Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Novada dome
Novada domes saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu publicē oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" vai vietējā laikrakstā, vai bezmaksas izdevumā. Novada dome pieņem saistošos noteikumus, kuros nosaka saistošo noteikumu publicēšanas vietu. Saistošos noteikumus, kuros noteikta saistošo noteikumu publicēšanas vieta, publicē oficiālajā izdevumā. Novada dome saistošo noteikumu publicēšanas vietu maina ne biežāk kā reizi gadā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Novada domes 2016. gada 14. decembra saistošie noteikumi Nr. 17/16 "Par atvieglojumu piešķiršanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Stopiņu novadā. Precizējot iepriekš publicēto". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.01.2017., Nr. 2 (5829) https://www.vestnesis.lv/op/2017/2.4

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

03.01.2017., Nr. 2 (5829)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Stopiņu novada dome

Veids: saistošie noteikumi

OP numurs: 2017/2.4

2017/2.4
RĪKI

Novada domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Šis ir oficiālās publikācijas precizējums.
Precizējamā publikācija: OP 2016/254.14

Precizējot iepriekš publicēto

Stopiņu novada dome precizē Stopiņu novada domes 2016.gada 14.decembra saistošos noteikumus Nr.17/16 "Par atvieglojumu piešķiršanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Stopiņu novadā" ("Latvijas Vēstnesis", 29.12.2016., 254.nr.).

Punkts Nr.6.5. ir precizējams šādā redakcijā:

6.5. personai (pašai vai kopā ar laulāto) vai tās laulātajam, bet ne vairāk par 427 euro, par likuma "Par nekustamā īpašuma nodokļa" 3.panta pirmās daļas 2.punktā un 1.2 daļā minētajiem nekustamā īpašuma nodokļa objektiem – dzīvojamām mājām neatkarīgi no tā, vai tās ir vai nav sadalītas dzīvokļu īpašumos, dzīvojamo māju daļām, telpu grupām nedzīvojamās ēkās, kuru lietošanas veids ir dzīvošana, kā arī telpu grupām, kuru lietošanas veids ir saistīts ar dzīvošanu (garāžām, autostāvvietām, pagrabiem, noliktavām un saimniecības telpām), ja tās netiek izmantotas saimnieciskās darbības veikšanai – un tiem piekritīgo zemi, ja taksācijas gada 1.janvārī tai ir bērni vecumā līdz 24 gadiem (arī bērni, kuri ir personas (pašai vai kopā ar laulāto) aizbildnībā esoši vai kā audžuģimenē ievietoti bērni), kamēr tie turpina mācības vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iegūšanu dienas nodaļā, un ja personai vai tās laulātajam šajā objektā ir deklarētā dzīvesvieta kopā ar vismaz trim no minētajiem bērniem. Minēto atvieglojumu piemēro arī gadījumā, ja nekustamā īpašuma īpašnieks vai tiesiskais valdītājs ir kāds no šajā panta daļā minētajiem bērniem. Nodokļa maksātājam, kuram bērnu skaits palielinās taksācijas gadā (pēc 1.janvāra), nodokļa atvieglojums tiek piešķirts šo noteikumu 8.punkta noteiktajā kārtībā:

6.5.1. 50% apmērā, ja tai ir trīs bērni;

6.5.2. 70% apmērā, ja tai ir četri bērni;

6.5.3. 90% apmērā, ja tai ir pieci vai vairāk bērni.

Punkts Nr.8. ir precizējams šādā redakcijā:

8. Nodokļa maksātājam, kuram saskaņā ar šiem noteikumiem ir tiesības uz nekustamā īpašuma atvieglojumiem, iesniegumu iesniedz:

8.1. līdz 30.aprīlim, lai saņemtu atvieglojumus par visu taksācijas gadu;

8.2. līdz 31.jūlijam, lai saņemtu atvieglojumus par trīs taksācijas gada ceturkšņiem;

8.3. līdz 31.oktobrim, lai saņemtu atvieglojumus par atlikušajiem diviem taksācijas gada ceturkšņiem;

8.4. līdz 20.decembrim, lai saņemtu atvieglojumus par atlikušo vienu taksācijas gada ceturksni.

Stopiņu novada domes priekšsēdētājs J.Pumpurs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!