Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2020. gada 21. maija saistošie noteikumi Nr. 22 "Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 13. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 "Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Liepājas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.05.2020., Nr. 102 https://www.vestnesis.lv/op/2020/102.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

28.05.2020., Nr. 102

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 22

Pieņemts: 21.05.2020.

OP numurs: 2020/102.12

2020/102.12
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 22

Liepājā 2020. gada 21. maijā (prot. Nr. 8, 18. §)

Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 13. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 "Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Liepājas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
15. panta pirmās daļas 4. punktu, 43. panta trešo daļu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2010. gada 13. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 "PAR BĒRNU REĢISTRĀCIJAS, UZŅEMŠANAS UN ATSKAITĪŠANAS KĀRTĪBU LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS" (Latvijas Vēstnesis, 2010, 95. nr., 2013, 123. nr.; 2010, 201. nr.) grozījumu un izteikt noteikumu 4.4. punktu šādā redakcijā:

"4.4. Vecākiem, kuru bērns apmeklējis pirmsskolas iestādē īstenoto programmu un ir sasniedzis pamatizglītības uzsākšanas vecumu, izsniedz izziņu par programmas apguvi un ne vēlāk kā līdz 31. augustam vadītājs bērnu no pirmsskolas iestādes atskaita. Vecāki šajā punktā minēto izziņu iesniedz izglītības iestādē, kurā bērns apgūs pamatizglītību.".

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J. Vilnītis

 

Saistošo noteikumu "Grozījums Liepājas pilsētas domes 2010. gada 13. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 "Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Liepājas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Lai īstenotu Pirmsskolas izglītības programmas parauga 8. punktā noteikto (1. pielikums Ministru kabineta 2018. gada 21. novembra noteikumiem Nr. 716), ir nepieciešams izdarīt grozījumu Liepājas pilsētas domes 2010. gada 13. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 "PAR BĒRNU REĢISTRĀCIJAS, UZŅEMŠANAS UN ATSKAITĪŠANAS KĀRTĪBU LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒS" (turpmāk – saistošie noteikumi), nosakot, ka pēc izziņas par pirmsskolas programmas apguvi izsniegšanas, vadītājs bērnu no pirmsskolas izglītības iestādes atskaita ne vēlāk kā līdz 31. augustam, tādējādi ievērojot obligātā mācību satura īstenošanu, kurš paredz, ka obligāto mācību saturu plāno un īsteno divos posmos. Laika posmā no 1. septembra līdz 31. maijam nodrošina mācību procesu pirmsskolas izglītības obligātā satura īstenošanai un bērnam plānoto sasniedzamo rezultātu apguvei, laika posmā no 1. jūnija līdz 31. augustam nodrošina mācību procesu bērna vispusīgas attīstības un iepriekšējā laikposmā iegūto zināšanu, izpratnes, pamatprasmju un caurviju prasmju, kā arī vērtībās balstītu tikumu un ieradumu nostiprināšanu.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu projekts paredz noteikt, ka atskaitīšana no Liepājas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm veicama ne vēlāk kā līdz 31. augustam.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav ietekmes.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sociāli ekonomisko stāvokli (uzņēmējdarbības vidi) pašvaldības teritorijā Nav būtiskas ietekmes.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi tiks nosūtīti informācijai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.

Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde".

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav notikušas.
7. Kas sagatavoja paskaidrojuma rakstu?

– amats

– vārds, uzvārds

– tālruņa numurs

– paraksts

LPPI "Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde" juriste

Zane Pomerance

63 489 186, 29289432

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs J. Vilnītis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!