Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

Rīgas pilsētas izpilddirektors publicē rīkojumus par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2018. gada 29. augusta saistošie noteikumi Nr. 48 "Grozījums Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošajos noteikumos Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 7.09.2018., Nr. 178 https://www.vestnesis.lv/op/2018/178.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

07.09.2018., Nr. 178

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 48

Pieņemts: 29.08.2018.

OP numurs: 2018/178.4

2018/178.4
RĪKI

Rīgas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.48

Rīgā 2018.gada 29.augustā (prot. Nr.33, 40.§)

Grozījums Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošajos noteikumos Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi"

Izdoti saskaņā ar Likuma par ostām
6.panta pirmo daļu

Izdarīt Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošajos noteikumos Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi" grozījumu un izteikt 22.punktu šādā redakcijā:

"22. Ostas kapteinis atbilstoši šo noteikumu 1.pielikumam nosaka maksimāli pieļaujamos kuģu gabarītus (kuģa iegrimi, garumu un platumu) ostas kuģu ceļos, atsevišķos ostas rajonos, pie piestātnēm, ņemot vērā ostas akvatorijas stāvokli (ūdenslīmeni, straumes ātrumu, dziļumu u.c.), kā arī nosaka piestātņu specializāciju, ievērojot spēkā esošus vietējās pašvaldības teritorijas attīstības plānošanas dokumentus un vides aizsardzības prasības. Pārvalde šajā punktā minēto informāciju publicē Brīvostas tīmekļvietnē www.rop.lv."

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

 

Paskaidrojuma raksts
Rīgas domes 2018.gada 29.augusta saistošajiem noteikumiem Nr.48 "Grozījums Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošajos noteikumos Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi""

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts

Saistošie noteikumi "Grozījums Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošajos noteikumos Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi"" (turpmāk – saistošie noteikumi) precizē nosacījumus un parametrus, kādi ostas kapteinim jāņem vērā, nosakot maksimāli pieļaujamos kuģu gabarītus ostas kuģu ceļos, atsevišķos ostas rajonos, pie piestātnēm, kā arī kādi normatīvie akti un prasības Ostas kapteinim jāņem vērā, nosakot piestātņu specializāciju.

2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums

Saskaņā ar Likuma par ostām 7.panta otrās daļas 5.punktu ostas pārvalde atbilstoši savai kompetencei kontrolē ostas komercsabiedrību darbības atbilstību likumiem, Ministru kabineta normatīvajiem aktiem un attiecīgās ostas pārvaldes nolikumam, Rīgas brīvostas pārvaldei ir jāņem vērā kompetento iestāžu normatīvie akti, tajā skaitā pašvaldības teritorijas attīstības plānošanas dokumenti, un jānodrošina, lai piestātņu specializācija, kas ir saistīta arī ar vides risku novēršanu, nebūtu ar tiem pretrunā. Tā kā spēkā esošā Rīgas domes 2017.gada 2.maija saistošo noteikumu Nr.255 "Rīgas brīvostas noteikumi" redakcija neparedz norādi, kādi normatīvie akti un prasības ostas kapteinim jāņem vērā, nosakot piestātņu specializāciju, tādējādi nav skaidri kritēriji maksimāli pieļaujamo kuģu gabarītu un piestātņu specializācijas noteikšanai, nepieciešami šie saistošie noteikumi, kas to precizē.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu

Neietekmē.

4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

Neietekmē.

5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām

Neietekmē.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Konsultācijas nav notikušas.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!