Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2013. gada 21. februāra saistošie noteikumi Nr. 1 "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 27.oktobra saistošajos noteikumos Nr.12 "Par braukšanas maksu sabiedriskajā transportā"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 1.03.2013., Nr. 43 (4849) https://www.vestnesis.lv/op/2013/43.7

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

01.03.2013., Nr. 43 (4849)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 1

Pieņemts: 21.02.2013.

OP numurs: 2013/43.7

2013/43.7
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.1

Liepājā 2013.gada 21.februārī (prot. Nr.2, 2.§)

Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 27.oktobra saistošajos noteikumos Nr.12 "Par braukšanas maksu sabiedriskajā transportā"

Izdoti saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 14.panta trešo daļu

1. Izdarīt Liepājas pilsētas domes 2011.gada 27.oktobra saistošajos noteikumos Nr.12 "PAR BRAUKŠANAS MAKSU SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ" šādus grozījumus:

1.1. Izteikt 2.9.punktu šādā redakcijā:

"2.9. Pilsētā pastāvīgi deklarētie politiski represētie nestrādājošie pensionāri, kuriem piešķirtās pensijas apmērs un piemaksa par darba stāžu mēnesī ir Ls 250,00 vai mazāks, ir tiesīgi saņemt abonementa biļeti (mēnešbiļeti) braukšanai pilsētas maršruta autobusos vai tramvajos ar 50% atlaidi. Lai saņemtu abonementa biļeti (mēnešbiļeti), nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un politiski represētās personas apliecību";

1.2. Izteikt 2.11.punktu šādā redakcijā:

"2.11. Pilsētā pastāvīgi deklarētie nestrādājošie vecuma pensionāri, kuriem piešķirtās pensijas apmērs un piemaksa par darba stāžu mēnesī, kā arī citu valstu pensija ir Ls 180,00 vai mazāk, ir tiesīgi saņemt abonementa biļeti (mēnešbiļeti) braukšanai pilsētas maršruta autobusos vai tramvajos ar 50% atlaidi no abonementa biļetes (mēnešbiļetes) cenas. Lai saņemtu abonementa biļeti (mēnešbiļeti), nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu."

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā likuma "Par pašvaldībām" 45.panta noteiktajā kārtībā.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

 

 

Saistošo noteikumu "Par grozījumiem Liepājas pilsētas domes 2011.gada 27.oktobra saistošajos noteikumos Nr.12 "Par braukšanas maksu sabiedriskajā transportā""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums

Lai palielinātu to sociāli vismazāk aizsargāto iedzīvotāju skaitu, kuri ir tiesīgi saņemt pašvaldības noteiktos braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā.

2. Īss projekta satura izklāsts

Saistošo noteikumu grozījumu projekts nosaka, ka no 2013.gada marta pilsētā pastāvīgi deklarētie politiski represētie nestrādājošie pensionāri, kuriem piešķirtās pensijas apmērs un piemaksa par darba stāžu mēnesī ir Ls 250,00 vai mazāks, un pilsētā pastāvīgi deklarētie nestrādājošie vecuma pensionāri, kuriem piešķirtās pensijas apmērs un piemaksa par darba stāžu mēnesī, kā arī citu valstu pensija ir Ls 180,00 vai mazāk, ir tiesīgi saņemt 50% braukšanas maksas atlaidi sabiedriskajā transportā. Iepriekš bija noteikts attiecīgi Ls 160,50 (politiski represētie nestrādājošie pensionāri) un Ls 145,00 (nestrādājošie vecuma pensionāri).

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu

No 2013.gada pašvaldības budžeta šim mērķim nepieciešami Ls 100 000.

4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā

5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Saistošie noteikumi tiks nosūtīti informācijai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un Domes mājaslapā www.liepaja.lv.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām

Nav paredzēts.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!