Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2004. gada 30. marta noteikumi Nr. 195 "Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 5.jūnija noteikumos Nr.230 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no valsts pamatbudžeta un valsts sociālās apdrošināšanas speciālajiem budžetiem"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 2.04.2004., Nr. 52 https://www.vestnesis.lv/ta/id/86491-grozijumi-ministru-kabineta-2001-gada-5-junija-noteikumos-nr-230-noteikumi-par-valsts-socialas-apdrosinasanas-obligatajam-iemak.

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.195

Par nekustamā īpašuma Rīgā, K.Barona ielā 16/18, saglabāšanu valsts īpašumā

Vēl šajā numurā

02.04.2004., Nr. 52

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 195

Pieņemts: 30.03.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.195

Rīgā 2004.gada 30.martā (prot. Nr.17 44.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 5.jūnija noteikumos Nr.230 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no valsts pamatbudžeta un valsts sociālās apdrošināšanas speciālajiem budžetiem"
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu" 14.panta trešo daļu un 19.pantu
Izdarīt Ministru kabineta 2001.gada 5.jūnija noteikumos Nr.230 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no valsts pamatbudžeta un valsts sociālās apdrošināšanas speciālajiem budžetiem" (Latvijas Vēstnesis, 2001, 91.nr.; 2003, 114., 183.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt visā tekstā vārdu "filiālē" ar vārdu "nodaļā".

2. Papildināt noteikumus ar 2.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"2.5. aprūpējusi bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un bijusi ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

3. Papildināt noteikumus ar 3.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.4. par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

4. Papildināt noteikumus ar 4.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.3. par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

5. Aizstāt 5.punkta ievaddaļā skaitļus un vārdus "3.1., 3.3. un 4.1.apakšpunktā" ar skaitļiem un vārdiem "3.1., 3.3., 3.4., 4.1. un 4.3.apakšpunktā".

6. Papildināt noteikumus ar 5.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.4. Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāts — par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

7. Izteikt 6.1. un 6.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.1. iesauktas obligātajā aktīvajā militārajā dienestā, norīkotas alternatīvajā dienestā, devušās ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas vai izbraukušas uz attiecīgo ārvalsti kā tādas personas laulātais, kurai piešķirts diplomātiskais rangs saskaņā ar Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumu un kura pilda diplomātisko un konsulāro dienestu ārvalstī. Sarakstā norāda attiecīgās personas iesaukšanas, norīkošanas, atvaļinājuma piešķiršanas vai izbraukšanas datumu;

6.2. atvaļinātas no obligātā aktīvā militārā dienesta, alternatīvā dienesta, atgriezušās no atvaļinājuma, kas bija saistīts ar bērna aprūpi bez darba samaksas saglabāšanas, vai atgriezušās no attiecīgās ārvalsts kā tādas personas laulātais, kurai piešķirts diplomātiskais rangs saskaņā ar Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumu un kura pilda diplomātisko un konsulāro dienestu ārvalstī. Sarakstā norāda attiecīgās personas atvaļināšanas, atbrīvošanas, atvaļinājuma izbeigšanās vai atgriešanās datumu."

8. Aizstāt 11.3.apakšpunktā vārdus "Finansu ministrijā" ar vārdiem "Finanšu ministrijā".

9. Papildināt noteikumus ar 11.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.5. Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariātā — par šo noteikumu 3.4. un 4.3.apakšpunktā minētajām personām."

10. Papildināt noteikumus ar 12.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.4. no Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāta pamatbudžeta līdzekļiem — par personām, kuras pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā aprūpē bērnu un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas, ņemot vērā aģentūras iesniegto šo noteikumu 11.5.apakšpunktā minēto informāciju."

11. Aizstāt 18.2.apakšpunktā vārdus "Finansu ministrijā" ar vārdiem "Finanšu ministrijā".
Ministru prezidenta vietā — Ministru prezidenta biedrs A.Šlesers

Labklājības ministre D.Staķe

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!