Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2014. gada 14. novembra saistošie noteikumi Nr. 19 "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2010.gada 8.jūlija saistošajos noteikumos Nr.12 "Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites kārtība Liepājas pilsētā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 9.12.2014., Nr. 245 https://www.vestnesis.lv/op/2014/245.19

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

09.12.2014., Nr. 245

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 19

Pieņemts: 14.11.2014.

OP numurs: 2014/245.19

2014/245.19
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.19

Liepājā 2014.gada 14.novembrī (prot. Nr.14, 41.§)

Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2010.gada 8.jūlija saistošajos noteikumos Nr.12 "Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites kārtība Liepājas pilsētā"

Izdoti saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likuma
13.panta sesto daļu un likuma "Par pašvaldībām"
43.panta pirmās daļas 13.punktu

Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2010.gada 8.jūlija saistošajos noteikumos Nr.12 "AUGSTAS DETALIZĀCIJAS TOPOGRĀFISKĀS INFORMĀCIJAS APRITES KĀRTĪBA LIEPĀJAS PILSĒTĀ" grozījumu un izteikt 7.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.1. pēc būvdarbu pabeigšanas pasūtītājam jānodrošina ēkas un inženierbūves faktiskā novietojuma uzmērījums, kas iesniedzams BŪVVALDĒ pārbaudei un reģistrācijai datubāzē pirms objekta nodošanas ekspluatācijā. Izpilduzmērījumā jābūt attēlotai ēkas vai inženierbūves faktiskai novirzei no būvprojekta, norādot faktiskos un projektētos raksturlielumus un attālumus. Projektētos raksturlielumus un attālumus norāda atbilstoši normatīvos aktos noteiktā kārtībā BŪVVALDĒ izskatītajam būvprojektam, akceptētajai apliecinājuma kartei vai tehniskajai shēmai".

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

 

 

Liepājas pilsētas domes 2014.gada 14.novembra saistošo noteikumu "Par grozījumu Liepājas pilsētas domes 2010.gada 8.jūlija saistošajos noteikumos Nr.12 "Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites kārtība Liepājas pilsētā""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Ģeotelpiskās informācijas likuma 13.panta sestā daļa nosaka, ka vietējā pašvaldība, lai nodrošinātu savu funkciju un uzdevumu izpildi, par savu administratīvo teritoriju izveido un uztur augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas datubāzi atbilstoši Ministru kabineta noteiktajai augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas specifikācijai, veic iesniegtās informācijas pārbaudi un nodrošina datubāzes sadarbspēju ar centrālo datubāzi Ministru kabineta noteiktajā kārtībā. Pašvaldības dome nosaka augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas iesniegšanas un pieņemšanas kārtību.
Likuma "Par pašvaldībām" 14.panta pirmās daļas 3.punkts nosaka, ka savu funkciju izpildes nodrošināšanai likumā noteiktajos gadījumos pašvaldība var izdot saistošos noteikumus.
Nosakot stingrākas prasības būvdarbu pabeigšanai nepieciešamo darbību veikšanai, tiks uzlabota būvniecības kvalitāte Liepājas administratīvajā teritorijā un tiks celta būvuzņēmēju atbildība par veiktajiem būvdarbiem.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu projektā paredzēts, ka pēc būvdarbu pabeigšanas pasūtītājam jānodrošina ēkas un inženierbūves faktiskā novietojuma uzmērījums, kas iesniedzams Liepājas pilsētas pašvaldības iestādē "LIEPĀJAS PILSĒTAS BŪVVALDE" (turpmāk – Būvvalde) pārbaudei un reģistrācijai datubāzē pirms objekta nodošanas ekspluatācijā. Izpilduzmērījumā jābūt attēlotai ēkas vai inženierbūves faktiskai novirzei no būvprojekta, norādot faktiskos un projektētos raksturlielumus un attālumus. Projektētos raksturlielumus un attālumus norāda atbilstoši normatīvos aktos noteiktā kārtībā Būvvaldē izskatītajam būvprojektam, akceptētajai apliecinājuma kartei vai tehniskajai shēmai.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi tiks nosūtīti izskatīšanai un apstiprināšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, pēc tam tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un pašvaldības mājaslapā.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas nav notikušas.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!