Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rēzeknes pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rēzeknes pilsētas domes 2014. gada 25. jūnija saistošie noteikumi Nr. 25 "Grozījumi 2011.gada 23.decembra Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.28 "Par sociālajiem pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldībā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 4.06.2014., Nr. 108 (5168) https://www.vestnesis.lv/op/2014/108.22

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.26

Grozījumi 2012.gada 27.aprīļa Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 "Rēzeknes pilsētas teritorijas uzturēšanas un labiekārtošanas noteikumi"

Vēl šajā numurā

04.06.2014., Nr. 108 (5168)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rēzeknes pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 25

Pieņemts: 25.06.2014.

OP numurs: 2014/108.22

2014/108.22
RĪKI

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 11 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.25

Rēzeknē 2014.gada 25.aprīlī (prot. Nr.29, 15.p.)

Grozījumi 2011.gada 23.decembra Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.28 "Par sociālajiem pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldībā"

Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu
un sociālās palīdzības likuma 3.panta otro un trešo daļu,
Ministru kabineta noteikumu Nr.275 "Sociālās aprūpes
un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība
un kārtība, kādā pakalpojumu izmaksas tiek segtas
no pašvaldības budžeta" 6.punktu

1. Izdarīt 2011.gada 23.decembra Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.28 "Par sociālajiem pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldībā" šādus grozījumus:

1.1. 59.3.apakšpunktā svītrot vārdus "Pašvaldības policijas";

1.2. 66.5 punktā svītrot vārdus "Pašvaldības policijas pārvaldes";

1.3. 66.6 punktā svītrot vārdus "Pašvaldības policijas pārvaldi";

1.4. 66.7 punktā svītrot vārdus "Pašvaldības policijas pārvaldes";

1.5. 105.1.2.apakšpunktā svītrot vārdus "Pašvaldības policijas pārvalde";

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs

 

 

Paskaidrojuma raksts
Rēzeknes pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.25 "Grozījumi 2011.gada 23.decembra Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.28 "Par sociālajiem pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldībā""

Pašreizējās situācijas raksturojums 2011.gada 23.decembra Rēzeknes pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.28 "Par sociālajiem pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas pašvaldībā" nosaka Rēzeknes pilsētas pašvaldībā pieejamo sociālās aprūpes, sociālās rehabilitācijas un sociālā darba pakalpojumu veidus, piešķiršanas un saņemšanas kārtību un kārtību, kādā persona pieprasa sociālos pakalpojumus, to apmaksas kārtību, kā arī lēmumu par sociālo pakalpojumu piešķiršanas un atteikšanas, pagarināšanas, pārtraukšanas vai izbeigšanas kārtību.
Saistošo noteikumu nepieciešamības raksturojums, dokumenta būtība Rēzeknes pilsētas dome 28.03.2014. pieņēma lēmumu Nr.496 "Par Rēzeknes pilsētas domes pašvaldības policijas pārvaldes likvidāciju", no 31.05.2014. likvidēt Rēzeknes pilsētas domes pašvaldības policijas pārvaldi. Līdz ar to ir nepieciešams no saistošiem noteikumiem izslēgt pašvaldības policijas pārvaldi.
Īss Saistošo noteikumu satura izklāsts Jāizslēdz no saistošajiem noteikumiem Pašvaldības policijas pārvalde, jo no 31.05.2014 šī pārvalde tiek likvidēta.
Saistošo noteikumu iespējamā ietekme uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
Saistošo noteikumu iespējamā ietekme uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav.
Saistošo noteikumu iespējamā ietekme uz administratīvajām procedūrām Nav.
Normatīvie akti, saskaņā ar kuriem Saistošie noteikumi sagatavoti Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 3.panta otrā un trešā daļa, Ministru kabineta noteikumu Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojumu izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta" 6.punkts.
Informācija par konsultācijām ar privātpersonām saistībā ar Saistošiem noteikumiem Saistošie noteikumi un paskaidrojuma raksts ievietots www.rezekne.lv Rēzeknes pašvaldības sadaļā "Saistošo noteikumu projekti", pieejams domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā (Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē).

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!