Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2017. gada 12. oktobra saistošie noteikumi Nr. 39 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.12 "Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecību Daugavpilī"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.11.2017., Nr. 229 https://www.vestnesis.lv/op/2017/229.25

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 286

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 29.novembra saistošajos noteikumos Nr.137 "Par kustamo un nekustamo īpašumu, kas nav uzskatāms par īpašumu, novērtējot ģimenes (personas) atbilstību trūcīgas ģimenes (personas) statusam, Valmieras pilsētā"

Vēl šajā numurā

17.11.2017., Nr. 229

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 39

Pieņemts: 12.10.2017.

OP numurs: 2017/229.25

2017/229.25
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Šī publikācija ir precizēta.
Precizējums: OP 2017/231.25

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.39

Daugavpilī 2017.gada 12.oktobrī (prot. Nr.34, 21.§)

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.12 "Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecību Daugavpilī"

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 12.maija
noteikumu Nr.440 "Noteikumi par tirdzniecības veidiem,
kas saskaņojami ar pašvaldību, un tirdzniecības organizēšanas kārtību"
9.punktu, Alkoholisko dzērienu aprites likuma 8.panta pirmo daļu

Izdarīt Daugavpils pilsētas domes 2016.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.12 "Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecību Daugavpilī" (Latvijas Vēstnesis, 2016., Nr.87 (5659)) šādus grozījumus:

1. Izteikt 12.punkta trešo teikumu šādā redakcijā:

"Atļaujas ielu tirdzniecībai vai ielu tirdzniecības organizēšanai saņemšanai Komunālās saimniecības pārvaldē iesniedzams iesniegums (2.pielikums), pievienojot normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.".

2. Izteikt 14.punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Atļaujas ielu tirdzniecībai vai ielu tirdzniecības organizēšanai publiskajā vietā saņemšanai Komunālās saimniecības pārvaldē iesniedzams iesniegums (4.pielikums, 6.pielikums – atkarībā no tirdzniecības veida), pievienojot normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.".

3. Izteikt 15.punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Atļaujas ielu tirdzniecībai no pārvietojamā mazumtirdzniecības punkta saņemšanai Komunālās saimniecības pārvaldē iesniedzams iesniegums (8.pielikums), pievienojot normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.".

4. Izteikt 17.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"Lai saskaņotu sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu publiskā vietā, tirdzniecības dalībnieks iesniedz Komunālās saimniecības pārvaldē iesniegumu (10.pielikums), pievienojot normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.".

5. Izteikt 23.punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Atļaujas ielu tirdzniecībai vai ielu tirdzniecības organizēšanai saņemšanai Komunālās saimniecības pārvaldē iesniedzams iesniegums (14.pielikums, 16.pielikums, 18.pielikums – atkarībā no tirdzniecības veida), pievienojot normatīvajos aktos noteiktos dokumentus.".

6. Papildināt 4.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" ar teikumu šādā redakcijā:

" apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

7. Papildināt 6.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" aiz vārdiem "tirdzniecības vietu skaits" ar vārdiem "apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

8. Papildināt 8.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" ar teikumiem šādā redakcijā:

" apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību;

tirdzniecības vietas vizuālā veidola skice, kas saskaņota ar Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentu.".

9. Papildināt 10.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" ar teikumu šādā redakcijā:

" apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

10. Papildināt 14.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" ar teikumu šādā redakcijā:

" apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

11. Papildināt 16.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" aiz vārdiem "tirdzniecības vietu skaits" ar vārdiem "apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

12. Papildināt 18.pielikumā sadaļu "Pielikumā:" ar teikumu šādā redakcijā:

" apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību.".

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks I.Prelatovs

 

Daugavpils pilsētas domes 2017.gada 12.oktobra saistošo noteikumu Nr.39 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2016.gada 24.marta saistošajos noteikumos Nr.12 "Saistošie noteikumi par ielu tirdzniecību Daugavpilī""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums 2017.gada 14.jūlijā stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 12.maija noteikumu Nr.440 "Noteikumi par tirdzniecības veidiem, kas saskaņojami ar pašvaldību, un tirdzniecības organizēšanas kārtību" 15. un 19.punktā, kas noteic pienākumu atļaujas ielu tirdzniecībai vai ielu tirdzniecības organizēšanai saņemšanai iesniegt pašvaldībā apliecinājumu par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esību (turpmāk – apliecinājums).
2. Īss projekta satura izklāsts Ar grozījumiem:

– precizēts 12., 14., 15., 17. un 23.punkts attiecībā uz iesniegumam pievienojamiem dokumentiem;

– papildināts 4.pielikums, 6.pielikums, 8.pielikums, 10.pielikums, 14.pielikums, 16.pielikums un 18.pielikums attiecībā uz apliecinājuma iesniegšanu.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks I.Prelatovs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!