Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2017. gada 19. janvāra saistošie noteikumi Nr. 5 "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2014.gada 27.februāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību Liepājā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.02.2017., Nr. 27 (5854) https://www.vestnesis.lv/op/2017/27.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

03.02.2017., Nr. 27 (5854)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 5

Pieņemts: 19.01.2017.

OP numurs: 2017/27.12

2017/27.12
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 3 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.5

Liepājā 2017.gada 19.janvārī (prot. Nr.1, 5.§)

Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2014.gada 27.februāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību Liepājā"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
43.panta pirmās daļas 4.punktu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2014.gada 27.februāra saistošajos noteikumos Nr.3 "SAISTOŠIE NOTEIKUMI PAR SABIEDRISKO KĀRTĪBU LIEPĀJĀ" grozījumu un izteikt 4.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.3. pacelties un nolaisties ar deltaplāniem un citām lidošanai paredzētām konstrukcijām, izņemot gadījumus, kad tas ir saskaņots ar Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektoru".

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

 

Saistošo noteikumu "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2014.gada 27.februāra saistošajos noteikumos Nr.3 "Saistošie noteikumi par sabiedrisko kārtību Liepājā""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Liepājas pilsētas domes 2014.gada 27.februāra saistošo noteikumu Nr.3 "SAISTOŠIE NOTEIKUMI PAR SABIEDRISKO KĀRTĪBU LIEPĀJĀ" (turpmāk – saistošie noteikumi) mērķis ir Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību.

Ievērojot, ka 2016.gada 29.novembrī stājās spēkā Ministru kabineta 2016.gada 22.novembra noteikumi Nr.737 "Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi", kuri nosaka kārtību, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi un, lai saistošie noteikumi atbilstu citiem tiesību aktiem, ir izdarāmi grozījumi.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošie noteikumi "PAR GROZĪJUMU LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES 2014.GADA 27.FEBRUĀRA SAISTOŠAJOS NOTEIKUMOS Nr.3 "SAISTOŠIE NOTEIKUMI PAR SABIEDRISKO KĀRTĪBU LIEPĀJĀ"" paredz svītrot normu par aizliegumu sabiedriskās vietās vadīt lidošanai paredzētu konstrukciju no attāluma bez Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektora saskaņojuma.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu

Tiešas ietekmes nav.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz sociāli ekonomisko stāvokli (uzņēmējdarbības vidi) pašvaldības teritorijā

Tiešas ietekmes nav.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi tiks nosūtīti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai atzinuma sniegšanai un pēc pozitīva atzinuma saņemšanas tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un Liepājas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Netika veiktas.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!