Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2005. gada 20. janvāra likums "Par grozījumu Latvijas Republikas valdības un Amerikas Savienoto Valstu valdības līgumā par sadarbību masu iznīcināšanas ieroču izplatīšanas novēršanas jomā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.02.2005., Nr. 20 https://www.vestnesis.lv/ta/id/100911-par-grozijumu-latvijas-republikas-valdibas-un-amerikas-savienoto-valstu-valdibas-liguma-par-sadarbibu-masu-iznicinasanas-ierocu.

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Iekšlietu ministrijas instrukcija Nr.7

Instrukcija par iepirkuma veikšanu Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs

Vēl šajā numurā

04.02.2005., Nr. 20

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 20.01.2005.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par grozījumu Latvijas Republikas valdības un Amerikas Savienoto Valstu valdības līgumā
par sadarbību masu iznīcināšanas ieroču izplatīšanas novēršanas jomā
1.pants. Grozījums 2001.gada 11.decembrī Vašingtonā parakstītajā Latvijas Republikas valdības un Amerikas Savienoto Valstu valdības līgumā par sadarbību masu iznīcināšanas ieroču izplatīšanas novēršanas jomā (Latvijas Vēstnesis, 2002, 48.nr.) (turpmāk — Grozījums) ar šo likumu tiek pieņemts un apstiprināts.
2.pants. Grozījums tiek izdarīts, veicot diplomātisko notu apmaiņu saskaņā ar šā likuma 1.pantā minētā līguma XIII pantu.
3.pants. Ārlietu ministrija nosūta Amerikas Savienotajām Valstīm diplomātisko notu, ar kuru apstiprina Latvijas Republikas piekrišanu izteikt šā likuma 1.pantā minētā līguma II panta pirmo daļu šādā redakcijā:

"1.Puses ar savu pārstāvju, kā arī citu ministriju un iestāžu starpniecību drīkst slēgt izpildes līgumus vai vienošanās, kas atbilst šā līguma I pantā noteikto mērķu sasniegšanai."
4.pants. Ministrijas un iestādes, kuras atbilstoši šā likuma 1.pantā minētā līguma II panta pirmajai daļai slēdz izpildes līgumus vai vienošanās, pirms to noslēgšanas saskaņo šos izpildes līgumus vai vienošanās ar Iekšlietu ministriju un ir atbildīgas par noslēgto līgumu vai vienošanos izpildi.
5.pants. Grozījums stājas spēkā dienā, kad saņemts pēdējais paziņojums par nepieciešamo iekšējo procedūru izpildi, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".
6.pants. Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas.
Likums Saeimā pieņemts 2005.gada 20.janvārī.
Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga
Rīgā 2005.gada 4.februārī

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!