Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Finanšu un kapitāla tirgus komisija
Finanšu un kapitāla tirgus komisija publicē normatīvos noteikumus, ieteikumus un lēmumus, kā arī informāciju par kredītiestādes noguldītājiem garantētās atlīdzības izmaksas veidu un kārtību, laiku un vietu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2018. gada 28. augusta noteikumi Nr. 143 "Grozījumi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2016. gada 17. augusta normatīvajos noteikumos Nr. 139 "Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā ziņo par finanšu instrumentu tirgu regulējošo normatīvo aktu faktiskajiem vai iespējamiem pārkāpumiem"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.09.2018., Nr. 174 https://www.vestnesis.lv/op/2018/174.8

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojums Nr. 186

Par rīkojuma atcelšanu

Vēl šajā numurā

03.09.2018., Nr. 174

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Finanšu un kapitāla tirgus komisija

Veids: noteikumi

Numurs: 143

Pieņemts: 28.08.2018.

OP numurs: 2018/174.8

2018/174.8
RĪKI

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas noteikumi: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr. 143

Rīgā 2018. gada 28. augustā

(Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes
sēdes protokols Nr. 41 6. p. )

Grozījumi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2016. gada 17. augusta normatīvajos noteikumos Nr. 139 "Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā ziņo par finanšu instrumentu tirgu regulējošo normatīvo aktu faktiskajiem vai iespējamiem pārkāpumiem"

Izdoti saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likuma 84. panta
trešās daļas 4. punktu, 100.3 panta trešo daļu un 137.3 panta
pirmo daļu un Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību likuma
86.1 panta trešo daļu

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2016. gada 17. augusta normatīvajos noteikumos Nr. 139 "Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā ziņo par finanšu instrumentu tirgu regulējošo normatīvo aktu faktiskajiem vai iespējamiem pārkāpumiem" (turpmāk tekstā – noteikumi) šādus grozījumus:

1. Izteikt noteikumu nosaukumu šādā redakcijā:

"Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā persona iesniedz un Finanšu un kapitāla tirgus komisija izskata ziņojumu par finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu iespējamiem vai faktiskiem pārkāpumiem".

2. Papildināt norādi, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, aiz skaitļiem un vārdiem "84. panta trešās daļas 4. punktu" ar skaitļiem un vārdiem "100.3 panta trešo daļu un 137.3 panta pirmo daļu un Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību likuma 86.1 panta trešo daļu".

3. Izteikt 1. punkta ievaddaļu un 1.1. punktu šādā redakcijā:

"1. "Normatīvie noteikumi par kārtību, kādā persona iesniedz un Finanšu un kapitāla tirgus komisija izskata ziņojumu par finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu iespējamiem vai faktiskiem pārkāpumiem" (turpmāk tekstā – noteikumi) nosaka kārtību, kādā:

1.1. persona iesniedz Finanšu un kapitāla tirgus komisijai (turpmāk tekstā – Komisija) ziņojumu par Finanšu instrumentu tirgus likuma VI nodaļā, 100.3 panta pirmajā daļā un 137.3 panta pirmajā daļā un Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību likuma 86.1 panta pirmajā daļā minētajiem iespējamiem vai faktiskiem pārkāpumiem (turpmāk tekstā visi kopā arī – pārkāpumi vai katrs atsevišķi arī – pārkāpums);".

4. Papildināt 4. punktu ar otro teikumu šādā redakcijā:

"Pārskatot noteikumos noteikto kārtību, Komisija ņem vērā tās un citu kompetento iestāžu pieredzi ziņojumu par pārkāpumiem izskatīšanā."

5. Izteikt 5. punktu šādā redakcijā:

"5. Ziņotājpersona ziņojumu par pārkāpumu Komisijai var iesniegt par šo noteikumu 1.1. punktā minētajiem finanšu un kapitāla tirgu regulējošo normatīvo aktu pārkāpumiem:

5.1. elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi: parkapumu.zinosana@fktk.lv;

5.2. mutvārdos:

5.2.1. sazinoties pa telefonu (+371) 6777 4955;

5.2.2. sniedzot informāciju klātienē;

5.3. rakstveidā, nosūtot uz adresi Kungu ielā 1, Rīgā, LV-1050. Ja ziņotājpersona ziņojumu par pārkāpumu iesniedz rakstveidā, tā uz aploksnes norāda "Ziņojums par pārkāpumu finanšu un kapitāla tirgus sektorā"."

6. Aizstāt 7. punktā vārdus "tās atšifrējumu" ar vārdiem "telefonsarunas laikā sniegto informāciju".

7. Aizstāt 8.2. punktā vārdus "tās atšifrējumu" ar vārdu "to".

8. Izteikt 12.1. punktu šādā redakcijā:

"12.1. pārkāpuma veidu, piemēram, pārkāpumi regulētā tirgus organizētāja darbībā, ieguldījumu pakalpojumu un blakuspakalpojumu sniegšanā, datu ziņošanas pakalpojumu sniegšanā, ieguldījumu pārvaldes pakalpojumu sniegšanā, iekšējās informācijas izmantošanā, uzskaites un turēšanas noteikumu pārkāpšana, nepatiesu ziņu sniegšana vai publiska izplatīšana u.c.;".

9. Svītrot 12.5. punktā vārdu "iespējamo".

10. Aizstāt 15. punktā vārdu "aizsardzības" ar vārdu "apstrādes".

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs P. Putniņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!