Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Talsu novada dome
Novada dome publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu, ja ar saistošajiem noteikumiem noteikusi oficiālo izdevumu "Latvijas Vēstnesis" par saistošo noteikumu publicēšanas vietu.
Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Talsu novada domes 2017. gada 30. novembra saistošie noteikumi Nr. 32 "Grozījums Talsu novada domes 2010. gada 25. marta saistošajos noteikumos Nr. 13 "Pasažieru pārvadājumu ar vieglajiem taksometriem licencēšanas noteikumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 8.01.2018., Nr. 5 https://www.vestnesis.lv/op/2018/5.34

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

08.01.2018., Nr. 5

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Talsu novada dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 32

Pieņemts: 30.11.2017.

OP numurs: 2018/5.34

2018/5.34
RĪKI

Talsu novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 32

Talsos 2017. gada 30. novembrī (prot. Nr. 26, 17. p., lēmums Nr. 550)

Grozījums Talsu novada domes 2010. gada 25. marta saistošajos noteikumos Nr. 13 "Pasažieru pārvadājumu ar vieglajiem taksometriem licencēšanas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43.panta trešo daļu
un Autopārvadājumu likuma
35.panta pirmo daļu

Izdarīt Talsu novada domes 25.03.2010. gada 25. marta saistošajos noteikumos Nr. 13 (protokols Nr. 8, lēmums Nr. 234) "Pasažieru pārvadājumu ar vieglajiem taksometriem licencēšanas noteikumi" grozījumu un izteikt 1.3. punkta otro teikumu šādā redakcijā:

"Komisija pēc pakalpojumu sniedzēja priekšlikuma apstiprina konkrētā vieglo pasažieru taksometru pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu tarifus (ieskaitot PVN), kas nepārsniedz sekojošos maksimālos tarifus – iekāpšana – 2,13 euro, maksa par vienu kilometru – 0,71 euro, gaidīšanas 0,14 euro par minūti."

Talsu novada domes priekšsēdētājs E.Zelderis

 

Saistošo noteikumu Nr. 32 "Grozījums Talsu novada domes 2010. gada 25. marta saistošajos noteikumos Nr. 13 "Pasažieru pārvadājumu ar vieglajiem taksometriem licencēšanas noteikumi""
paskaidrojuma raksts

Sadaļas nosaukums

Sadaļas paskaidrojums

1. Projekta nepieciešamības pamatojums 01.01.2017. stājās spēkā grozījumi likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu", nosakot maksāt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu avansu 130 EUR apmērā kalendāra mēnesī par katru vieglo taksometru. Minētais VSAOI avanss jāmaksā Autopārvadājumu likuma 35. pantā minētajam pārvadātājam par katru vieglo taksometru, ar kuru tiek veikti pārvadājumi, īpaši šim mērķim paredzētajā kontā.
Atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 468 "Noteikumi par pasažieru pārvadāšanu ar vieglajiem taksometriem" 10. punktam pašvaldība, kas izsniegusi speciālo atļauju (licenci) un pieņēmusi lēmumu par licences kartītes izsniegšanu taksometram, izsniedz licences kartīti tikai tad, ja par taksometru ir veikts VSAOI avansa maksājums. Šie grozījumi ir būtiski paaugstinājuši pārvadātāju izdevumus. Tos kompensēt var tikai ar pakalpojumu tarifu apmēru paaugstināšanu.
Talsu novada pašvaldība vieglo pasažieru taksometru pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu tarifu apmērus nav grozījusi no 2010. gada 25. marta.
2. Īss projekta satura izklāsts Talsu novada pašvaldībā ir saņemts Talsu novada komersantu iesniegums ar lūgumu paaugstināt vieglo pasažieru taksometru pārvadājumu tarifus – iekāpšanai no 0,71 euro uz 2,13 euro un laika tarifam no (gaidīšanai) no 7,11 euro stundā uz 0,14 euro par minūti.
Līdz ar to ir jāveic atbilstošs grozījums saistošajos noteikumos Nr. 13.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Grozījums saistošajos noteikumos veicinās uzņēmējdarbības vides uzlabošanos attiecīgajā nozarē pašvaldības teritorijā.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Grozījums saistošajos noteikumos izstrādāts pēc Talsu novada komersantu priekšlikumiem.

Talsu novada domes priekšsēdētājs E.Zelderis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!