciema iela 86

101873308

Piedrujas iela

31

01001212547001

3.2.19.

Dārzciema iela 9A

101873381

Jenotu iela

9

01000711329001

         

01000711329

3.2.20.

Dzelzavas iela 39A

103411050

Stirnu iela

29

01000700050005

         

01000702470

3.2.21.

Dzelzavas iela 51

101826814

Gunāra Astras iela

2 k-2

01000712125001

         

01000712125

3.2.22.

     

2 k-3

01000712131002

         

01000712131

3.2.23.

     

2 k-4

01000712125003

3.2.24.

     

2 k-5

01000712125004

3.2.25.

     

2 k-6

01000712125005

3.2.26.

Dzelzavas iela 51A

102998751

Gunāra Astras iela

2 k-1

01000712097001

         

01000712097

3.2.27.

Dzelzavas iela 76 k-5

101879497

Pūces iela

51

01000710114001

         

01000711568

3.2.28.

Gaismas iela 1A

103372053

Aizvaru iela

8

01000712089001

3.2.29.

Ieriķu iela 36

101894967

Vaidavas iela

2

01000700196002

3.2.30.

Ieriķu iela 54

101895077

Rubeņu iela

9

01000700092001

         

01000702492

3.2.31.

     

9A

01000702386

3.2.32.

Ieriķu iela 6

101895093

Gustava  Zemgala gatve

15

01000700311001

         

01000700311

3.2.33.

Ilūkstes iela 101 k-3

101835454

Pūces iela

53

01000711550001

         

01000711550

3.2.34.

Jaunrozes iela 1

102674524

Piedrujas iela

4B

01000710447

3.2.35.

Kaibalas iela 32

101907151

Pildas iela

43A

01001180092

3.2.36.

Kurmju iela 4

101921195

Stirnu iela

10 k-1

01000711507001

3.2.37.

Lielvārdes iela 111

101928511

Andromedas gatve

5A

01000712513001

         

01000712513

3.2.38.

Lielvārdes iela 113

101928528

Andromedas gatve

5B

01000712277001

         

01000712671

3.2.39.

Lielvārdes iela 137

101928665

Zvaigznāja gatve

16

01000712355001

         

01000712355

3.2.40.

Lielvārdes iela 139

101928673

Zvaigznāja gatve

14

01000712356001

         

01000712356

3.2.41.

     

14 k-1

01000712356002

3.2.42.

Lubānas iela 113

101933400

Ilūkstes iela

3

01001210763002

3.2.43.

Lubānas iela 41

101934017

Rēzeknes iela

2C

01001210301001

3.2.44.

Lubānas iela 49

101934195

Piedrujas iela

28

01001210128021

         

01001210128038

         

01001210128027

         

01001210128028

         

01001210128012

         

01001210128011

         

01001210128036

         

01001210128035

         

01001210128010

         

01001210128030

         

01001210128029

         

01001210128025

         

01001210128013

         

01001210128014

3.2.45.

     

28 k-1

01001210128026

3.2.46.

     

30

01001210128022

         

01001210128020

         

01001210128019

         

01001210128037

         

01001210128018

         

01001210128016

         

01001210128023

         

01001210128024

3.2.47.

Lubānas iela 51

103444441

Piedrujas iela

30

01001212204001

3.2.48.

     

30 k-1

01001212204005

3.2.49.

     

30 k-2

01001212204006

3.2.50.

     

30 k-3

01001212204002

3.2.51.

Lubānas iela 56B

103381913

Slāvu iela

23 k-1

01000710049001

         

01000710049

3.2.52.

Lubānas iela 60 k-3

104617996

Līvānu iela

1 k-3

01000712298001

         

01000712298

3.2.53.

Lubānas iela 60 k-4

104618008

Līvānu iela

1 k-4

01000711582001

         

01000711582

3.2.54.

Lubānas iela 60 k-5

104618016

Līvānu iela

1 k-5

01000711581001

         

01000711581

3.2.55.

Lubānas iela 60 k-6

104618024

Līvānu iela

1 k-6

01000711583001

         

01000711583

3.2.56.

Lubānas iela 60 k-7

104618032

Līvānu iela

1 k-7

01000711580001

         

01000711580

3.2.57.

Lubānas iela 60 k-8

104618040

Slāvu iela

23 k-3

01000711579001

         

01000711579

3.2.58.

Lubānas iela 60 k-9

104618057

Slāvu iela

23 k-2

01000711578001

         

01000711578

3.2.59.

Mārcienas iela 3

101938877

Kalsnavas iela

2E

01000702243001

         

01000702243

3.2.60.

Mārcienas iela 5

101938908

Kalsnavas iela

2D

01000702244001

         

01000702244

3.2.61.

Mārcienas iela 7

101938924

Purvciema iela

15

01000702246001

         

01000702246

3.2.62.

Nīcgales iela 22

101134290

Purvciema iela

23A

01000700926001

         

01000700926

3.2.63.

Nīcgales iela 48

101121491

Vietalvas iela

16

01001182021001

         

01001182021

3.2.64.

     

16B

01000710247

3.2.65.

     

18

01001182007001

         

01001182054

3.2.66.

     

18A

01001182007

3.2.67.

Nīcgales iela 48 k-1

101957028

Vietalvas iela

14

01000712281001

         

01000712281

3.2.68.

Nīcgales iela 66

101121643

Piedrujas iela

6

01001180048001

         

01001180048003

         

01001180048002

         

01001180048

3.2.69.

Nīcgales iela 68

101121651

Piedrujas iela

8

01001180049001

         

01001180049004

         

01001180049

3.2.70.

Nīcgales iela 70

101121668

Piedrujas iela

10

01001180050002

         

01001180050004

         

01001180050001

         

01001180050003

         

01001180034

3.2.71.

Nīcgales iela 72

101121676

Piedrujas iela

12

01001180051003

         

01001180051002

         

01001180051005

         

01001180051001

         

01001180051008

         

01001180051

3.2.72.

Nīcgales iela 75

101122130

Piedrujas iela

7D

01001180086002

         

01001180086003

         

01001180086004

         

01001180086001

         

01001180086005

         

01001180086

3.2.73.

Purvciema iela 38

101972885

Stirnu iela

7A

01000710404001

         

01000710404

3.2.74.

Purvciema iela 39

101972893

Zileņu iela

1

01000700521001

         

01000700521

3.2.75.

Purvciema iela 57

101973026

Stirnu iela

11

01000700040004

3.2.76.

Rēzeknes iela 27

101975954

Preiļu iela

2A

01001210039001

         

01001210039

3.2.77.

Rēznas iela 11

101976273

Pildas iela

1

01000710236

3.2.78.

Rēznas iela 11A

106572310

Pildas iela

1 k-1

01000380073007

3.2.79.

Rēznas iela 12

101976281

Pildas iela

4

01001180001004

         

01001180001001

         

01001180001002

         

01001180001003

         

01001180001

3.2.80.

Rēznas iela 14

101976298

Vestienas iela

32

01000710150001

         

01000710150

3.2.81.

Rumbulas iela 11

101981845

Nīcgales iela

53C

01000712130001

         

01000712130

3.2.82.

Rumbulas iela 11 k-2

103200048

Nīcgales iela

53B

01000710392002

3.2.83.

Rumbulas iela 21

101981933

Papardes iela

9

01000710829001

         

01000710829

3.2.84.

Rumbulas iela 7 k-1

104586602

Sesku iela

2A

01001180064001

         

01001180064

3.2.85.

Sesku iela 11

102636002

Zeltiņu iela

51

01000712573

3.2.86.

     

61

01000712406001

         

01000712406

3.2.87.

Sesku iela 11 k-1

101988302

Zeltiņu iela

54

01000711320001

         

01000711320

3.2.88.

Sesku iela 11 k-2

101988310

Zeltiņu iela

56

01000712313001

         

01000712313

3.2.89.

Sesku iela 11 k-3

101988327

Zeltiņu iela

58

01000712128001

         

01000712128

3.2.90.

Sesku iela 11 k-6

101988351

Zeltiņu iela

59

01000712407001

         

01000712407

3.2.91.

Sesku iela 13A

105593966

Zeltiņu iela

63

01000712195001

         

01000712195

3.2.92.

Sesku iela 3 k-2

101988560

Nīcgales iela

51 k-1

01000712548001

         

01000712548

3.2.93.

     

51 k-3

01000712548002

3.2.94.

Sesku iela 3 k-3

101988577

Nīcgales iela

51 k-2

01000712408001

         

01000712408

3.2.95.

Sesku iela 67

101988921

Zebiekstes iela

3

01000711511004

3.2.96.

     

4

01000712521003

3.2.97.

Sesku iela 67A

105916995

Zebiekstes iela

3

01000712325

3.2.98.

Slāvu iela 13

101993353

Zundānu iela

3

01000710054001

3.2.99.

     

3A

01000710054

3.2.100.

Slāvu iela 13 k-2

103692400

Zundānu iela

5

01000711592001

         

01000711592

3.2.101.

Slāvu iela 13 k-3

103692417

Zundānu iela

7

01000712320002

         

01000712581

3.2.102.

Slāvu iela 13 k-4

103692425

Zundānu iela

9

01000712320001

         

01000712320

3.2.103.

Slāvu iela 13B

105928542

Zundānu iela

5A

01000710169

3.2.104.

Stirnu iela 3

101998981

Viršu iela

15A

01000710074001

3.2.105.

Stirnu iela 49

101999202

Žagatu iela

22

01000700109

3.2.106.

Stirnu iela 57A

101999315

Pīļu iela

4

01000890335001

         

01000890335

3.2.107.

Stopiņu iela 13

102000021

Nīcgales iela

37

01000712553001

         

01000712553

3.2.108.

Stopiņu iela 21

102676712

Gaismas iela

6

01000710472001

         

01000710472002

         

01000710472003

         

01000710472004

         

01000710472

3.2.109.

Stopiņu iela 22

102000101

Nīcgales iela

36A

01000712005001

         

01000712005

3.2.110.

Upeņu iela 3

102011983

Ūnijas iela

99

01000710115

3.2.111.

Upeņu iela 6

102012011

Pūces iela

19A

01000710192007

3.2.112.

Ūbeles iela 11

102010258

Latgales iela

1

01001212469001

         

01001212469

3.2.113.

Ūbeles iela 2 k-1

104618225

Kaķu iela

4

01001212871001

         

01001212871

3.2.114.

Ūbeles iela 5 k-2

102010338

Kameņu iela

1A

01001210070001

         

01001210070

3.2.115.

     

1B

01001210070002

3.2.116.

Ūnijas iela 52

102646528

Vaidavas iela

1A

01000700213001

3.2.117.

     

1C

01000700213003

3.2.118.

Vestienas iela 35

102021086

Piedrujas iela

1A

01000712503

3.2.119.

Vestienas iela 6

105570393

Vietalvas iela

16

01000710665006

3.2.120.

Vietalvas iela 8

102023016

Jaunrozes iela

4

01000710448001

         

01000710448

3.2.121.

Zebiekstes iela 1

102028451

Sesku iela

33B

01000710206005

3.2.122.

Zvaigznāja gatve 8

102032154

Varavīksnes gatve

11

01000712201001

         

01000712201

[3.3.] piešķirt adresācijas objektiem šādas adreses saskaņā ar Adresācijas noteikumu 2.8. un 2.9. apakšpunktu, 9. un 14. punktu:

Nr.p.k.

Piešķiramā adrese

Kadastra apzīmējums

3.3.1.

Apmetņu iela

16A

01001214016001

3.3.2.

Augusta Deglava iela

104

01000710205

3.3.3.

 

106 k-2

01000712577

3.3.4.

 

108 k-3

01000712647

3.3.5.

 

29

01000710182

3.3.6.

 

31

01000710381

3.3.7.

 

42

01000710087

3.3.8.

 

46

01000710089

3.3.9.

 

48

01000710090

3.3.10.

 

51B

01000712395013

     

01000712395014

     

01000712395015

3.3.11.

 

69

01000711435018

     

01000711435

3.3.12.

 

69H

01000711435016

3.3.13.

 

71A

01000710310002

     

01000710310004

     

01000710310005

3.3.14.

 

75A

01000711561002

3.3.15.

Braslas iela

22

01000700752030

3.3.16.

 

24

01000700511002

3.3.17.

Dārzciema iela

35A

01000712528001

3.3.18.

 

5A

01000711412001

     

01000711412

3.3.19.

 

62

01001212466

3.3.20.

 

64

01001212489011

3.3.21.

 

65

01001210076001

3.3.22.

 

69

01001210075001

3.3.23.

 

86

01001210218006

3.3.24.

Dzelzavas iela

101A

01000712591001

     

01000712591

3.3.25.

 

14B

01000702010024

3.3.26.

 

16 k-1

01000702010004

3.3.27.

 

16 k-2

01000702010008

3.3.28.

 

16 k-3

01000702010011

3.3.29.

 

16 k-4

01000702010012

3.3.30.

 

16 k-5

01000702010015

3.3.31.

 

16 k-6

01000702010017

3.3.32.

 

23A

01000702075001

3.3.33.

 

44B

01000700048

3.3.34.

 

45

01000711444001

3.3.35.

 

55A

01000711638001

3.3.36.

 

55B

01000711638002

3.3.37.

Gaismas iela

1A

01000712089002

3.3.38.

Gunāra Astras iela

1

01000712124002

3.3.39.

 

1D

01000712124003

3.3.40.

Ilūkstes iela

44

01000710310

3.3.41.

Jaunrozes iela

7

01000710444

3.3.42.

Jenotu iela

4

01000712009

3.3.43.

Kārsavas iela

7

01000712534

3.3.44.

Kurmju iela

7

01000710095008

3.3.45.

Lapsu iela

6

01000711472

3.3.46.

Līvānu iela

5 k-1

01000710055

3.3.47.

Lubānas iela

41 k-13

01001212635003

3.3.48.

 

41 k-8

01001212635002

3.3.49.

 

50

01000710214

3.3.50.

Mazā Matīsa iela

3D

01000382029

3.3.51.

Nīcgales iela

2B

01000702122

3.3.52.

 

53B

01000710392

3.3.53.

Piedrujas iela

27

01001212269001

3.3.54.

 

30

01001212547

3.3.55.

Pildas iela

21

Bez kadastra apzīmējuma

3.3.56.

 

30

01001214003

3.3.57.

 

63

01000711362

3.3.58.

Preiļu iela

2C

01001211318

3.3.59.

 

3D

01001211524001

3.3.60.

 

4

01001211317

3.3.61.

 

4B

01001211316

3.3.62.

Pūces iela

32 k-1

01000712139

3.3.63.

 

36

01000711439

3.3.64.

 

51A

01000712784

3.3.65.

Raicenes iela

16

Bez kadastra apzīmējuma

     

01001212062

3.3.66.

Rēzeknes iela

2C

01001210301

3.3.67.

Sesku iela

33B

01000711625

3.3.68.

 

6

01000712072

3.3.69.

 

72A

01000711055

3.3.70.

 

72B

01000710233

3.3.71.

Sitas iela

24A

01001212694001

     

01001212694

3.3.72.

 

49

01001210011

3.3.73.

Skudru iela

43A

01001212499001

3.3.74.

Stirnu iela

21

01000702499

3.3.75.

 

25

01000700049002

     

01000700049

3.3.76.

 

25 k-10

01000702531

3.3.77.

 

44

01000710435001

3.3.78.

Stopiņu iela

22

01000712026

3.3.79.

 

4

01000712396

3.3.80.

Strautu iela

25

01001214004

3.3.81.

Ūnijas iela

58A

01000702376

3.3.82.

Vaidavas iela

1B

01000700213004

3.3.83.

 

4 k-1

01000702065003

3.3.84.

Varavīksnes gatve

1 k-1

01000712209002

3.3.85.

 

16A

01000712214002

3.3.86.

Varžu iela

10A

01000700335001

3.3.87.

Vestienas iela

2

01000380210002

     

01000382032

3.3.88.

 

20

01000710665013

     

01000710665011

     

01000710665012

     

01000710665014

     

01000710665009

     

01000710665015

     

01000710665010

3.3.89.

 

30

01000710137001

     

01000710137

3.3.90.

 

35 k-1

01000710443

3.3.91.

 

37

01001180030

3.3.92.

 

4B

01000380015

3.3.93.

 

6A

01000382026001

3.3.94.

Vietalvas iela

1

01000380211

3.3.95.

 

5 k-3

01000382031

3.3.96.

Zeltiņu iela

53

01000712546

3.3.97.

Zundānu iela

3

01000710171

3.3.98.

 

3B

01000710052

3.3.99.

 

3C

01000711587

3.3.100.

 

3D

01000710190

3.3.101.

Zvārtavas iela

33

01001210660005

[3.4.] likvidēt adresācijas objektiem šādas adreses saskaņā ar Adresācijas noteikumu 30. punktu:

Nr.p.k.

Likvidējamā adrese

Klasifikatora kods

Kadastra apzīmējums

3.4.1.

Augusta Deglava iela

98

101114558

01000710204002

3.4.2.

Augusta Deglava iela

100

101114566

01000710204001

3.4.3.

Dārzciema iela

86 k-5

101824892

01001212242

3.4.4.

Dārzciema iela

87 k-4

101824884

01001212676

3.4.5.

Dārzciema iela

86 k-3

101824876

01001212447

3.4.6.

Ieriķu iela

48A

105239561

-

3.4.7.

Jaunrozes iela

1A

106355691

01000710449003, 01000710449

3.4.8.

Līvānu iela

3

101931575

01000710053002

3.4.9.

Madonas iela

8

101936262

01000702193002

3.4.10.

Nīcgales iela

38

101121241

01000711600002

3.4.11.

Skudru iela

25

101992511

-

3.4.12.

Ūnijas iela

22

102646503

01000702119

3.4.13.

Ūnijas iela

67

-

-

3.4.14.

Vestienas iela

2G

103322788

-

3.4.15.

Vestienas iela

2A

102021053

01000380100005, 01000380100024, 01000380100022, 01000382017007, 01000382017006, 01000380100018

3.4.16.

Vestienas iela

2F

103322763

01000380100007

3.4.17.

Vestienas iela

2E

102021078

01000380100008

3.4.18.

Vestienas iela

2D

102693536

01000382017001

3.4.19.

Vestienas iela

2C

103667161

01000382017002

[3.5.] precizēt mainīto ēku telpu grupu adrešu pierakstu atbilstoši mainītajai ēkas adresei, saglabājot uz lēmuma pieņemšanas brīdi Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmā reģistrēto telpu grupas adreses numuru, tai skaitā tabulā norādīto:

Nr.p.k.

Telpu grupas kadastra apzīmējums

Klasifikatora kods

Iepriekšējā adrese Piešķiramā adrese
3.5.1. 01000710211001002 113280191

Stopiņu iela 26 – 10, Rīga

Stopiņu iela 24 – 1, Rīga

3.5.2. 01000710211 001001 113381176

Stopiņu iela 26 – 8, Rīga

Stopiņu iela 24 – 2, Rīga

Atbilstoši Administratīvā procesa likuma 70. panta pirmajai daļai šis administratīvais akts stājas spēkā ar tā paziņošanas brīdi adresātam. Ar paziņošanu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" uzskatāms, ka vispārīgais administratīvais akts ir kļuvis zināms administratīvā akta adresātiem. Ar šādu paziņošanu netiek pārkāptas ieinteresēto tiesības uzzināt administratīvo aktu, un šāda paziņošana lielā ieinteresēto personu skaita dēļ ir uzskatāma par saprātīgu.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 77. pantu un 79. panta pirmo daļu šo administratīvo aktu var apstrīdēt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Amatu ielā 4, Rīgā viena mēneša laikā no tā spēkā stāšanās dienas, iesniedzot attiecīgu iesniegumu Būvvaldē Amatu ielā 4, Rīgā.

Būvvalde informē, ka ēkas numerācijas zīme jāuzstāda atbilstoši Rīgas domes 22.10.2013. saistošajiem noteikumiem Nr. 62 "Par ielu un laukumu nosaukuma zīmju, ēku, telpu grupu numura zīmju un virziena rādītāju uz infrastruktūras, kultūras vai tūrisma objektiem izvietošanas kārtību Rīgas pilsētā".

Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs I. Vircavs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!