Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Rīgas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

Rīgas pilsētas izpilddirektors publicē rīkojumus par paaugstinātas ledus bīstamības perioda noteikšanu.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2013. gada 18. jūnija lēmums Nr. 6332 "Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" lokālplānojuma apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 26.06.2013., Nr. 121 https://www.vestnesis.lv/op/2013/121.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Daugavpils pilsētas vēlēšanu komisijas informācija

Daugavpils pilsētas domē ievēlētie deputāti

Vēl šajā numurā

26.06.2013., Nr. 121

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: lēmums

Numurs: 6332

Pieņemts: 18.06.2013.

OP numurs: 2013/121.9

2013/121.9
RĪKI

Rīgas domes lēmums Nr.6332

Rīgā 2013.gada 18.jūnijā (prot. Nr.117, 31.§)

Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" lokālplānojuma apstiprināšanu

Pamatojoties uz Teritorijas attīstības plānošanas likuma 12.panta pirmo daļu un 25.pantu, Ministru kabineta 16.10.2012. noteikumu Nr.711 "Noteikumi par pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem" 87.1.apakšpunktu, saskaņā ar Rīgas domes 20.12.2005. saistošajiem noteikumiem Nr.34 "Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi", ņemot vērā Rīgas domes 07.09.2010. lēmumu Nr.1855 "Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" detālplānojuma izstrādes uzsākšanu, detālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu", Rīgas domes 17.04.2012. lēmumu Nr.4541 "Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" detālplānojuma pirmās redakcijas precizēšanu", Rīgas domes 02.10.2012. lēmumu Nr.5343 "Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" detālplānojuma pirmās redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai", Rīgas domes 22.01.2013. lēmumu Nr.5815 "Par kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" lokālplānojuma izstrādi, lokālplānojuma teritorijas robežas un darba uzdevuma apstiprināšanu", Rīgas dome nolemj:

1. Apstiprināt kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" teritorijas lokālplānojuma redakciju un izdot tā grafiskās daļas kartes – "Teritorijas plānotā (atļautā) izmantošana", "Teritorijas izmantošanas aprobežojumi (aizsargjoslas)", "Zemes īpašumu robežu izmaiņu priekšlikums", "Ķīšezera krastmala. Attīstības risinājums", "Ķīšezera krastmala. Teritorijas izmantošanas aprobežojumi (aizsargjoslas)", "Transporta organizācija", "Bioloģiskā daudzveidība", "Apstādījumu un ainavas struktūra", "Celiņu un ieeju klasifikācija", "Šķērsprofili", "Mežaparka centrālā daļa. Jaunā bērnu pilsētiņa. Attīstības risinājums", "Galvenās ieejas mezgls. Attīstības risinājums. 1.kārta", "Bijušās slidotavas teritorija. Attīstības risinājums. 1.kārta", "Bijušās slidotavas teritorija. Attīstības risinājums. 2.kārta" un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus kā Rīgas domes 18.06.2013. saistošos noteikumus Nr.221 "Kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" teritorijas izmantošanas un apbūves saistošie noteikumi".

2. Divu nedēļu laikā no lēmuma pieņemšanas nosūtīt lēmumu un tam pievienotos dokumentus Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

3. Uzdot Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai divu nedēļu laikā no lēmuma pieņemšanas nodrošināt lēmuma, ar kuru apstiprināts lokālplānojums un izdoti 1.punktā minētie saistošie noteikumi, publicēšanu oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv, norādot, ka ar apstiprināto lokālplānojumu var iepazīties Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv.

4. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc lēmuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

5. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir atbildīgs par lēmuma izpildi.

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!