Laidiens: 11.03.2014., Nr. 50

Amatu konkursu ziņas

Amatu konkursi

OP 2014/50.AKK1

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Ventspils reģionālā nodaļa izsludina konkursu uz Klientu apkalpošanas daļas inspektora/-es valsts civildienesta ierēdņa/-nes amatu (1 vakance uz nenoteiktu laiku ar dienesta vietu Talsos)

Galvenie pienākumi:

- sniegt iedzīvotājiem individuālas konsultācijas klātienē par valsts sociālās apdrošināšanas pakalpojumiem un valsts sociāliem pabalstiem

- pieņemt no klientiem iesniegumus un dokumentus, apstrādāt datus informācijas sistēmās

- izvērtēt saņemtos dokumentus un izdot administratīvos aktus

- sagatavot izziņas un informatīvas vēstules

Prasības pretendentiem:

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- iepriekšēja darba pieredze pēdējo 5 gadu laikā (priekšrocība pretendentiem, kuriem ir pieredze klientu apkalpošanas darbā valsts, pašvaldību un finanšu institūcijās)

- augstākā izglītība (priekšrocība pretendentiem ar izglītību tiesību zinību, ekonomikas un tām pielīdzināmās jomās, kuru programmās tiek apgūtas tiesību vai ekonomikas zināšanas)

- prasme pielietot normatīvos aktus, zināšanas par administratīvo procesu un valsts sociālo apdrošināšanu

- valsts valodas prasme augstākajā līmenī, vismaz vienas svešvalodas zināšanas

- prasme strādāt ar datoru (MS Office, Open Office, Internets)

- spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties iniciatīvu un atbildību

- labas komunikācijas prasmes un argumentācijas spējas

Piedāvājam:

- mēnešalgu, sākot no EUR 486,00 (bruto alga)

- atbildīgu darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā

-  iespēju paplašināt zināšanas un gūt praktisku pieredzi darbam valsts pārvaldē

Gaidām jūsu CV, pieteikuma vēstuli un izglītību apliecinošo dokumentu kopiju, kā arī konkursa pretendenta iesniegumu un aptaujas anketu (pieejami mājaslapā www.vsaa.lv  sadaļā "Aktualitātes" -> "Darba piedāvājumi" -> Pieteikums konkursam). 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas "Latvijas Vēstnesī". Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri pēc CV un aptauju anketas atlases būs iekļuvuši 2.kārtā.

Dokumentus pieteikumam uz konkursu sūtīt VSAA Ventspils reģionālajai nodaļai, Talsu KAC, Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201 (ar norādi "Konkursam uz KAD inspektora amatu") vai uz e-pastu: talsi@vsaa.lv (vai Liene.Germane@vsaa.lv). Tālr. uzziņām 63232188.


OP 2014/50.AKK2

Satiksmes ministrija izsludina konkursu uz Autosatiksmes departamenta direktora vietnieka - Autotransporta nodaļas vadītāja - (ierēdņa) amatu

Prasības pretendentiem:

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9.panta prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlama autosatiksmes nozarē)

- profesionālā darba pieredze autosatiksmes apakšnozarē

- darba pieredze ne mazāk kā 2 gadi valsts pārvaldē

- divu svešvalodu zināšanas (vēlams angļu un krievu)

- pieredze vadošā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību

- teicamas komunikācijas prasmes

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt Satiksmes ministrijas Administratīvā departamenta Cilvēkresursu un darbības nodrošināšanas nodaļā 20 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Adrese: Rīga, Gogoļa iela 3, 378.kabinets; e-pasta adrese: satiksmes.ministrija@sam.gov.lv, tālr. uzziņām 67028218.

Amatu konkursu rezultāti

OP 2014/50.AKR1

Nodarbinātības valsts aģentūras 2013.gada 22.novembrī Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", Nr.228 (5034), izsludinātais atklātais konkurss uz projektu vadītāja (ierēdņa) amatu Eiropas Sociālā departamenta Projektu uzraudzības nodaļā ir noslēdzies bez rezultāta.


OP 2014/50.AKR2

Lauku atbalsta dienests paziņo, ka konkurss uz vakanto Lauku atbalsta dienesta Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta Lauku attīstības daļas vecākā referenta amatu uz nenoteiktu laiku (publicēts Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" 2014.gada 9.janvārī) ir noslēdzies bez rezultāta.

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)