Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Valmieras pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Valmieras pilsētas domes 2013. gada 28. novembra saistošie noteikumi Nr. 190 "Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 16.februāra saistošajos noteikumos Nr.123 "Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 28.12.2013., Nr. 252 https://www.vestnesis.lv/op/2013/252.67

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

28.12.2013., Nr. 252

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Valmieras pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 190

Pieņemts: 28.11.2013.

OP numurs: 2013/252.67

2013/252.67
RĪKI

Valmieras pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Valmieras pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.190

Valmierā 2013.gada 28.novembrī

Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 16.februāra saistošajos noteikumos Nr.123 "Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma"

Apstiprināti ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes
28.11.2013. lēmumu Nr.475 (prot. Nr.15, 27.§)

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 15.panta pirmās daļas
4.punktu un 43.panta trešo daļu, Izglītības likuma 17.panta pirmo daļu un
Vispārējās izglītības likuma 26.panta pirmo daļu

1. Izdarīt Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajos noteikumos Nr.123 "Bērna reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma" (turpmāk – noteikumi) (Latvijas Vēstnesis, 2012, Nr.43, 2013, Nr.3, Nr.10) šādus grozījumus:

1.1. izteikt noteikumu 12.punktu šādā redakcijā:

"12. Pieteikumi par bērniem, kam nodrošināta ārpusģimenes aprūpe (audžuģimenes, aizbildnība) un adoptētiem bērniem, tiek reģistrēti tikai Pašvaldībā, attiecīgajam pilnvarotajam pārstāvim uzrādot personu apliecinošu dokumentu, bērna dzimšanas apliecību, aizbildnim papildus uzrādot bāriņtiesas lēmumu, kas apliecina aizbildnības nodibināšanas faktu, pilnvarotajai personai - notariāli apstiprinātu rakstveida pilnvaru. Audžuģimenēs un aizbildniecībā esošo bērnu noteikto papildus dzīvesvietas adresi pielīdzināt Vecāku deklarētajai dzīvesvietas adresei un Reģistrā reģistrēt ar bērna dzimšanas datumu";

1.2. izteikt noteikumu 15.1.punktu šādā redakcijā:

"15.1. 1.pakāpes Reģistrā, ja bērns un vismaz viens no Vecākiem deklarēti Pašvaldības administratīvajā teritorijā un bērns uzņemts vienā Iestādē, bet vecāki vēlas mainīt Iestādi";

1.3. izteikt noteikumu 15.2.punktu šādā redakcijā:

"15.2. 2.pakāpes Reģistrā, ja bērns un vismaz viens no Vecākiem deklarēti Pašvaldības administratīvajā teritorijā un bērns neapmeklē nevienu Iestādi";

1.4. papildināt noteikumus ar 17.3.punktu šādā redakcijā:

"17.3. Vecāka darbavieta ir attiecīgā Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde".

2. Saistošie noteikumi publicējami oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.Boķis 

Paskaidrojuma raksts
Valmieras pilsētas pašvaldības 2013.gada 28.novembra saistošajiem noteikumiem Nr.190
"Grozījumi Valmieras pilsētas pašvaldības 2012.gada 16.februāra saistošajos noteikumos Nr.123 "Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma""

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošie noteikumi nepieciešami, lai mazinātu Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu maiņas rindu, kā arī lai noteiktu papildus priekšrocības audžuģimenēs un aizbildniecībā esošo bērnu un Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) pirmsskolas izglītības iestādēs strādājošo vecāku bērnu reģistrācijai pirmsskolas izglītības iestāžu rindā.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu grozījumi papildina Pašvaldības 2012.gada 16.februāra saistošos noteikumus Nr.123 "Bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtība Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs, kurās tiek īstenota pirmsskolas izglītības programma", nosakot:

(1) audžuģimenēs un aizbildniecībā esošo bērnu reģistrāciju Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu reģistrā (turpmāk – Reģistrs) ar bērna dzimšanas datumu;

(2) Reģistrā ārpus kārtas statusu bērniem, kuru vecāku darba vieta ir attiecīgā Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē (turpmāk – Iestāde);

(3) 1.pakāpes Reģistru, ja bērns un vismaz viens no Vecākiem deklarēti Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā un bērns uzņemts vienā Iestādē, bet Vecāki vēlas mainīt Iestādi;

(4) 2.pakāpes Reģistru, ja bērns un vismaz viens no Vecākiem deklarēti Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā un bērns neapmeklē nevienu Iestādi.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Valmieras Izglītības pārvalde.

Privātpersonas saistošo noteikumu piemērošanā var griezties Valmieras Izglītības pārvaldē un Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas ar privātpersonām nav notikušas.

Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs I.Boķis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!