Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2019. gada 12. aprīļa lēmums Nr. 34 "Par Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņu komisijām ārvalstīs". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.04.2019., Nr. 78 https://www.vestnesis.lv/op/2019/78.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 35

Par atalgojumu iecirkņa komisijas balsošanai pa pastu locekļiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās

Vēl šajā numurā

17.04.2019., Nr. 78

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 34

Pieņemts: 12.04.2019.

OP numurs: 2019/78.13

2019/78.13
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 34

Rīgā 2019. gada 12. aprīlī

Par Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņu komisijām ārvalstīs

Centrālā vēlēšanu komisija 2019. gada 11. martā ir saņēmusi Ārlietu ministrijas priekšlikumus par vēlēšanu iecirkņu komisiju priekšsēdētāju, sekretāru, locekļu kandidatūrām ārvalstīs izveidotajiem Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņiem.

Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5. panta trešo daļu, Centrālā vēlēšanu komisija nolemj apstiprināt vēlēšanu iecirkņu komisijas ārvalstīs šādā sastāvā:

Nr. p. k.

Iecirkņa

numurs

Atrašanās vieta

Iecirkņa komisijas sastāvs

1.

1001.

Amerikas Savienotās Valstis (Vašingtona) Komisijas prieksšēdētājs Gundega Riekstiņa
Komisijas sekretārs Kaspars Auziņš
Komisijas locekle Daina Bīriņa-Krasta
Komisijas loceklis Artūrs Saburovs
Komisijas locekle Lana Pranaite

2.

1009.

Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) Komisijas prieksšēdētājs Andrejs Pildegovičs
Komisijas sekretāre Ieva Ruņģe
Komisijas locekle Krista Raupa
Komisijas locekle Alise Zālīte
Komisijas locekle Agnese Vilde

3.

1033.

Apvienotā Karaliste (Londona) Komisijas priekšsēdētāja Dace Liberte
Komisijas sekretārs Ansis Hercogs
Komisijas locekle Inga Pētersone
Komisijas locekle Antra Struberga
Komisijas locekle Jūlija Birkāne

4.

1111.

Apvienotie Arābu Emirāti (Abu Dabi) Komisijas priekšsēdētājs Zigmārs Zilgalvis
Komisijas sekretāre Dina Bērziņa
Komisijas locekle Agnese Cimdiņa

5.

1014.

Austrijas Republika (Vīne) Komisijas priekšsēdētāja Elīna Borhersa
komisijas sekretāre Dace Veidmane-Pundore
Komisijas loceklis Ainārs Putniņš

6.

1055.

Azerbaidžānas Republika (Baku) Komisijas priekšsēdētāja Vija Buša
Komisijas sekretāre Inese Zaurova
Komisijas locekle Leila Zulfugarova

7.

1015.

Baltkrievijas Republika (Minska) Komisijas priekšsēdētāja Zane Rozenberga
Komisijas sekretāre Ieva Tropa
Komisijas locekle Anželika Kiškurno
Komisijas locekle Rita Pastare
Komisijas locekle Agnese Broka-Bruce

8.

1016.

Baltkrievijas Republika (Vitebska) Komisijas priekšsēdētāja Ināra Millere
Komisijas sekretāre Ineta Žgute
Komisijas loceklis Indulis Bērziņš

9.

1017.

Beļģijas Karaliste (Brisele) Komisijas priekšsēdētāja Egita Lase
Komisijas sekretāre Dana Tjurina
Komisijas locekle Inese Otto
Komisijas locekle Madara Stikute
Komisijas locekle Maija Liepiņa
Komisijas locekle Gunta Lāce-Ērgle

10.

1019.

Čehijas Republika (Prāga) Komisijas priekšsēdētāja Rūta Radiņa
Komisijas sekretāre Solvita Maškova
Komisijas locekle Gunta Pastore

11.

1020.

Dānijas Karaliste (Kopenhāgena) Komisijas priekšsēdētāja Līga Usilenoka
Komisijas sekretāre Svetlana Bormane
Komisijas loceklis Valdis Bormanis
Komisijas locekle Inese Buiķe
Komisijas loceklis Jānis Skrebels

12.

1062.

Ēģiptes Arābu Republika (Kaira) Komisijas priekšsēdētājs Artūrs Sviridovs
Komisijas sekretāre Ieva Juste
Komisijas locekle Sjuzana Faizuļļina

13.

1021.

Francijas Republika (Parīze) Komisijas priekšsēdētāja Ilze Spiridonova
Komisijas sekretāre Madara Zīle
Komisijas locekle Līga Rozeniece
Komisijas locekle Liene Kresa
Komisijas locekle Evelīna Melbārzde
Komisijas loceklis Mihails Potapovs

14.

1087.

Francijas Republika (Strasbūra) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Pundurs
Komisijas sekretāre Kristīne Lauriņa
Komisijas loceklis Dāvis Baiža

15.

1022.

Grieķijas Republika (Atēnas) Komisijas priekšsēdētājs Ģirts Jaunzems
Komisijas sekretārs Dzintra Liepa
Komisijas locekle Aiga Ūdriņa

16.

1056.

Gruzija (Tbilisi) Komisijas priekšsēdētājs Edvards Rubīns
Komisijas sekretārs Klāvs Sniedze
Komisijas locekle Daiga Rudzuroga

17.

1023.

Igaunijas Republika (Tallina) Komisijas priekšsēdētājs Raimonds Jansons
Komisijas sekretāre Gunita Šlara
Komisijas locekle Elīna Čudere

18.

1003.

Indijas Republika (Ņūdeli) Komisijas priekšsēdētāja Anna Valtere
Komisijas sekretāre Ineta Kudiņa
Komisijas locekle Esmeralda Bērtule

19.

1024.

Itālijas Republika (Roma) Komisijas priekšsēdētāja Ilvija Birkhāne
Komisijas sekretāre Nellija Reinicāne
Komisijas locekle Tamāra Pazāne

20.

1025.

Izraēlas Valsts (Telaviva) Komisijas priekšsēdētāja Antra Margarita Tumane
Komisijas sekretāre Marina Solomatina
Komisijas locekle Dana Eine Eli

21.

1052.

Īrija (Dublina) Komisijas priekšsēdētāja Nora Redliha
Komisijas sekretāre Elita Baltaiskalna
Komisijas locekle Ilona Aploka
Komisijas loceklis Jānis Redlihs
Komisijas loceklis Gatis Celms

22.

1026.

Japāna (Tokija) Komisijas priekšsēdētāja Dace Treija-Masī
Komisijas sekretāre Egija Eglīte
Komisijas loceklis Harijs Batrags

23.

1027.

Kanāda (Otava) Komisijas priekšsēdētājs Agris Ozoliņš
Komisijas sekretāre Katrīna Kjaspere
Komisijas loceklis Ģirts Kjaspers

24.

1057.

Kazahstānas Republika (Astana) Komisijas priekšsēdētājs Jurijs Pogrebņaks
Komisijas sekretārs Pauls Gailītis
Komisijas loceklis Dainis Freimanis
Komisijas locekle Rita Brunava

25.

1112.

Korejas Republika (Seula) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Vaivars
Komisijas sekretārs Oļegs Iļģis
Komisijas locekle Līga Tarvide

26.

1029.

Krievijas Federācija (Maskava) Komisijas priekšsēdētāja Evija Johansone
Komisijas sekretāre Danuta Dutkēviča
Komisijas loceklis Iļja Minko

27.

1030.

Krievijas Federācija (Sanktpēterburga) Komisijas priekšsēdētājs Kristaps Brusbārdis
Komisijas sekretāre Elīna Grintāle
Komisijas locekle Jekaterina Tuļina

28.

1031.

Krievijas Federācija (Pleskava) Komisijas priekšsēdētāja Evija Dumpe
Komisijas sekretārs Mārtiņš Amatnieks
Komisijas locekle Niklāvs Neimanis

29.

1097.

Ķīnas Tautas Republika (Pekina) Komisijas priekšsēdētājs Māris Selga
Komisijas sekretāre Kristīne Lielā
Komisijas locekle Evisa Usenko

30.

1037.

Lietuvas Republika (Viļņa) Komisijas priekšsēdētājs Ivars Liepnieks
Komisijas sekretāre Ginta Saleniece
Komisijas locekle Kristīne Pilipauskiene

31.

1113.

Moldovas Republika

(Kišiņeva)

Komisijas priekšsēdētājs Kristaps Purmalis
Komisijas sekretāre Dace Nirka
Komisijas locekle Jekaterina Macuka

32.

1038.

Nīderlandes Karaliste (Hāga) Komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Pundors
Komisijas sekretāre Aelita Čākure
Komisijas locekle Annija Rubeze

33.

1039.

Norvēģijas Karaliste (Oslo) Komisijas priekšsēdētāja Agnese Zvirbule
Komisijas sekretārs Normunds Dobelis
Komisijas locekle Judīte Dobele
Komisijas loceklis Gatis Šneiders
Komisijas locekle Evita Nedzvecka

34.

1040.

Polijas Republika (Varšava) Komisijas priekšsēdētāja Vita Lauva
Komisijas sekretāre Brigita Meija
Komisijas locekle Anita Grinaško

35.

1043.

Somijas Republika (Helsinki) Komisijas priekšsēdētājs Edgars Bulvāns
Komisijas sekretāre Santa Rosicka
Komisijas loceklis Roberts Briežkalns
Komisijas locekle Kristīne Našeniece

36.

1042.

Spānijas Karaliste (Madride) Komisijas priekšsēdētāja Svetlana Daukante
Komisijas sekretāre Elīna Saldovere
Komisijas locekle Ilze Sīle

37.

1044.

Šveices Konfederācija (Ženēva) Komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Kreitus
Komisijas sekretāre Liene Griķe
Komisijas locekle Evita Kreitus

38.

1045.

Turcijas Republika (Ankara) Komisijas priekšsēdētājs Pēteris Kārlis Elferts
Komisijas sekretārs Māris Pučka
Komisijas locekle Dita Putnaērgle

39.

1046.

Ukraina (Kijeva) Komisijas priekšsēdētāja Eva Šulca-Majore
Komisijas sekretārs Renārs Volks
Komisijas loceklis Juris Poikāns
Komisijas locekle Irēna Putniņa

40.

1061.

Ungārijas Republika (Budapešta) Komisijas priekšsēdētājs Gints Serafinovičs
Komisijas sekretāre Sanita Heniņa
Komisijas locekle Ināra Serafinoviča

41.

1059

Uzbekistānas Republika (Taškenta) Komisijas priekšsēdētāja Dzidra Liepiņa
Komisijas sekretāre Maija Mežaka
Komisijas locekle Zanda Grauze

42.

1047.

Vācijas Federatīvā Republika (Berlīne) Komisijas priekšsēdētāja Inga Skujiņa
Komisijas sekretāre Dace Pogenpola
Komisijas loceklis Ingars Veicis
Komisijas loceklis Matīss Ranka
Komisijas loceklis Jānis Bērziņš
Komisijas locekle Marta Kovisāre

43.

1050.

Zviedrijas Karaliste (Stokholma) Komisijas priekšsēdētāja Laura Trēgere
Komisijas sekretāre Elza Mankopa
Komisijas locekle Vita Leimane-Viktorsone
Komisijas locekle Aira Miķelsone
Komisijas locekle Sandra Krama
Komisijas locekle Elīna Tanne
Komisijas loceklis Andrejs Oskars Leimanis

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja K. Bērziņa

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretāra p.i. V. Verners

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!