Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ventspils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ventspils pilsētas domes 2020. gada 22. decembra saistošie noteikumi Nr. 23 "Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2015. gada 9. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 29.12.2020., Nr. 250 https://www.vestnesis.lv/op/2020/250.31

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Bauskas novada domes saistošie noteikumi Nr. 28

Grozījums Bauskas novada domes 2020. gada 11. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 7 "Bauskas novada pašvaldības atbalsts ārkārtējā situācijā sakarā ar Covid-19 izplatību"

Vēl šajā numurā

29.12.2020., Nr. 250

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ventspils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 23

Pieņemts: 22.12.2020.

OP numurs: 2020/250.31

2020/250.31
RĪKI

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 23

Ventspilī 2020. gada 22. decembrī (prot. Nr. 27; 3. §)

Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2015. gada 9. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
15. panta pirmās daļas 4. punktu,
43. panta trešo daļu, Izglītības likuma
17. panta pirmo daļu

1. Izdarīt Ventspils pilsētas domes 2015. gada 9. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs" (Latvijas Vēstnesis, 2015, 213. nr., 2016, 252. nr.) šādus grozījumus:

1.1. aizstāt 6. punktā vārdu "februāra" ar vārdu "aprīļa";

1.2. aizstāt 19. punktā vārdu "martam" ar vārdu "maijam".

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldīšanas likuma 24. pantā noteiktajā kārtībā.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja
1. vietnieks infrastruktūras jautājumos J. Vītoliņš

 

Paskaidrojuma raksts
Ventspils pilsētas domes 2020. gada 22. decembra saistošajiem noteikumiem Nr. 23 "Grozījumi Ventspils pilsētas domes 2015. gada 9. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs""

1.  Projekta nepieciešamības pamatojums Ņemot vērā valstī saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumu Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatīšanos, kas paredz pulcēšanās ierobežojumus, kā arī ierobežojumus attiecībā uz valsts un pašvaldības iestāžu (tostarp izglītības iestāžu) darba organizāciju, ir izstrādāti saistošie noteikumi par grozījumu izdarīšanu Ventspils 2015. gada 9. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 7 "Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1. klasē Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs" (turpmāk – Noteikumi).

Spēkā esošie Noteikumi paredz, ka iesniegumu par bērnu uzņemšanu Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs (turpmāk – Izglītības iestādes) reģistrācija Izglītības iestādēs gan klātienē, gan elektroniski tiek uzsākta ar februāra pirmo darba dienu. Ņemot vērā, ka šobrīd nav iespējams prognozēt, kā tālāk valstī attīstīsies situācija epidemioloģiskās drošības jomā saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību un nolūkā mazināt riskus vīrusa izplatībai, ir izstrādāti saistošie noteikumi, kas paredz bērnu pieteikšanu uzņemšanai Izglītības iestāžu 1. klasēs noteikt par diviem mēnešiem vēlāku nekā līdz šim.

2. Īss projekta satura izklāsts Ar saistošajiem noteikumiem tiek izdarīti grozījumi Noteikumu 6. un 19. punktā un tie paredz, ka:

1) iesniegumu pieņemšana bērnu reģistrēšanai uzņemšanai 1.klasē, vērtējot tos prioritārajā kārtībā, Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs tiek uzsākta no kārtējā kalendārā gada aprīļa mēneša pirmās darba dienas;

2) Izglītības iestāde ne vēlāk kā līdz kārtējā gada 5. maijam paziņo bērna likumiskajam pārstāvim par bērna iekļaušanu 1. klašu pretendentu sarakstā.

3. Informācija par plānoto ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Noteikumi uzņēmējdarbības vidi neietekmē.

5. Informācija par administratīvajām

procedūrām

Tā kā saistošie noteikumi izstrādāti saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību, tiem, atbilstoši Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 24.pantam, ir noteikta īpaša spēkā stāšanās kārtība, saskaņā ar ko saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai saistošie noteikumi tiks nosūtīti zināšanai trīs dienu laikā pēc to parakstīšanas elektroniski.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja
1. vietnieks infrastruktūras jautājumos J. Vītoliņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!