Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Saeima
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Saeimas pieņemtos un Valsts prezidenta izsludinātos likumus. Likumi stājas spēkā četrpadsmitajā dienā pēc izsludināšanas, ja likumā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Saeimas pieņemtos vispārējas nozīmes lēmumus. Lēmumi stājas spēkā to pieņemšanas brīdī;
  • Saeimas sēžu stenogrammas un rakstveidā sniegtās atbildes uz deputātu jautājumiem;
  • Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisiju galaziņojumus;
  • vispārējas nozīmes informāciju.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2020. gada 28. maija likums "Grozījumi likumā "Par koku un apaļo kokmateriālu uzskaiti darījumos"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 29.05.2020., Nr. 103C https://www.vestnesis.lv/op/2020/103C.1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Likums

Grozījumi likumā "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību"

Vēl šajā numurā

29.05.2020., Nr. 103C

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 28.05.2020.

OP numurs: 2020/103C.1

2020/103C.1
RĪKI

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par koku un apaļo kokmateriālu uzskaiti darījumos"

Izdarīt likumā "Par koku un apaļo kokmateriālu uzskaiti darījumos" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2005, 2. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt V nodaļu šādā redakcijā:

"V nodaļa
Administratīvie pārkāpumi kokmateriālu un koka izstrādājumu tirdzniecības jomā, koku un apaļo kokmateriālu uzskaites jomā un kompetence administratīvo pārkāpumu procesā

12. pants. (1) Par Eiropas Parlamenta un Padomes 2010. gada 20. oktobra regulas (ES) Nr. 995/2010, ar ko nosaka pienākumus tirgus dalībniekiem, kas laiž tirgū kokmateriālus un koka izstrādājumus 4. panta 2. un 3. punktā noteiktā likumības pārbaužu pienākuma nepildīšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no divdesmit līdz divsimt astoņdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no simt līdz divtūkstoš astoņsimt naudas soda vienībām, aizliedzot izmantot tiesības laist tirgū kokmateriālus vai koka izstrādājumus uz laiku līdz vienam gadam vai bez tā.

(2) Par Eiropas Parlamenta un Padomes 2010. gada 20. oktobra regulas (ES) Nr. 995/2010, ar ko nosaka pienākumus tirgus dalībniekiem, kas laiž tirgū kokmateriālus un koka izstrādājumus 4. panta 1. punktā noteiktā aizlieguma pārkāpšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no divdesmit līdz četrsimt naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no divsimt līdz četrtūkstoš naudas soda vienībām, aizliedzot izmantot tiesības laist tirgū kokmateriālus vai koka izstrādājumus uz laiku līdz diviem gadiem vai bez tā.

(3) Par šajā likumā noteikto koku un apaļo kokmateriālu uzskaites prasību pārkāpšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no divdesmit astoņām līdz septiņdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no četrdesmit divām līdz astoņdesmit sešām naudas soda vienībām.

13. pants. (1) Administratīvā pārkāpuma procesu par šā likuma 12. pantā minētajiem pārkāpumiem veic Valsts meža dienests.

(2) Administratīvā pārkāpuma procesu par šā likuma 12. panta trešajā daļā minētajiem pārkāpumiem veic Valsts ieņēmumu dienests."

2. Pārejas noteikumā:

aizstāt vārdus "Pārejas noteikums" ar vārdiem "Pārejas noteikumi";

uzskatīt līdzšinējo pārejas noteikuma tekstu par pārejas noteikumu 1. punktu;

papildināt pārejas noteikumus ar 2. punktu šādā redakcijā:

"2. Grozījums par šā likuma V nodaļas izteikšanu jaunā redakcijā stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvās atbildības likumu."

Likums Saeimā pieņemts 2020. gada 28. maijā.

Valsts prezidents E. Levits

Rīgā 2020. gada 29. maijā

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!