Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2016. gada 15. aprīļa saistošie noteikumi Nr. 15 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015.gada 30.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 6.05.2016., Nr. 87 https://www.vestnesis.lv/op/2016/87.25

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 9

Grozījumi Jūrmalas pilsētas domes 2010.gada 4.februāra saistošajos noteikumos Nr.6 "Jūrmalas pilsētas pašvaldības nolikums"

Vēl šajā numurā

06.05.2016., Nr. 87

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 15

Pieņemts: 15.04.2016.

OP numurs: 2016/87.25

2016/87.25
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 4 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.15

Daugavpilī 2016.gada 15.aprīlī (prot. Nr.8, 14.§)

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015.gada 30.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešo daļu,
likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
14.panta sesto daļu

Izdarīt Daugavpils pilsētas domes 2015.gada 30.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu" ("Latvijas Vēstnesis", 25 (5343), 05.02.2015.) (turpmāk – Saistošie noteikumi) šādus grozījumus:

1. Izteikt Saistošo noteikumu 3.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.2. tā nav iegādājusies nekustamo īpašumu pēdējo 12 mēnešu laikā, izņemot gadījumu, ja nekustamais īpašums ir vienīgais personas (ģimenes) mājoklis vai tas iegūts, privatizējot īrētu dzīvokli, nekustamā īpašuma maiņas gadījumā, mantojuma vai dāvinājuma rezultātā no personas, kura ir radniecībā līdz trešajai pakāpei;".

2. Aizstāt Saistošajos noteikumos 12.1.apakšpunktā vārdu "trim" ar vārdu "sešiem".

3. Papildināt Saistošos noteikumus ar 12.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.3. uz divpadsmit mēnešiem – ja ģimenē ir trīs un vairāk bērnu."

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs J.Lāčplēsis


 

Daugavpils pilsētas domes 2016.gada 15.aprīļa saistošo noteikumu Nr.15 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015.gada 30.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana
par maznodrošinātu""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saskaņā ar likuma "Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā" 14.panta sesto daļu par maznodrošinātu atzīstama persona, kuras ienākumi un materiālais stāvoklis nepārsniedz attiecīgās pašvaldības domes noteikto līmeni, kas savukārt nedrīkst būt zemāks par trūcīgas personas ienākumu un materiālā stāvokļa līmeni, kādu, pamatojoties uz Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma, noteicis Ministru kabinets.

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2015.gada 30.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu" (turpmāk – Saistošie noteikumi) precizē kritērijus ģimenes (personas) atzīšanai par maznodrošinātu.

2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu 3.2.apakšpunktā tiek precizēti kritēriji, pie kuriem ģimene (persona) atzīstama par maznodrošinātu, tiek pagarināts maznodrošinātas personas statusa termiņš 12.1.apakšpunktā, kā arī Saistošie noteikumi tiek papildināti ar 12.3.apakšpunktu.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs J.Lāčplēsis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!